انجمن مهندسی و تکنولوژی لندن برگزار می کند

سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی

امروزه فناوری نقش اساسی در بهبود زندگی مردم ایفا می کند لذا استفاده از نظریات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهی و صنعتی برای برنامه ریزی جهت تقویت چرخه صنعت و تولیدات در زمینه های مختلف علوم، مهندسی و به کارگیری یافته های جدید جهت بومی سازی و به کارگیری تکنولوژی های نوین مهندسی در جهان یک نیاز مهم است.

سومین-کنفرانس-بین-المللی-پژوهش-های-کاربردی-در-علوم-و-مهندسی

همچنین نتایج حاصل از علوم مهندسی در پیشرفت تکنولوژی های نو و استفاده از آنها در جوامع بشری مستلزم مدیریت برفرآیند تولید، انتقال و توسعه این علوم است. نوآوری در علوم مهندسی عامل پیشرفت کشورهای توسعه یافته در همه جهات است.

ضرورت توجه به وجود عناصر کاربردی در علوم مهندسی می تواند حتی پایه های تولید ناخالص ملی برای عرصه صادرات پایدار به کشورهای منطقه و جهان تلقی شود لذا تقویت هر چه بیشتر تکنولوژی در علوم مهندسی و توسعه آن موجبات خودباوری مردم یک کشور را افزایش داده و آن را به یک کشور مهم در جهان تبدیل می کند، پس حرکت به سوی توسعه و آبادانی زمانی تحقق می یابد که زیرساخت های علمی و عملی در این علوم موجود باشد. دانشگاه ها، نهادهای مرتبط با علوم مهندسی، دستگاه های اجرایی و سازمان های صنعتی ضامن و مجری ایجاد این زیرساخت ها هستند.

از این رو انجمن مهندسی و تکنولوژی لندن با همکاری جمعی از دانشگاه های معتبر و پیشرو در حوزه علوم و مهندسی اقدام به برگزاری سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم مهندسی در دانشگاه مارمارا استانبول کرده است.

لازم به ذکر است در راستای برگزاری موفق دوره اول کنفرانس و دوم و بازتاب بسیار گسترده آنها کنفرانس سوم با بهره گیری از تجارب گذشته، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر جهان و نهادهای علمی پژوهشی فرصتی مناسب جهت تبادل اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین و گردهم آوردن صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، سیاست گزاران و مدیران، سازمان های ذی ربط و علاقه مند، مهندسین مشاور و متخصصان و علاقه مندان مباحث علوم مهندسی در تاریخ 15 دی ماه 1397 برگزار خواهد شد.

امید است برگزاری این کنفرانس امکان تبادل نظر و ایجاد ارتباط علمی با دانشگاه ها و مراکز تخصصی کشور و جهان در زمینه مفاهیم مشترک علوم و مهندسی و سایر موضوعات مرتبط با محورهای کنفرانس را فراهم سازد. بر این اساس، دبیرخانه سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی با افتخار از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می کند با شرکت در برنامه های متنوع این کنفرانس در این رویداد مهم بین المللی مشارکت کرده وبا ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازند.

لازم به ذکر است کلیه پژوهشگران رشته های مهندسی و تکنولوژی های نوین می توانند مقالات خود را به این کنفرانس بین المللی ارسال کنند.

طبق تصمیم شورای عالی کنفرانس مقالات برگزیده کنفرانس به صورت رایگان در ژورنال های بین المللی به چاپ خواهد رسید.

سایت و سامانه ارسال مقالات کنفرانس از به آدرس اینترنتی www.3carse.com در اختیار پژوهشگران و متخصصان حوزه های مهندسی می باشد و پژوهشگران باید تا تاریخ 3 دیماه 1397 مقالات کامل خود را از طریق سامانه ارسال کنند.

انتهای خبر/پ
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×