پیمانکاران از کیفیت کاسته بودند

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت که در گزارش این کمیسیون راجع به مسکن مهر عنوان شده بود پیمانکاران برخی مجموعه ها دست دوم و سوم بوده و برای اقتصادی شدن فعالیتشان از کیفیت کاسته بودند.

پیمانکاران-از-کیفیت-کاسته-بودند
داوود محمدی اظهار کرد: الان واقعا جای این کار نیست که به موضوع مسکن مهر بپردازیم. به هر حال حادثه زلزله اتفاق افتاده و باید تلاش کنیم آثار و تبعات آن را کاهش دهیم و برای التیام مردم آسیب دیده اقدام کنیم. اینکه بخواهیم از این موضوع به صورت ابزاری استفاده کنیم و نگاه سیاسی داشته باشیم، در این شرایط منصفانه نیست.

 وی افزود: در گزارش کمیسیون اصل 90 در مورد مسکن مهر یکی از نقاط ضعفی که در برخی مجموعه ها وجود داشت این بود که پیمانکاران بعضا دست دوم و سوم بودند و برای اینکه کارشان اقتصادی شود از کیفیت کاسته بودند. این موضوع در گزارش آمده بود و ما آن را متذکر شده بودیم.
نماینده مردم قزوین در مجلس در عین حال تاکید کرد: ما در این گزارش هم معایب و هم محاسن مسکن مهر را عنوان کردیم و باید به مجموع این موارد پرداخته شود.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس یادآور شد: بخش هایی از این گزارش به وزارت راه و بخش هایی به معاون اول رئیس جمهور ارجاع شد که کارگروهی برای پیگیری موضوع تشکیل دهند و برخی بخش ها هم به قوه قضائیه ارجاع شد که از سوی وزارت راه و معاون اول پاسخ هایی دریافت کردیم اما کامل نبود.
انتهای خبر/پ
×