نمایشگاه صنعت ساخت، دروازه ورود به بازار منطقه

مدیر عامل صدر استون از ورود شرکت های ساختمانی و عمرانی ایران به بازار کشورهای سوریه و عراق در آینده نزدیک خبر داد و گفت: دومین نمایشگاه صنعت ساخت، می تواند دروازه ورود شرکت های ایرانی به بازارساختمانی کشورهای منطقه باشد.

نمایشگاه-صنعت-ساخت-دروازه-ورود-به-بازار-منطقه

مهندس امید صدری مدیر عامل شرکت صدر استون در گفتگو با خبرنگار پیام ساختمان با اشاره به نزدیک شدن تاریخ برگزاری دومین نمایشگاه صنعت ساخت در تهران گفت: بر اساس برنامه ریزیهای انجام شده، قرار است در دومین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت که 8 تا 10 دی ماه سال جاری در هتل المپیک برگزار می شود، زمینه برای عقد قراردادهای ساختمانی و عمرانی میان ایران و کشورهای منطقه از جمله عراق، سوریه و قطر فراهم شود.

وی افزود: دومین نمایشگاه صنعت ساخت به همت مرکر تحقیقات راه مسکن و شهر سازی، شرکت مهندسین مشاور مقاوم سازه پویا، شرکت سهلان نما و شرکت صدر استون به صورت مشترک و با حمایت هسته های علمی دانشگاهی در تهران برگزار می شود.

نمایشگاه-صنعت-ساخت

سوریه،عراق و قطر مقصد صادراتی ایران

مدیر عامل شرکت صدر استون با اشاره به روابط خوب ایران با کشورهایی نظیر سوریه، عراق و قطر اظهار داشت: بازارساختمانی و عمرانی این کشورها می تواند یکی از مقاصد صادراتی ایران در بخش صدور کالاهای ساختمانی و نیز خدمات فنی مهندسی باشد.

به گفته صدری، در دومین نمایشگاه صنعت ساخت، مهمانانی از کشورهای ترکیه، عراق، قطر و سوریه دعوت شدند تا ضمن آشنایی با شرکت های داخلی، امکان عقد قرار داد جهت صدور خدمات فنی مهندسی و نیز صادرات محصولات ساختمانی ایران به کشورهای متبوعشان را فراهم کنند.

وی ادامه داد: تمامی هزینه های دعوت و اقامت این مهمانان برعهده حامیان مالی نمایشگاه صنعت ساخت است.

غرفه سازی و پذیرایی رایگان

این فعال صنعتی با اشاره به حضور 100 شرکت ساختمانی، تاسیساتی،دکوراتیو و....در نمایشگاه صنعت ساخت امسال گفت: براساس تمهیدات اندیشیده شده، تمامی شرکت کنندگان می توانند از تسهیلاتی نظیر غرفه سازی و پذیرایی(ناهار) به صورت رایگان بهره مند شوند.

مدیر عامل شرکت صدر استون با تاکید بر اینکه دومین نمایشگاه صنعت ساخت با رویکرد ایجاد تحول علمی و اجرایی برگزار می شود، تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که این نمایشگاه دروازه ورود شرکت های ایرانی به بازارکشورهای منطقه را بگشاید. چرا که ایران با برخورداری از ظرفیت بالای علمی و اجرایی در حوزه ساخت و ساز، طراحی و دکوراسیون، معماری، خدمات تاسیساتی و... توانمندی زیادی جهت تامین نیازهای ساختمانی و عمرانی کشورهای منطقه دارد.

به گفته این فعال ساختمانی، در دومین نمایشگاه صنعت ساخت، همایشی دو روزه نیز برگزار می شود که در آن بسیاری از فعالان بزرگ علمی و ساختمانی کشور حضور دارند و به ایراد سخنرانی در بخش صنعت ساخت و ساز خواهند پرداخت.

انتهای خبر/پ
×