menu

ثبت آگهی رایگان

آخرین قیمت روز سکه؛

قیمت سکه، سکه شد

قیمت-سکه-سکه-شد

قیمت طرح جدید قطعه سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران به دومیلیون و 500 هزار تومان رسید

امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز قبل دو میلیون و 500 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم دو میلیون و 370 هزار تومان معامله می شد. هر قطعه نیم بهار آزادی امروز شاهد افزایش قیمت بود به نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی یک میلیون و 230 هزار تومان، ربع سکه 695 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 400 هزار تومان فروخته می شد. هر گرم طلای 18عیار نیز امروز 204 هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1297 دلار معامله می شود.

با سیاست یکسان سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از 20 فروردین دلار را با قیمت 4200 تومان تک نرخی کرده اند؛ این نرخ تا 30 اردیبهشت ثابت بود ولی از 31 اردیبهشت تا امروز هر نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی می کند و امروز 4223 تومان قیمت گذاری شد. امروز در بازار آزاد هر یورو 7 هزار و 990 تومان و هر پوند با ارزش 9 هزار و 86 تومان و درهم امارات 1831 تومان دادوستد می شد.

اخرین اخبار مربوطه به ارز و سکه و طلا؛

روی طلا و نقره سرمایه گذاری کنید طلابه روند صعودی خود ادامه می دهد ارزش دلار قیمت طلا را تعیین می کند مقصدآینده نقدینگی ارزی سرگردان

انتهای خبر/پیام ساختمان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

×