بازدید امروز تا این لحظه 7105 بار
در صورت فراهم شدن ابزار و مقدمات کار:

انتخابات آتی اتحادیه مشاوران املاک الکترونیکی برگزار می شود

رئیس اداره اصناف و تشکلهای صنفی سازمان صنعت استان تهران گفت: در صورت فراهم شدن مقدمات، انتخابات آتی اتحادیه مشاوران املاک استان تهران به صورت تمام الکترونیکی برگزار می شود.

انتخابات-آتی-اتحادیه-مشاوران-املاک-الکترونیکی-برگزار-می-شود
  محمد جعفر نیا در گفتگو با خبرنگار پیام ساختمان، از تشکیل جلسه هفته آینده برای تعیین زمان و مکان انتخابات آتی صنف مشاوران املاک خبر داد و گفت: دوشنبه هفته آینده زمان و مکان حوزه رای گیری انتخابات اتحادیه مشاوران املاک استان تهران مشخص و اعلام می شود.
 وی افزود: در صورت فراهم شدن ابزار کار، قطعا انتخابات آتی به صورت الکترونیکی انجام می شود و نتیجه انتخابات نیز با حضور دواطلبان پس از پایان ساعت رای گیری بلافاصله اعلام خواهد شد.
جعفر نیا در پاسخ به این پرسش که آیا برای جلوگیری و برخورد با تخلفات احتمالی تدابیری اندیشده شده، اظهار داشت: ما نهایت تلاش خود را به کار می بندیم تا تخلفی که تاثیر گذار در انتخابات باشد ، رخ ندهد.
 وی ادامه داد: برگزاری انتخابات وظیفه هیئت اجرایی انتخابات است که متشکل از یک نماینده از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، یک  نماینده از اتاق اصناف و همچنین نماینده ای از استانداری است.
جعفرنیا در پاسخ به این پرسش که در صورت دستی برگزار شدن انتخابات، نتیجه آن چه موقع اعلام می شود، تصریح کرد: شمارش آرا از طریق 20 تا 30 تیم تعیین شده در حوزه رای گیری انجام خواهد شد و نهایتا تا دو ساعت پس از پایان رای گیری، نتیجه اعلام می شود.
وی به شور و اشتیاق به وجود آمده میان اعضای اتحادیه مشاوران املاک برای شرکت در این انتخابات اشاره کرد و گفت: باتوجه به شرایط موجود، پیش بینی می شودحداقل 4 الی 5 هزار نفر از اعضای اتحادیه در این انتخابات شرکت کنند.
وی ادامه داد: در انتخابات آتی تنها یک حوزه رای گیری تعیین  و مهیا خواهد شد که نمایندگانی از حوزه حراست؛ اماکن و پرسنل سازمان صنعت استان تهران به عنوان عوامل اجرایی و نظارتی حضور دارند.
انتهای خبر/پ
×