توسعه پایدار در زمینه های مختلف اقتصادی، سیاسی، عمرانی

سقفی به اندازه پول شما

در تمام دنیا توسعه و پیشرفت، یک امر مطلوب بوده و ملت ها به دنبال این مقبولیت ملزم به برنامه ریزی و اجرای سیاست هایی هستند که راه های رسیدن به این هدف را کوتاه تر و سهل تر می سازد.

سقفی-به-اندازه-پول-شما
در تمام دنیا توسعه و پیشرفت، یک امر مطلوب بوده و ملت ها به دنبال این مقبولیت ملزم به برنامه ریزی و اجرای سیاست هایی هستند که راه های رسیدن به این هدف را کوتاه تر و سهل تر می سازد.آنچه امروز مورد توجه ویژه قرار دارد توسعه پایدار در زمینه های مختلف اقتصادی، سیاسی، عمرانی و... است. در این میان توسعه شهری همراه با ارتقا و بهبود وضعیت محیط زیست بوده و مشارکت شهروندان را برای تصمیم سازی و تصمیم گیری می طلبد. اگر توسعه در راستای قانون و بهبود وضعیت زندگی افراد جامعه باشد قطعا به توسعه پایدار منتهی می شود.در حوزه ساخت و ساز و عمران، توسعه شهرها، فضای سبز، بافت های شهری و گسترش شهرنشینی از مواردی است که در برخی کشورها بی رویه و در بعضی دیگر اصولی و هدفمند انجام می شود.نقش نظارتی و سیاستگذاری های کلان دولت از مجلس و وزارت راه و شهرسازی گرفته تا مدیریت شهری و محیط زیست و... همه و همه در توسعه پایدار و اصولی می تواند تأثیرگذار و مفید باشد.توسعه زیرساخت های شهری، پایداری زیست محیطی، مساوی بودن امکانات شهری، کیفیت زندگی مطلوب و بهره وری از امکانات در شهرها همواره در بحث های کلان جایگاه ویژه داشته و بخش عمده ای از بودجه دولت را به خود اختصاص می دهند.ادامه این مطلب را در شماره 245 نشریه پیام ساختمان بخوانید.
انتهای خبر/پ
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×