menu

ثبت آگهی رایگان

پارتیشن

. . . . 1 2 3 . . . .

لیست قیمت پارتیشن

دانستنی های پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن وسیله ای آسان جهت تغییرات در محل زندگی و کار همواره محسوب شده و دردسرهای خاصی را اعم از تأمین مصالح، نخاله های پس از کار و زمان موردنیاز برای اجرای آن را به همراه ندارد، بنابراین بهترین روش و کم هزینه ترین تغییرات درزمینهٔ ساخت وساز می تواند راهگشای خوبی باشد تا شما بتوانید در کوتاه ترین زمان یک سالن بزرگ را به چندین اتاق کوچک، مجهز، زیبا و راحت تبدیل کنید. برای این کار و ایجاد دیوار و فضاسازی از پارتیشن استفاده می شود. پارتیشن معمولاً برای فضاهای اداری، نمایشگاه ها و شرکت هایی که نمی خواهند دیوارکشی کنند، کاربرد دارد.یکی از محاسن پارتیشن این است که هر زمان جابه جایی کاملاً جمع و نصب می شود، فقط ممکن است اندازه ها تغییر کرده کم یا زیاد شود.معمولاً برای تفکیک فضای اداری روش های خشک ساخت وساز مانند کناف یا سنتی آجرچینی و دیوارکشی وجود دارد، از مهم ترین مزایای پارتیشن نیاز نداشتن به زیرسازی است. همان طور که می دانید جداسازی به روش ساخت وساز نیاز به زیرسازی، رنگ و کاغذدیواری داشته، مصالح بخش داخلی از رویه جداست. در پارتیشن تیغه ای را که می بندید هم سازه است و هم نما و نسبت به روش ساخت وساز سریع تر و سبک تر بوده و ظاهر زیبایی دارد. از سوی دیگر اجازه می دهد نور در محیط واردشده، قابل انتقال است. به دیوار در حالت عادی دست نمی زنید و جابه جایی انجام نمی شود درحالی که پارتیشن به راحتی متناسب با فضا قابل جابه جایی است. امروزه انواع مختلف پارتیشن در بازار موجود می باشد . پارتیشن در خانه علاوه بر نقش جداکننده جنبه دکوراتیو نیز دارد .

انواع پارتیشن

پارتیشن

تغییرات در محل زندگی و کار همواره یک مشکل اساسی محسوب شده و دردسرهای خاصی را اعم از تأمین مصالح، نخاله های پس از کار و زمان موردنیاز برای اجرای آن را به همراه دارد، بنابراین بهترین روش و کم هزینه ترین تغییرات درزمینهٔ ساخت وساز می تواند راهگشای خوبی باشد تا شما بتوانید در کوتاه ترین زمان یک سالن بزرگ را به چندین اتاق کوچک، مجهز، زیبا و راحت تبدیل کنید. برای این کار و ایجاد دیوار و فضاسازی از انواع پارتیشن استفاده می شود.
در ادامه سلسله مطالب پیام ساختمان، تحت عنوان کالای برتر، در این شماره به بررسی پارتیشن پرداخته ایم، با این توضیح که مطالب عنوان شده اظهارات مصاحبه شوندگان است و پیام ساختمان از نظرات موافق و مخالف استقبال می کند.
زمانی، مسئول فنی شرکت سهلان نما درباره محصولات شرکت این طور توضیح داد: محصولاتی که در شرکت ما تولید می شود، پارتیشن های دوجداره ای هستند با متریال ام دی اف و شیشه که شیشه تک جداره و عایق دوجداره 4 میلی متری نشکن و قابلیت این را دارد که وسط آن کرکره نصب شود، این پارتیشن ها را در ارتفاع های مختلفی می توان نصب کرد.
وی با اشاره به محصولات دیگری از قبیل اسپیس و سوله های چادری آلومینیوم افزود: پارتیشن معمولاً برای فضاهای اداری، نمایشگاه ها و شرکت هایی که نمی خواهند دیوارکشی کنند، کاربرد دارد.
او بابیان اینکه حدود 20سال درزمینهٔ تولید پارتیشن و نصب آن فعالیت داشته و 70 درصد از محصولات شرکت تولید داخلی است، گفت: اسکلت پارتیشن، آلومینیوم بوده، زنگ نمی زند، تاب برنمی دارد، نمی شکند، روکش اصلی آن نیز ام دی اف و شیشه است که در نما دیده می شود.
این مسئول فنی افزود: یکی از محاسن پارتیشن این است که هر زمان خواستید جابه جا شوید کاملاً جمع و نصب می شود، فقط ممکن است اندازه ها تغییر کرده کم یا زیاد شود.
زمانی در ادامه گفت: معمولاً برای فضاهای مختلف، مشتریان یا طرح می دهند یا از مشاوران شرکت می خواهند بازدید داشته و اندازه و نوع کاربری پارتیشن موردنیاز طراحی می شود. به طور مثال اتاق حسابداری، کنفرانس، مدیریت و واحدهای کارمندی که درخواست می شود در محیط طراحی می شود.
او تصریح کرد: پارتیشن ها از نوع ام دی اف بارنگ های مختلفی از پارچه و چرم تغییرات رنگی داده، روکش ملامینه با تنوع رنگی فراوان ایده های خوبی خلق کرده ایم، همچنین برای محیط کوچک نوع ریلی که قابلیت جمع شدن دارد کاربرد دارد.
زمانی به مشتریان توصیه کرد: برای خرید خوب، در جانمایی باید دقت کرده، قبل از سفارش پارتیشن حتماً از جانمایی صحیح میزهای اداری، میزهای مدیریتی و به طورکلی مبلمان اداری و ابعاد و اندازه آن ها پس از اجرای پارتیشن اطمینان حاصل کنید.شما برای انجام این کار از شرکتی که برای اجرای کار پارتیشن، با آن به توافق رسیده اید می توانید نقشه ای دوبعدی یا سه بعدی قبل از اجرا را دریافت و تغییراتی که می خواهید انجام دهید را لحاظ کنید.
عمده شرکت های تولیدکننده پارتیشن درزمینهٔ مبلمان اداری نیز فعالیت دارند که بهتر است درصورتی که میزهای اداری و میزهای مدیریتی را قبلاً تهیه نکرده اید از محصولات این شرکت ها استفاده کنید. مهم ترین مزیت این کار این است که اولاً با یک شرکت در ارتباط هستید و ثانیاً در ترکیب رنگ موردعلاقه تان گزینه های بیشتری دارید.
برای سفارش پارتیشن حتماً از مشاوره کارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.
آقابیک، مدیرعامل شرکت نفیس کاران با اشاره به اینکه پارتیشن بسیار مناسب و بادوام برای فضاهای اداری است، گفت: معمولاً برای تفکیک فضای اداری روش های خشک ساخت وساز مانند کناف یا سنتی آجرچینی و دیوارکشی وجود دارد، از مهم ترین مزایای پارتیشن نیاز نداشتن به زیرسازی است. همان طور که می دانید جداسازی به روش ساخت وساز نیاز به زیرسازی، رنگ و کاغذدیواری داشته، مصالح بخش داخلی از رویه جداست. در پارتیشن تیغه ای را که می بندید هم سازه است و هم نما و نسبت به روش ساخت وساز سریع تر و سبک تر بوده و ظاهر زیبایی دارد. از سوی دیگر اجازه می دهد نور در محیط واردشده، قابل انتقال است. به دیوار در حالت عادی دست نمی زنید و جابه جایی انجام نمی شود درحالی که پارتیشن به راحتی متناسب با فضا قابل جابه جایی است.
آقابیگ با اشاره به دوام پارتیشن، افزود: پارتیشن را نمی توان با دیوار مقایسه کرد چون جسم سنگین یا تیز به دیوار برخورد کند ممکن است موجب تخریب نشود ولی با برخورد به پارتیشن ایجاد شکستگی و خرابی خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه این کالا بورس خاصی در تهران ندارد، گفت: چون محصول جدیدی است، مشتریان معمولاً از طریق شرکت های مبلمان اداری، آن هایی را که می شناسند برای خرید انتخاب می کنند و در غیر این صورت جستجوی اینترنتی که خود دو شکل است؛ یکی این که سایت هایی که در جستجوی اولیه دیده می شوند نمونه کار پارتیشن را به شکل عکس به نمایش می گذارند و باید از همین طریق به مجموعه اعتماد کنید. دوم اینکه نداشتن بورس باعث شده برخی شرکت ها یا اشخاص چندین سایت را فقط با عکس و بدون هیچ سابقه اطلاعاتی از شخص یا شرکت اقدام به بازاریابی کنند، بنابراین برای خرید باید دقت و تأمل بیشتری کرد.
آقابیگ با اشاره به حداقل دو یا سه سال تضمین محصولات، افزود: معمولاً برای پارتیشن ها مشکلی پیش نمی آید، مگر اینکه غیراصولی جابه جا شود یا آب و ضربه بخورد. به حالت معمولی بیش از 10 سال دوام دارد.
او درباره جنس پارتیشن این طور توضیح داد: سازه پارتیشن از دو نوع آلومینیوم و ام دی اف تشکیل شده است. آلومینیوم با پروفیل انحصاری که دارای شیشه و فضای بازتر است و شرکت های مدرن تر تمایل به این گونه اجرا و نصب دارند. ام دی اف به لحاظ رنگ و ساختار تنوع بیشتری دارد و شرکت هایی با محیط متوسط و عمومی این نوع را ترجیح می دهند.
مدیرعامل شرکت نفیس کاران با اشاره به مواد اولیه و تولید ایرانی محصولات شرکت خود، افزود: محصولات ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار بوده، صادر هم می شود.
او در پایان گفت: برای تولید و نصب ام دی اف 10 روز و آلومینیوم 20 روز زمان نیاز است؛ ام دی اف خوب از مترمربعی 230 تا 300 هزار تومان و آلومینیوم از مترمربعی 410 تا 500 هزار تومان می باشد.
در ارتباط با این مطلب بیشتر بخوانیم :
×