menu

ثبت آگهی رایگان

امضای تفاهم نامه همکاری بین وزارت راه و شهرسازی و اتاق تعاون ایران؛

احداث200 هزار واحد مسکونی

احداث200-هزار-واحد-مسکونی

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان امروز در حاشیه شورای عالی مسکن که با حضور رئیس جمهور تشیکل شد، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران، دو تفاهم نامه همکاری برای تامین مصالح ساختمانی ارزان برای 300 هزار واحد مسکونی و احداث 200 هزار واحد مسکونی برای خانواده های کارگری و بخش تعاون کشور را امضا کردند.

با توجه به اجرای طرح های حمایت تامین مسکن توسط وزارت راه و شهرسازی و به منظور کاهش قیمت تمام شده مسکن و تسهیل و تسریع دسترسی به مصالح ساختمانی مورد نیاز و تامین مصالح ساختمانی ارزان برای 300 هزار واحد مسکونی براساس نیازهای اعلامی وزارت راه و شهرسازی به تفکیک حجم، استان و زمان مورد نیاز در طرح های مسکن حمایتی، یک تفاهم نامه همکاری در خصوص استفاده از امکانات بنگاه ها، شرکت ها و تولیدکننده های مصالح ساختمانی با قیمت مناسب از طریق اعمال تخفیف و پرداخت مدت دار ثمن آن فی مابین رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران، امضا شد.

ساخت 200 هزار واحد مسکونی توسط اتاق تعاون ایران

به گزارش خبرنگار پیام ساختماندر حاشیه شورای عالی مسکن که با حضور رئیس جمهور تشیکل شد، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران، دو تفاهم نامه همکاری برای تامین مصالح ساختمانی ارزان برای 300 هزار واحد مسکونی و احداث 200 هزار واحد مسکونی برای خانواده های کارگری و بخش تعاون کشور را امضا کردند.

گفتنی است براساس این تفاهم نامه کلیه فرآیندهای خرید مصالح ساختمانی از طریق اتصال سامانه جامع مسکن اتاق تعاون ایران به سامانه وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد شد. همچنین براساس این تفاهم نامه، وزارت راه و شهرسازی توزیع زمانی و استانی مصالح ساختمانی مورد نیاز پروژه های طرح های حمایتی مسکن را حداکثر ظرف یک ماه به اتاق تعاون ایران اعلام خواهد کرد.

امضای تفاهم نامه همکاری در احداث200 هزار واحد مسکونی برای متقاضیان واجد شرایط کارگری و بخش تعاون

در همین راستا امروز بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران و رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، تفاهم نامه همکاری در احداث 200 هزار واحد مسکونی برای خانواده های کارگری و بخش تعاون کشور با هدف کمک به تامین مسکن متقاضیان واجد شرایط کارگری و بخش تعاون را هم امضا کردند.

گفتنی است به منظور راهبری و اجرای موضوع این تفاهم نامه، کارگروه مشترکی مشتمل بر نمایندگان وزارت راه و شهرسازی و اتاق تعاون ایران در راستای تحقق اهداف این تفاهم نامه تشکیل خواهد شد.

گفتنی است به منظور راهبری و اجرای موضوع این تفاهم نامه، کارگروه مشترکی مشتمل بر نمایندگان وزارت راه و شهرسازی و اتاق تعاون ایران در راستای تحقق اهداف این تفاهم نامه تشکیل خواهد شد.

خاطر نشان می شود، براساس این تفاهم نامه، ثبت اطلاعات و مشخصات کلیه اراضی، پروژه ها، فرآیند اجرا و پیشرفت فیزیکی، تکمیل و تحویل واحدهای مسکونی موضوع این تفاهم نامه در سامانه وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد شد.

انتهای خبر/پیام ساختمان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

×