menu

ثبت آگهی رایگان

مهلت ثبت نام اینترنتی متقاضیان هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تمدید شد

مهلت-ثبت-نام-اینترنتی-متقاضیان-هفدهمین-نمایشگاه-بین-المللی-صنعت-ساختمان-تمدید-شد

به اطلاع کلیه متقاضیان هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران می رساند:

1-      مهلت ثبت نام اینترنتی تا پایان وقت اداری مورخ 1396/03/10 تمدید شد. لازم به ذکر است متقاضیانی که پس از مهلت فوق اقدام به ثبت نام نمایند در لیست انتظار قرار خواهند گرفت.  

2-      متقاضیان می توانند مدارک فیزیکی را از تاریخ 1396/03/20 به ستاد برگزاری نمایشگاه مستقر در نمایشگاه بین المللی تهران، ساختمان اداری جنب سالن 27، طبقه دوم، امور نمایشگاهی اتاق تعاون تحویل دهند.

3-      مهلت ارسال مدارک فیزیکی به مدت دوازده روز و در تاریخ 1396/03/31 پایان می یابد.  

 

توجه:  

 

1-      ستاد برگزاری همه روزه در بازه زمانی فوق از ساعت 9:00  تا 17:00 مدارک را دریافت خواهد کرد.

2-      ستاد برگزاری در تاریخ 1396/03/26(روز جمعه)تعطیل خواهد بود. همچنین در تاریخ 1396/03/25(روز پنجشنبه)از ساعت 9:00 صبح تا 14:00 آمادگی دریافت مدارک را خواهد داشت.

3-      ستاد برگزاری در قبال مدارکی که از طریق پست یا پیک موتوری ارسال شوند هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد داشت.

4-      حتی المقدور برای ارسال مدارک از افراد آگاه به زمینه فعالیت شرکت و امور نمایشگاهی استفاده شود. متقاضی پس از ارسال مدارک، با مراجعه به پنل کاربری خود می تواند در قسمت "وضعیت متقاضی" در خصوص وضعیت مدارک خود مطلع گردد.

5-      همچنین در صورتی که پیامی در خصوص مدارک برای متقاضی ارسال شده باشد از محتوای آن در قسمت فوق الذکر آگاه خواهد شد. تغییر وضعیت مدارک پس از تحویل آن به ستاد برگزاری ممکن است تا سه روز به طول انجامد.

6-      در صورت ارائه مدارک خارج از مهلت مقرر، ستاد برگزاری هیچ گونه مسئولیتی در قبال بررسی مدارک ارائه شده نخواهد داشت. 

انتهای خبر/پیام ساختمان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

×