13نفر در خرید و فروش پست های شهرداری کرج بازداشت شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از بازداشت 13 نفر از پرسنل شهرداری کرج و افراد دلال و کارچاق کن به اتهام اخذ رشوه در عرصه ساخت وساز غیرمجاز و خریدو فروش پست های مدیریتی و اعمال نفوذ بر خلاف قوانین و مقررات و غصب عناوین و جعل خبر داد.

13نفر-در-خرید-و-فروش-پست-های-شهرداری-کرج-بازداشت-شدند

حاجی رضا شاکرمی ،دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در کرج اظهار داشت: بلاتکلیفی وضعیت شهردار کرج و قصور اعضای شورای شهر کرج سبب مشکلات و ضرر شهرداری و عدم خدمت رسانی صحیح به شهر شده است.

وی افزود: بلاتکلیفی وضعیت شهرداری سبب افزایش روزافزون تخلفات در بدنه شهرداری کرج و رشد فزاینده دلالی و اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان(عج) در راستای سالم سازی و برخورد قاطع با تخلفات، تحقیق و گزارش کاملی درباره تعدادی از پرسنل متخلف شهرداری به دستگاه قضایی منعکس کردند که تاکنون 13 نفر از پرسنل شهرداری کرج و افراد دلال و کارچاق کن دستگیر شدند.

شاکرمی با بیان اینکه عمده فعالیت آنها مربوط به کارچاق کنی و اخذ رشوه در عرصه ساخت و ساز غیرمجاز و خرید و فروش پست های مدیریتی و اعمال نفوذ بر خلاف قوانین و مقررات و غصب عناوین و جعل است، گفت: پرونده در حال تکمیل تحقیقات است.

انتهای خبر/پ
×