menu

ثبت آگهی رایگان

شیرآلات حمام را مقرون به صرفه انتخاب کنید

با انتخاب صحیح شیرآلات، علاوه بر ظاهر زیبا می توانید از آسایش بیشتری در ساختمان برخوردار شوید. یکی از فضاهای داخلی که سر و کار زیادی با شیرآلات دارد، حمام است که ضروری است بهترین شیرآلات هم از نظر زیبایی و هم از نظر کاربری برای آن انتخاب شود.

محل تنظیم دما و جریان آب را مشخص کنید!

به گزارش پیام ساختمان، وقتی از شیرآلاتی استفاده می کنید که کنترل دما و جریان آب در آن جدا است، باید به محل قرارگیری آنها دقت کنید. شاید بخواهید تنظیم دما در گردن شیر صورت گیرد و تنظیم جریان در دسته. تصمیم بگیرید می خواهید چه تعدادی از این کنترل کننده ها را داشته باشید. گزینه های زیادی در سیستم لوله کشی وجود دارد؛ اگر پیش از خرید درباره ی این موارد تصمیم بگیرید، فرآیند نصب خیلی آسان تر خواهد شد.

مکان قرارگیری سردوشی دستی را در حمام مشخص کنید!

اگر در حمام خود نیمکت دارید، به دسترسی و کنترل سردوشی دستی در هنگام نشستن توجه کنید. شیر تنظیم جریان بر روی سردوشی دستی بسیار مناسب است، اما غالبا این کنترل کننده ها در مرکز حمام هستند.

لوازم جانبی شیرآلات حمام را با هم ترکیب و هماهنگ کنید!

برای خرید شیرآلات سراغ پکیج های وان که شامل کنترل کننده، شیر پرکننده وان و سردوشی است نروید. اگر وان ندارید نیازی به شیر پر کننده ندارید و در عوض آب مستقیما به سردوشی منتقل می شود. پس شیرآلاتی تهیه کنید که برای شما کاربرد دارند و از پرداخت هزینه ی اضافی خودداری کنید. شاید بهتر باشد بعضی از قطعه های پکیج وان را که برای شما کاربرد دارند با قطعه های کاربردی دیگر ترکیب کنید. ضمنا سعی کنید شیرآلاتی تهیه کنید که جریان آب آنها قابل تنظیم باشد.

برای حمام بخار تان از پیش برنامه ریزی کنید!

اگر تصمیم دارید یک حمام بخار داشته باشید، شیرآلاتی تهیه کنید که امکان ایجاد بخار را دارند. ضمنا باید یک ژنراتور بخار نیز تهیه کنید و آن را در جایی نصب کنید که در دسترس باشد – سعی کنید در سقف یا زیر نیمکت دوش نصب نکنید. در ضمن می توانید از کابین های دوش که امکان حمام بخار را نیز فراهم می کنند استفاده کنید.

بازوی سردوشی با کیفیت انتخاب کنید!

به کیفیت بازوی سردوشی حمام تان توجه کنید. برنج با روکش کروم یک گزینه ی عالی است. پلاستیک با روکش کروم یک گزینه ی ارزان است و با گذشت زمان آسیب می بیند و بسیار نامرغوب تر از بازوهای برنجی با روکش کروم است.

اگر شیرآلات درون دیوار دچار نشتی شوند و زود به آنها رسیدگی نشود، می توانند خسارت زیادی به بار آورند. پس بهتر است از شیرآلات با کیفیت استفاده کنید.

از انواع شیرآلات استفاده کنید!

شما می توانید هم از دوش شلنگی متحرک استفاده کنید هم از دوش ثابت. هم چنین در حمام بخار خود می توانید این امکان را ایجاد کنید که در میان انتشار بخار داغ، آب سرد پاشیده شود و حس خوشایندی ایجاد کند.

مکان قرارگیری شلنگ را در حمام مشخص کنید!

قبل از نصب نگهدارنده های شیرآلات متحرک و دستی، شلنگ دوش را روی دیوار امتحان کنید. طوری آن را روی دیوار نصب کنید که شلنگ دارای خم طبیعی باشد و دچار پیچیدگی نشود و مدت زمان طولانی تری سالم بماند.

انتهای خبر/پیام ساختمان

چاپ شده در هفته نامه پیام ساختمان شماره 340

فهرست مطالب شماره 340

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

در این زمینه بیشتر بخوانیم :

×