مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد:

حضور کاردان ها در بافت فرسوده

دولت و وزارت راه و شهرسازی مصمم هستند در بازنگری بخش هایی از طرح جامع مسکن مانند ساخت وساز در بافت فرسوده و مسکن های حمایتی در قالب تفاهم نامه ای مشترک از سازمان نظام کاردانی استان تهران استفاده کنند و خیل عظیم کاردان ها و معماران تجربی که تمام دغدغه شان اعتماد نکردن دولت بوده است به کار گرفته شوند.

حضور-کاردان-ها-در-بافت-فرسوده
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: هدف گذاری ما در انتهای سال 93 برای سازمان نظام کاردانی استان تهران این بود که در سال 94 به سمت و سویی حرکت کنیم که در فرایند ساخت وساز کاردان ها و معماران تجربی به کار گرفته شوند. فریبرز واحدی در حاشیه مراسم افطاری سازمان نظام کاردانی استان تهران در گفتگو با خبرنگار پیام ساختمان با بیان این مطلب، افزود: ما تا حدودی ایراد ساختاری در آیین نامه های ابلاغی وزارت راه و شهرسازی وقت داشتیم؛ ضمن اینکه برخی حوزه های موازی احساس می کردند کاردان ها ظرفیت کاری مهندسان را اشغال می کنند که به نظر من این تفکر غلط است. ما با مجموعه سازمان نظام مهندسی استان تهران در مورد شناسنامه فنی ساختمان و مجری ذی صلاح صحبت کردیم تا کار ها به سمت تخصصی شدن برود و در این فرایند هم معمار تجربی و هم کاردان های فنی گنجانده شده است. وی ادامه داد: دولت و وزارت راه و شهرسازی مصمم هستند در بازنگری بخش هایی از طرح جامع مسکن مانند ساخت وساز در بافت فرسوده و مسکن های حمایتی در قالب تفاهم نامه ای مشترک از سازمان نظام کاردانی استان تهران استفاده کنند و خیل عظیم کاردان ها و معماران تجربی که تمام دغدغه شان اعتماد نکردن دولت بوده است به کار گرفته شوند. امیدوارم باوجود اینکه حجم ساخت وسازها کاهش یافته است، امسال و سال آینده دغدغه های این عزیزان به حداقل ممکن برسد و ظرفیت های اشتغال را برای کاردان ها ایجاد کنیم. مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه تجارب معماران تجربی از خیلی از مهندسان بیشتر است، خاطرنشان کرد: سازمان نظام کاردانی و سازمان نظام مهندسی را به یک چشم می بینیم و نمی توانیم این دو را از هم جدا کنیم.
انتهای خبر/پ
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×