وزارت راه و شهرسازی خبر را تکذیب کرد

در پی انتشار اخباری مبنی بر این که تسهیلات مسکن یکم از 12 به 15 سال رسیده و سود آن نیز از 9.5 به 8 درصد کاهش یافته است، وزارت راه و شهرسازی این خبر را تکذیب کرد.

وزارت-راه-و-شهرسازی-خبر-را-تکذیب-کرد
در روزهای گذشته خبرهایی از قول یکی از مشاوران وزیر راه و شهرسازی منتشر شد مبنی بر این که سود تسهیلات از محل سپرده گذاری صندوق پس انداز مسکن یکم قرار است از 9.5 به 8 درصد، مدت بازپرداخت از 12 به 15 سال و مدت سپرده گذاری از 6 به 5 ماه برسد.
 با این حال روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده هنوز هیچ یک از پیشنهادات درخصوص سیاست های تسهیلات مسکن نهایی نشده و قرار است در جریان یک همایش رونمایی شود.
 با این حال در این توضیحات آمده است که "مصاحبه شونده از پیشنهادهای وزارت راه وشهرسازی خبر داده است نه از اجرایی و نهایی شدن موضوع.

یادآوری می شود همانطور که پیش از این توسط معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام شده است این وزارتخانه پیشنهاداتی را در خصوص شرایط جدید وام مسکن داشته است که هم اکنون برای نهایی شدن در حال طی مراحل اداری خود است".

وزیر راه و شهرسازی و معاون مسکن و ساختمان او در ماه های اخیر از تلاش وزارتخانه برای کاهش سود و افزایش مدت بازپرداخت تسهیلات مسکن سخن گفتند.
انتهای خبر/پ
×