menu

ثبت آگهی رایگان

فرصتی که در نمایشگاه مسکن و شهرسازی برای انبوه سازان فراهم است:

تهاتر کنید ،خانه بسازید!

تهاتر-کنید-خانه-بسازید

برای نخستین بار مصالح موردنیاز انبوه سازان به صورت تهاتر ((فروش املاک)) تامین می شود و مصرف کنندگان نیز می توانند با استفاده از شرایط ویژه، مسکن را از سازندگان خریداری کنند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه؛ تاریخ برگزاری دومین دوره نمایشگاه بین المللی مسکن و شهرسازی و باز آفرینی شهری که قرار بود از 12 الی 14 آبان ماه سال جاری برگزار شود به درخواست بخش خصوصی فعال در انجمن های صنفی به دی ماه تغییر زمان گردید تا زمینه برای مشارکت بخش خصوصی به عنوان زنجیره تولید مسکن فراهم شود. دومین دوره نمایشگاه مسکن و شهرسازی و بازآفرینی شهری با حمایت و مشارکت،تشکل های سازندگان مسکن و ساختمان، انجمن انبوه سازان سراسری مسکن ایران و سایر تشکل های حرفه ای ،مهندسان، تولیدکنندگان، وزارتخانه و سازمان های حاکمیتی حوزه مسکن و شهر سازی در تهران از تاریخ 8 الی 10 دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

گفتنی است این دوره از نمایشگاه با حضور صندوق های زمین و مسکن ، صندوق های تأمین مالی و سازندگان بخش خصوصی مسکن و ساختمان، انبوه سازان، پروژه های عمرانی، پروژه های ساختمانی و فرصت های سرمایه گزاری در بخش مسکن و عمرانی کشور زمینه های مشارکت بخش خصوصی در پروژه های ساخت مسکن و پروژه های عمرانی را فراهم می آورد. این نمایشگاه در این دوره تلاش دارد تا با ارتباط مستقیم فی ما بین سه ضلع هرم تولیدکنندگان و سازندگان و مصرف کنندگان مسکن و ساختمان را فراهم نماید. برای نخستین بار مصالح موردنیاز انبوه سازان به صورت تهاتر ((فروش املاک)) تامین می شود و مصرف کنندگان نیز می توانند با استفاده از شرایط ویژه، مسکن را از سازندگان خریداری کنند.

- این دوره از نمایشگاه با شعار " رونق تولید مسکن" با رویکرد نوین و مشارکت بخش های خصوصی عمران، مسکن، انبوه سازان، هلدینگ های ساختمانی، شرکت های انبوه ساز مسکن از کل کشور، شرکت های تاسیساتی، تجهیزاتی و اداوت ساختمانی نوین، شرکت های حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست ایجاد فضا و بستر مناسب جهت حضور شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها به منظور بهره گیری بیشتر از علوم و فنون روز با هدف بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری؛ کمک به رشد اقتصاد مسکن، کار، اشتغال و کارآفرینی؛ آشنایی با مفاهیم جدید در سازه، طراحی و شهرسازی؛ بررسی مسئله انرژی و ارائه راه حل های مناسب در جهت توسعه ی عمرانی و شهری؛ بررسی نقش مدیریت ساخت وساز در توانمندسازی، بهینه سازی و ارائه مدل های مناسب در توسعه شهری؛ عقد قراردادهای بازرگانی با شرکت های بخش خصوصی، گسترش تعامل با سایر کشورها و استفاده از دستاوردها و تجربیات موفق شهرها ؛ مدیریت بحران شهرها (سیل، زلزله، خشک سالی، گردوغبار )؛ بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) در پروژه های ساختمانی شهری؛ جذب و هدایت سرمایه های داخلی و خارجی جهت ورود به پروژه های مسکن و شهرسازی به منظور ایجاد رونق و توسعه آن؛ معرفی توانمندی انبوه سازان و شرکت های بزرگ فعال در صنعت مسکن و شهر سازی؛. ارتقای روش های علمی مورداستفاده در صنعت مسکن و شهرسازی ؛ معرفی ابزار و مهندسی فروش در بخش املاک و مستغلات؛ معرفی پهنه وسیع جذب سرمایه و فرصت های سرمایه گذاری در پروژه های مسکن و شهرسازی می باشد.

این نمایشگاه فرصت مناسبی جهت حضور و ملاقات با فعالان ساخت وساز کشور،انبوه سازان، سازندگان مسکن و ساختمان، مالکین پروژه های ساختمانی ،سرمایه گذاران، صندوق های تأمین مالی ،صندوق های زمین و مسکن، شرکت های توسعه انبوه سازی بانک ها،معاونت معماری و شهرسازی و معاونت فنی و عمرانی شهرداری ها ، شرکت های عمران شهرهای جدید در کشور، استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان در حوزه مسکن و شهرسازی ، و شرکت های هوشمند سازی در شهرهای جدید این حوزه به عنوان بازوی توانای مسکن و شهرسازی برای حضور و ارائه تولیدات، خدمات، معرفی فرصت های ویژه برای توسعه تعاملات داخلی و خارجی، در راستای رونق تولید مسکن در دومین نمایشگاه بین المللی مسکن شهرسازی و بازآفرینی شهری Iran Urban Expo 2019 می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.iranurbanexpo.com مراجعه نمایید و با شماره تماس دبیرخانه نمایشگاه 22876512 تماس حاصل فرمایید .

www.iranurbanexpo.com

انتهای خبر/پیام ساختمان

چاپ شده در هفته نامه پیام ساختمان شماره 362

فهرست مطالب شماره 362

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

×