می توانیم در جایگاه جهانی قرار بگیریم

سومین نمایشگاه صنعت آسانسور،پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی از 16 تا 20 بهمن ماه امسال در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. به این بهانه با علیرضا آموخته دبیر این نمایشگاه داشته ایم که خلاصه آن را می خوانید:

می-توانیم-در-جایگاه-جهانی-قرار-بگیریم
سومین نمایشگاه صنعت آسانسور،پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی از 16 تا 20 بهمن ماه امسال در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. به این بهانه با علیرضا آموخته دبیر این نمایشگاه گفتگویی داشته ایم که خلاصه آن را می خوانید: آموخته با اشاره به این موضوع که دوره سوم این نمایشگاه با رشد 70 درصدی فضا و 65 درصدی شرکت کنندگان روبرو بود، گفت: صنعت آسانسور یکی از زیرمجموعه های صنعت ساختمان است که در سال های اخیر بسیار رشد داشته و این نمایشگاه همسو با صنعت ساختمان یکی از مهم ترین مکان های ارتباط میان صنعتگران، متخصصان و فعالان این حوزه برگزار شد. وی با اشاره به200 شرکت معتبر حاضر در سومین نمایشگاه آسانسور و پله برقی،ادامه داد: در این بین شرکت هایی از کشورهای ترکیه، ایتالیا، کره جنوبی، هند و امارات متحده عربی حضور داشتند و همچنین هیئت هایی از کشورهای ایتالیا، ترکیه و کویت از آن بازدید کردند که هیئت ترکیه ای از طرف اتحادیه یا سندیکای صنعت آسانسور آن کشور حضور یافته بود. آموخته برآوردی مثبت از نمایشگاه داشت و گفت: سعی شد کمیت شرکت کنندگان اولویت اول ما نباشد؛ امسال ارتباط نزدیکی با بزرگ ترین تشکل خصوصی این صنعت یعنی سندیکای صنعت آسانسور و پله برقی داشته ایم و آنها ما را در شناسایی و رعایت ضوابط استاندارد شرکت کنندگان کمک کرده اند. وی ادامه داد: طبعاً خیلی از شرکت ها را به خاطر رعایت این ضوابط از دست داده ایم، ولی شرکت هایی الآن در نمایشگاه حاضرند که استانداردهای لازم را دارند و از لحاظ کیفی مشکلی ندارند. وی در مورد پروسه اداری که مورد اعتراض برخی از غرفه داران بود گفت: در این دوره سعی شد شرکت کنندگان با روند واقعی ثبت نام و شرکت در نمایشگاه آشنا شوند. حضور در نمایشگاه تابع شرایط و مقررات است و اینها پروسه ای است که نه فقط در این نمایشگاه بلکه در همه نمایشگاه ها باید رعایت شود. آموخته با اشاره به روند ثبت نام اینترنتی از طریق سایت توضیح داد: سعی شد جا نمایی غرفه ها با توجه به فضا و زمان، به صورت عادلانه و برابری صورت گیرد و به جز این قسمت، دیگر آیتم ها چندان زمان بر نبود و شاید اگر اولین دوره نمایشگاه را به این شکل برگزار می کردیم در دوره سوم این انتقادها از میان می رفت. وی وضعیت جوی و برف سنگین همزمان با برگزاری نمایشگاه را یکی از مشکلات کار دانست و افزود: در سال های گذشته شاهد چنین پدیده ای نبودیم ولی بر اساس پیش بینی ما با مجموعه سندیکا، به امید خدا در دوره آتی بتوانیم این نمایشگاه را در نیمه اول سال برگزار کنیم؛ البته با رعایت فواصل زمانی از رویدادهای مشابه خارجی. آموخته اضافه کرد: احساس می کنیم که این صنعت می تواند در بین رویدادهایی که نیازهای خارجی و داخلی را تأمین می کند جایی داشته باشد. دبیر سومین نمایشگاه آسانسور به برنامه ریزی برای دوره چهارم نمایشگاه اشاره کرد و گفت: رویکرد ما تثبیت و حضور حداکثری شرکت ها و به ویژه شرکت های خارجی است. سعی کردیم ارتباط با شرکت هایی ایجاد کنیم که در امر اطلاع رسانی به ما کمک کنند. مثلاً با سندیکای شانگهای (ستا)، نشریه معتبر Elevator world و همچنین اتحادیه آسانسور ازمیر در ترکیه، ارتباط برقرار کرده و اطلاع رسانی داشته ایم. آموخته در پایان از ارتباط با نمایشگاه اینترلیفت آلمان سخن گفت و ادامه داد: این ارتباط برای ما نویدبخش بود که اسم ایران در دوره هایی که مجموعه های آسانسور می خواهند شرکت کنند، بیاید.
انتهای خبر/پ
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×