بازدید امروز تا این لحظه 7762 بار

طراحی داخلی خانه های کوچک

طراحان خلاق با به کارگیری استعداد خارق العاده خویش با بازسازی این فضای کوچک جلوه ای زیبا داده و به نظر بزرگ و روشن می رسد. این ساختمان با متراژ بسیار پایین (20 مترمربع )خود نیازمند ساختارو طراحی هوشمندانه ای که بزرگتر از متراژ معمول خود به نظر برسد.

به گزارش پیام ساختمان، استفاده از رنگ های روشن و خطوط ساده همیشه اتاق را بزرگتر از اندازه واقعی آن نشان می دهد. طراحان ازبافت های کوچک تک رنگ بافت جالبی را بدون اختلال بصری، ایجاد کرده است.

در سمت دیگر اتاق یک کاغذ دیواری با نقوش گرافیگی جذاب و در طرف دیگر با طرح های روشن و براق نصب شده است.

در اتاق خواب برای اینکه فضای زیادی اشغال نشود از تخت تاشو استفاده کرده، در مقابل فضای کاملا روشن طراح با به کاربردن عناصر تیره رنگی مانند، قالیچه بافتدار و صندلی مشکی سعی کرده تضاد ایجاد کند. حمام طراحی کاملا متفاوت از سایر بخش های آپارتمان دارد.

استفاده از بافت های درشت برای فضای کوچک کمی ریسک پذیر است، اما برخلاف آن در این مورد تأثیر به سزایی در زیبایی این بخش داشته است. رنگ های منعطف و خطوط واضح فضایی دلچسب را به وجود آورده است.

در نهایت طراحان خلاق یک آپارتمانی را طراحی کردند که زیبایی شناسی و عملکرد هر بخش آن متمایز از دیگر بخش اما در هماهنگی با هم هستند

انتهای خبر/پ
چاپ شده در هفته نامه پیام ساختمان شماره 340فهرست مطالب شماره 340
×