فراخوان عضوگیری انجمن تولیدکنندگان در، پنجره، نما و صنایع وابسته

سندیکای صنایع آلومینیوم ایران با تشکیل انجمن صنفی تولیدکنندگان در، پنجره، نما و صنایع وابسته، طی فراخوانی از واحدهای فعال در این بخش عضو می پذیرد.

فراخوان-عضوگیری-انجمن-تولیدکنندگان-در-پنجره-نما-و-صنایع-وابسته
سندیکای صنایع آلومینیوم ایران با تشکیل انجمن صنفی تولیدکنندگان در، پنجره، نما و صنایع وابسته، طی فراخوانی از واحدهای فعال در این بخش عضو می پذیرد. به گزارش خبرنگار پیام ساختمان، تشکیل انجمن صنفی تولیدکنندگان در، پنجره، نما و صنایع وابسته در پی بررسی ها و مطالعات متعدد، باهدف شناسایی چالش ها و مشکلات این بخش از صنعت و خلأ پایگاه قانونی جهت رصد مشکلات فعالان این صنف، ایجادشده است. بر اساس این گزارش، در این راستا طی بیش از 10 جلسه مشترک با صاحب نظران، پیشکسوتان و فعالان این صنعت، پارامترها و شاخص های مرتبط با بخش در ، پنجره و نما و صنایع وابسته شناسایی و تعیین شد. گفتنی است، سندیکای آلومینیوم پیش تر با برگزاری گردهمایی و دعوت از صاحب نظران و صنعتگران، 9 نفر از اعضاء را به عنوان نمایندگان و هیئت رئیسه انجمن تولیدکنندگان در، پنجره ، نما و صنایع وابسته تعیین و پیش نویس اساسنامه را تدوین کرده است. همچنین تشکیل کارگروه های تخصصی هر بخش متشکل از شرکت های این صنعت، نظیر: کارگروه آموزش، استاندارد، امور حقوقی و قراردادها، بازاریابی، روابط عمومی و تبلیغات، امور کارفرمایان و امور فرهنگی، اعضا و خدمات رسانی به اعضا، ارتباط با سازمان ها و نهادها، بودجه و مالی را در دستور کار قرار داده است. نمایندگان این تشکل، با اهدافی همچون دوام و بقای صنایع، بومی سازی و افزایش سطح دانش فنی طی اولین فراخوان خود در سایت انجمن به آدرس www.fawindo.com از شرکت های فعال دعوت می کند تا ضمن مشارکت و حضور گسترده در هر یک از کارگروه های مدنظر این انجمن در پیشبرد اهداف صنف و صنعت، این تشکل نوپا را یاری دهند.
انتهای خبر/پ
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×