وزیر راه و شهرسازی در نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری اعلام کرد:

فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای جدید به خوبی شناسانده شد

وزیر راه و شهرسازی گفت: نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای جدید اتفاق بسیار خوبی بود که طی آن به مردم و سرمایه گذاران فرصتهای شهرهای جدید برای سرمایه گذاری به خوبی شناسانده شد.

فرصتهای-سرمایه-گذاری-در-شهرهای-جدید-به-خوبی-شناسانده-شد
وزیر راه و شهرسازی گفت: نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای جدید اتفاق بسیار خوبی بود که طی آن به مردم و سرمایه گذاران فرصتهای شهرهای جدید برای سرمایه گذاری به خوبی شناسانده شد. به گزارش پیام ساختمان، عباس آخوندی در آخرین روز برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و نیز اولین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای جدید کشور، از این دو نمایشگاه بازدید کرد و از کیفیت و نحوه برگزاری هر دو نمایشگاه ابراز رضایت کرد. دکتر آخوندی در بازدید از نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری، با بیان این که هدف این است بتوانیم بخشهای مکمل شهرهای جدید اعم از بخشهای خدماتی مثل بیمارستان، مدرسه و سایر فضاهای خدمات عمومی و همچنین فضای تجاری را در شهرهای جدید به کمک مردم راه اندازی کنیم، به خبرنگار ما گفت: حس شهر بودن در ساکنان یک شهر، با ارائه خدماتی که همه شهرها دارند و باید داشته باشند در شهرهای جدید هم ایجاد شود. وی با ابراز خوشحالی از این که فرصتهای شهرهای جدید برای سرمایه گذاری به مردم و سرمایه گذاران طی این نمایشگاه شناسانده شد گفت: سرمایه گذاری بسیار خوبی هم انجام شده و بر اساس گزارشها تا امروز حدود 60 هزار میلیارد تومان در این نمایشگاه یاداشت تفاهم برای این شهرها امضا شده است. دکتر آخوندی با اذعان به این که به طور طبیعی همه تفاهم نامه ها به سرمایه گذاری منجر نمی شود تاکید کرد: به این دلیل که رقم پایه بسیار بزرگ است، هر مبلغی که از این رقم تبدیل به سرمایه گذاری شود نشان دهنده این است که می توانیم سرمایه گذاری بسیار خوبی داشته باشیم. وی افزود: تمام تلاش ما در حوزه شهرهای جدید این است که بتوانیم آنها را به شهرهایی با خدمات بسیار برتر و با کیفیت زندگی مناسب تبدیل کنیم تا مردم به این شهرها احساس تعلق خاطر داشته باشند. وی لازمه و مقدمه ایجاد تعلق مردم به این شهرها را داشتن حس آسایش و آرامش دانست. وزیر راه و شهرسازی افزود: خوشبختانه ما شاهدیم که در این نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری، این حس تعلق هم به مدیران شهرهای جدید و هم به کسانی که تمایل دارند در این شهرها سرمایه گذاری کنند دست داده است. دکتر آخوندی در بخش دیگری از سخنانش نمایشگاه چهاردهم صنعت ساختمان را نیز بسیار خوب و مفید ارزیابی کرد و گفت: این نمایشگاه نشان می دهد توانایی بخش خصوصی ما در صنعت ساختمان، در حوزه های فناوری و ساخت و اجرا و نیز در کیفیت و در کمیت رشد بسیار خوبی کرده است.
انتهای خبر/پ
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×