menu

ثبت آگهی رایگان

4 مصدوم در پی زلزله شب گذشته تهران

4-مصدوم-در-پی-زلزله-شب-گذشته-تهران

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در پی زلزله 4.2 ریشتری شب گذشته 4 نفر مصدوم شدند که به بیمارستان منتقل شده و مشکل خاصی ندارند. تعدادی نیز جراحت کمی داشته اند که به صورت سرپایی درمان شده اند.

  به گزارش پیام ساختمان، بهنام سعیدی در رابطه با آخرین وضعیت زلزله شب گذشته ملارد، گفت: از مردم می خواهیم که به شایعات توجهی نکنند چرا که اکنون بازار شایعات در سایت و فضاهای مجازی زیاد است و خروجی آن چیزی می شود که باعث تشویش اذهان عمومی خواهد شد. وی توصیه کرد: مردم تمام اطلاعات و آمار مربوط به زلزله را از مراجع رسمی و ذیصلاح، صدا و سیما و خبرگزاری های رسمی جویا شوند و خونسردی و آرامش خود را حفظ کنند چرا که در چنین مواقعی بسیار اهمیت دارد.
 سعیدی گفت: مردم در کنار نکات ایمنی و احتیاط باید آرامش خود را حفظ کنند و از مردم می خواهیم قبل از وقوع حوادث چنین مواردی را در محل سکونت خود رعایت کنند و در چنین مواقعی در کنار شیشه و پنجره نخوابند اگر کمد دارند بر روی دیوار نصب شود، از محکم بودن برخی وسایل مانند لوستر یا تلویزیون که امکان افتادن دارد مطمئن شوند.
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: مردم باید در مواقع بحرانی شرایطی را فراهم کنند که کمک نیروهای امدادی و درمانی تسهیل یابد و بتوانند این نیروها خود را به منطقه برسانند در حالی که می بینیم هنوز اتفاق جدی نیفتاده و مسئولان هم می گویند که مشکل سوخت نداریم اما باز هم شب گذشته شاهد شلوغی پمپ بنزین ها بوده ایم در حالی که تأکید می کنم سوخت به اندازه کافی هست باید مسیر را باز کنند و این رعایت شرایط مختص مخاطرات طبیعی نیست. سعیدی افزود: در پی زلزله 4.2 ریشتری شب گذشته 4 نفر مصدوم شدند که به بیمارستان منتقل شده و مشکل خاصی ندارند.
تعدادی نیز جراحت کمی داشته اند که به صورت سرپایی درمان شده اند و اگر تلفاتی باشد مرجع قانونی و رسمی آن پزشک قانونی و اورژانس است که هنوز خبر موثقی را اعلام نکرده اند.

انتهای خبر/پیام ساختمان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

×