پرداخت طلب 150 میلیارد تومانی پیمانکاران در قالب اسناد خزانه

مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه استان تهران گفت: پیمانکاران راهسازی 150 میلیارد تومان از این اداره کل طلب داشتند که 50 میلیارد تومان آن پرداخت شد و 100 میلیارد تومان دیگر نیز تا پایان سال در قالب اسناد خزانه اسلامی پرداخت می شود.

پرداخت-طلب-150-میلیارد-تومانی-پیمانکاران-در-قالب-اسناد-خزانه
مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه استان تهران گفت: پیمانکاران راهسازی 150 میلیارد تومان از این اداره کل طلب داشتند که 50 میلیارد تومان آن پرداخت شد و 100 میلیارد تومان دیگر نیز تا پایان سال در قالب اسناد خزانه اسلامی پرداخت می شود. شهداد کاوه اظهار داشت: در حوزه راهسازی استان تهران 500 میلیارد تومان پروژه داریم و با این رقم هزار میلیارد تومان پروژه را راهبری می کنیم،زیرا در پروژه ها هزینه های ارزیابی را در نظر نگرفته ایم. وی با بیان اینکه بیش از 20 پروژه راهسازی در استان تهران در حال انجام است،گفت: اجرای کمربندی پاکدشت به مبلغ 220 میلیارد تومان در حال انجام است که عملیات اجرایی آن مجدداً از سال گذشته آغاز شد. این پروژه سال 86 آغاز شده بود اما متوقف بود. وی به اجرای کمربندی اسلام شهر اشاره کرد و گفت: بدین ترتیب کمربندی آزادگان در طول 30 کیلومتر به فرودگاه امام متصل می شود و دسترسی های محلی به شهرهای این محدوده تا فرودگاه امام را پوشش می دهد. کاوه به اجرای کمربندی دماوند اشاره کرد و گفت: این پروژه از سال گذشته آغاز شد، ترافیک شدیدی در محدوده گیلاوند داشتیم که با تکمیل این پروژه عملاً ترافیک گیلاوند حذف می شود و اتصال دماوند به فیروزکوه و هراز و دسترسی به محور هراز تسهیل می شود. مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه استان تهران گفت: همچنین تقاطع غیرهمسطح شهر قدس در حال اجرا است. ترافیک شهریار ـ قدس سنگین است که با اجرای این تقاطع ترافیک کاهش می یابد. تلاش می کنیم تا پایان امسال بخشی از این تقاطع افتتاح شود. کاوه با بیان اینکه نهضت روکش آسفالت از سال گذشته آغاز شده است، گفت: 80 درصد راه های استان تهران از نظر روکش آسفالت تکمیل هستند. مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه استان تهران گفت: 10 میلیارد تومان در حوزه راه های روستایی و 12 میلیارد تومان در حوزه راه های اصلی پروژه داریم. کاوه گفت: در جاده قدیم تهران ـ قم اجرای روکش محور و تعویض آن در قالب دو قطعه و با اعتبار 30 میلیارد تومان از یک ماه آینده آغاز می شود که در این پروژه بتن غلطکی خواهیم داشت. وی اجرای روکش آسفالت چند ضخامت را گامی در جهت اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: امسال فاز دوم کمربندی دماوند مجدداً به مناقصه می رود. کاوه افزود: تعریض محور فیروزکوه ـ سمنان با اعتبار 15 میلیارد تومان به مناقصه رفته است و تا ماه آینده پیمانکار آن مشخص می شود. کاوه با بیان اینکه در استان تهران 20 پروژه نیمه متوقف راهسازی از سال های گذشته داشتیم، گفت: امسال مجدداً این پروژه ها آغاز شده است. وی بیان کرد: کل طلب پیمانکاران از اداره کل راه و شهرسازی استان تهران 150 میلیارد تومان است که 50 میلیارد تومان آن دو ماه پیش در قالب اسناد خزانه اسلامی پرداخت شد و 100 میلیارد تومان آن هم در قالب همین اسناد تا پایان امسال پرداخت می شود.
انتهای خبر/پ
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×