فهرست نهائی نامزدهای هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان تهران اعلام شد

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان از لیست 232 نفری ثبت نام کنندگان نامزدهای هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی تهران 178 نفر کاندید تایید صلاحیت شدند که امروز توسط هیات اجرایی اعلام شد.

فهرست-نهائی-نامزدهای-هشتمین-دوره-انتخابات-نظام-مهندسی-ساختمان-تهران-اعلام-شد

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان از لیست 232 نفری ثبت نام کنندگان نامزدهای هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی تهران 178 نفر کاندید تایید صلاحیت شدند که امروز توسط هیات اجرایی اعلام شد. در این میان 54 نفر از ثبت نام کنندگان احراز صلاحیت نشدند. اسامی-نامزدهای-1 اسامی-نامزدها2

به استناد مواد قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و در اجرای ماده 66 آئین نامه اجرائی آن، بدینوسیله فهرست نهائی نامزدهای حائز شرایط عضویت در هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران را بر اساس حروف الفبا و مطابق جدول ذیل به اطلاع اعضای محترم سازمان استان می رساند . انتخابات از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه مورخ 12 / 07 / 1397 در شعب منتخب سطح استان تهران آغاز و در ساعت 17 همان روز خاتمه می یابد اعطای رأی اصالتی است و توسط شخص عضو انجام می شود رأی دهندگان ابتدا کارت ملی به همراه کارت عضویت خود را به مسئولان حوزه ارائه داده پس از احراز هویت ایشان و اطمینان از این که قبلاً رأی نداده است در حوزه برای اعطای رأی اقدام می نمایند. شایان ذکر است هر عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فقط مجاز است یک بار در رأی گیری شرکت و حداکثر به 25 نفر از نامزدهای لیست ذیل به ترتیب در رشته عمران 11 نفر، نقشه برداری 1 نفر، ترافیک 1نفر، تاسیسات مکانیکی 2 نفر، تاسیسات برقی 3 نفر، معماری 6 نفر و شهرسازی 1 نفر رای دهد . لازم به ذکر است فرصت مجاز فعالیت تبلیغاتی نامزدهای انتخابات عضویت در هیات مدیره، از زمان انتشار فهرست نامزدها آغاز و 24 ساعت قبل از زمان اخذ رای به پایان می رسد .

انتهای خبر/پ
×