برای شستشوی کفپوش پی وی سی، از بخارشور استفاده نکنید

یک کارشناس کفپوش های پی وی سی گفت: درصورتی که سیستم گرمایش از کف دارید، به هیچ وجه از کفپوش های پی وی سی استفاده نکنید.

برای-شستشوی-کفپوش-پی-وی-سی-از-بخارشور-استفاده-نکنید

خدام در گفتگو با خبرنگار پیام ساختمان، با بیان اینکه تنها ویژگی کفپوش های پی وی سی ، قابل شستشو بودن آن است، اظهار داشت: البته برای شستشوی کفپوش های PVC هرگز نباید از دستگاههای بخارشور استفاده کرد، و تنها می بایست از دستمال های خیس و یا تی مرطوب بهره برد.

وی افزود: جنس کفپوش های پی وی سی از پلاستیک است، از این رو نسبت به آتش و یا گذاشتن یک شی داغ مثل قابلمه غذا بسیار آسیب پذیر است.

این کارشناس نصب و اجرا با اشاره به اینکه کفپوش های پی وی سی بیشتر طرح چوب است، تصریح کرد: ضخامت کفپوش های یاد شده دو میلیمتر است و قیمت آن از 35 تا 55 هزار تومان متغیر است.

وی ادامه داد: البته هزینه چسب و نصب آن، متری 12 هزار تومان است که به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می شود.

کفپوش پی وی سی مقرون به صرفه تر از دیگر کفپوش ها

خدام با تاکید بر اینکه قیمت تمام شده خرید و نصب کفپوش های پی وی سی مقرون به صرفه تر از کفپوش های دیگری چون پارکت و لمینت است، اظهار داشت: البته نصب کفپوش های پی وی سی بر روی سنگ و سرامیک امکانپذیر نیست و باید یک روز قبل از نصب، کارشناسان مربوطه برای سیمان کشی کف ساختمان اقدام کنند.

وی افزود: هزینه سیمان کشی کف بنا نیز، به صورت جداگانه محاسبه می شود و تعرفه خاصی ندارد چرا که کارشناس باید پس از مشاهده کف ساختمان در مورد قیمت سیمان کشی آن اعلام نرخ کند.

لیست تولید کنندگان پارکت و لمینت تعمیر و نگهداری پارکت پارکت یا لمینت ، کدام کفپوش بهتر است؟ آیا کفپوش ها، در برابر ضربه و رطوبت مقاومت دارند؟

عمر کفپوش های پی وی سی دو تا سه سال

وی با اعلام اینکه عمر و ماندگاری کفپوش های پی وی سی دو الی سه سال است، گفت: زمان نصب برای واحدهای زیر 100 متر یک روز است و از آنجایی که کف ساختمان باید یک روز قبل هم سیمان کشی شده باشد، بنابراین زمان اجرا و نصب به دو روز افزایش می یابد.

وی ادامه داد: با توجه به اجرای سیمان کشی برای نصب کفپوش های پی وی سی باید تمام وسایل قرار داده شده بر روی کف ساختمان به طور کامل به محل و فضای دیگری منتقل شود.

مطالب مرتبط لیست تولید کنندگان پارکت و لمینت تعمیر و نگهداری پارکت پارکت یا لمینت ، کدام کفپوش بهتر است؟ آیا کفپوش ها، در برابر ضربه و رطوبت مقاومت دارند؟ لمینت، کفپوشی با ویژگی ضد موریانه
انتهای خبر/پ
×