×

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ساختمان و تأسیسات ساختمان مشهد

مشخصات نمایشگاه ، برگزار کننده ، اطلاعات تماس :

نمایشگاه های مرتبط

شرکت کنندگان در نمایشگاه

اخبار نمایشگاه

 • شهردار مشهد: صنعتی سازی ساختمان باید مجدانه پیگیری شود


  صولت مرتضوی گفت: صنعتی سازی ساختمان ها در مشهد باید به صورت مجدانه پیگیری شود . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری نمایشگاه های ایران؛ شهردار مشهد اظهار داشت: شهرداری مشهد با تمام قوا نسبت به صنعتی شدن ساخت و سازها در این شهر تلاش می کند. مرتضوی در ادامه گفت: به طور قطع صنعتی شدن ساخت و ساز، تکنیک و سرعت عمل را به همراه دارد و ساخت و ساز را مقرون به صرفه خواهد کرد. وی افزود: هرچه در ساخت و سازها اصول مهندسی بیشتر مورد توجه قرار گیرد بناها نیز مستحکم تر خواهد شد و در نتیجه هزینه های بازسازی و تعمیر نیز کاهش می یابد. مرتضوی از برنامه های شهرداری مشهد در خصوص ترغیب دستاندرکاران ساخت و ساز در این شهر اظهار داشت: شهرداری مشهد از سیاست های تشویقی و حمایتی ویژه ای استفاده خواهد کردو البته در کنار آن قانونگذار نیز باید به این موضوع بپردازد. وی برگزاری نمایشگاه های بین المللی و تخصصی جامع، اصولی و هدفمند را در کیفی سازی ساخت و سازها بسیار موثر دانست و افزود: نمایشگاه ها محلی برای ارائه الگوها و ایده های جدید و تخصصی است و صاحبان سرمایه، متخصصان و االبته مدیریت شهری می توانند از این شرایط جهت پیشبرد اهداف توسعه بهره مند شوند که از این رو با بستر سازی مناسب و هم راستا با سیاست گذاری شهری نه تنها در مشهد بلکه در تمام کلان شهرهای ایران می توان موثر واقع شد. شهردار مشهد با اشاره به استراتژی نمایشگاه های ایران در رونق اقتصادی، انتقال دانش فنی و توجه به خدمات فنی و مهندسی اظهار کرد: نمایشگاه ها به عنوان بستر مناسب انتقال تخصص و دانش فنی و علمی کشور باید بتواندسیاست های کشور را در توسعه و منطقه هدف گذاری کند و از این رو با بهره گیری از فرصت های بوجود آمده نقاط ضعف شهرها و مناطق مختلف کشور برطرف کرده و نقاط قوت را تقویت کند و این موضوع جز از طریق شناخت درست و جامع شرایط موجود ، برنامه های آینده شهرها و افق چشم انداز 20 ساله کشور محقق نمی شود. چهارمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره، ماشین آلات و صنایع وابسته، هفدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و تاسیسات با گرایش برج ها و ساختمان های مرتفع وسومین نمایشگاه بین المللی صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمان از 27 الی 30 آذر از ساعت 16 الی 22 در نمایشگاه بین المللی مشهد پذیرای متخصصین است

 • با حضور 70 شرکت داخلی و خارجی؛ سومین نمایشگاه بین المللی صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمان برگزار می شود

  مشهد- مدیربرگزاری سومین نمایشگاه صنعتی سازی ساختمان گفت: سومین نمایشگاه بین المللی صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمان با حضور 70 شرکت داخلی و خارجی از 27 الی 30 آذر در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود.


  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری نمایشگاه های ایران؛ مهندس سید علیرضا صدرزاده مهمترین هدف برگزاری نمایشگاه صنعتی سازی ساختمان را در اختیار گذاردن فرصت انعقاد قراردادهای کاری، پیشرفت و توسعه فعالیت های اقتصادی عنوان کرد و افزود: : کمک به توسعه فناوری های نوین ساختمان و برقراری ارتباط بین بازار و تقاضا ، کمک به تغییر رویکرد تولیدکنندگان ساختمان از روش های سنتی به صنعتی، معرفی پتانسیلهای موجود و ارائه آخرین دستاوردهای تخصی ارائه شده از سوی غرفه داران از دیگر اهداف سومین نمایشگاه بین المللی صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمان است.

  مدیر برگزاری سومین نمایشگاه صنعتی سازی ساختمان، اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور 70 شرکت داخلی و خارجی در فضایی به مساحت 5000 متر  مربع برگزار می شود.

  وی افزود: شرکت هایی از شیراز، اصفهان، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی  و همچنین تهران در کنار نمایندگی های شرکتهایی از ترکیه، چین، کره جنوبی و ژاپن به رقابت می پردازند.

  صدر زاده، تکنولوژی سوپر پانل، رنگ های صنعتی و دکوراسیون های صنعتی، را از جمله فعالیت های شرکت کتتدگان در این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: عایق های نوین رطوبتی، سرویس های حفاظتی امنیتی مدرن، ساختمان هایی با فناوری جدید پیش ساخته ، بتن سبک سلولی نیز از دیگر فعالیت های شرکتهای حاضر در این نمایشگاه خواهدبود.

  مدیر عامل شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی از برگزاری سومین همایش صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمان در حاشیه این نمایشگاه خبر داد و افزود: در این همایش 10 استاد از کشورهای فنلاند، ایتالیا، ارمنستان، ژاپن، هند و ترکیه با برگزاری 50 کارگاه تخصصی به مباحث صنعتی سازی ساختمان، سیستم های سازه های مقاوم در برابر زلزله، نقش مصالح نوین در فناوری های جدید ساختمانی و همچنین نقش استفاده از فناوری های نوین در ساخت و سازها می پردازند.

  سومین نمایشگاه بین المللی صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمان 27 الی 30 آذر از ساعت 16 الی 22 در نمایشگاه بین المللی مشهدپذیرای متخصصین است.

 • با حضور 180 شرکت داخلی و خارجی سه نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان برگزار می شود

  مدیر برگزاری سه نمایشگاه تخصصی ساختمان،درب و پنجره و کاشی و سرامیک گفت: هفدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و تاسیسات با گرایش برج ها و ساختمان های مرتفع، چهارمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره، ماشین آلات و صنایع وابسته و شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک، شیرآلات و چینی بهداشتی با حضور 180 شرکت داخلی و خارجی در مشهد برگزار می شود.


  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری نمایشگاه های ایران؛ سید علیرضا صدرزاده اظهار داشت:  سه نمایشگاه تخصصی ساختمان، درب و پنجره و کاشی و سرامیک با هدف ایجاد فرصت جهت برقراری ارتباط و شناسایی شرکت های معتبر داخلی و خارجی ، آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری های تخصصی ارائه شده از سوی غرفه داران و همچنین ایجاد زمینه های مناسب جهت بحث و تبادل نظر با استفاده از یافته های علمی، تجربیات و تخصص برگزار می شود.

  صدرزاده در ادامه افزود: هفدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و تاسیسات با گرایش برج ها و ساختمان های مرتفع در فضایی به مساحت 10 هزار متر مربع و با حضور 110 شرکت داخلی و خارجی برگزار می شود.

  مدیر عامل شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی اظهار داشت: در این نمایشگاه شرکت هایی از تهران، اصفهان، شیراز، کرج، قزوین، اراک ، رشت، تبریز، ارومیه، بجنورد در کنار نمایندگی شرکت هایی از آلمان، انگلیس، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا، چین، ژاپن، کره جنوبی و فرانسه به فعالیت می پردازند.

  وی، تاسیسات حرارتی و برودتی، نما، سقف و مصالح را از عمده فعالیت های شرکت های حاضر در نمایشگاه عنوان کرد و افزود: تجهیزات ساختمان، سیستم های هوشمند سازی و اطفا حریق، تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، تجهیزات آشپزخانه، حمام و جکوزی و همچنین آسانسور و پله برقی از دیگر فعالیت های شرکت در نمایشگاه به شمار می رود.

  صدرزاده در ادامه گفت: همزمان با هفدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و تاسیسات، چهارمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره، ماشین آلات و صنایع وابسته در زمینه یراق آلات و صنایع وابسته با حضور 63 شرکت برگزار می شود.

  وی افزود: استانهای تهران، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی ، مرکزی ، فارس، خراسان رضوی و خراسان شمالی، البرز، گیلان و مازندران همراه با نمایندگی شرکت هایی از آلمان، کره جنوبی، ترکیه،چین، ایتالیا در فضایی به مساحت 1836 به رقابت می پردازند.

  صدرزاده در ادامه اظهار داشت: شانزدهمین نمایشگاه کاشی، سرامیک، شیرآلات و چینی بهداشتی با حضور شهرهای یزد، تهران، مشهد، لرستان، کاشان، فارس، تبریز، میبد، اردکان در فضایی به مساحت 1200 متر مربع برگزار می شود.

  شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک، شیرآلات و چینی بهداشتی گفت: چهارمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره، ماشین آلات و صنایع وابسته، هفدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و تاسیسات با گرایش برج ها و ساختمان های مرتفع از 27 الی 30 آذر از ساعت 16 الی 22 در نمایشگاه بین المللی مشهد پذیرای متخصصین است.

گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×