×

عکس های دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران محلات / نیم ور

نمایشگاه های مرتبط

شرکت کنندگان در نمایشگاه

اخبار نمایشگاه

 • دهمین نمایشگاه سنگ ایران افتتاح شد

  دهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران در محل دایمی این نمایشگاه در شهر نیم‌ور شهرستان محلات با حضور معاون وزیر صنعت، استاندار جدید مرکزی، نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شودای اسلامی، رئیس خانه معدن ایران و رئیس انجمن سنگ ایران افتتاح شد. به گزارش خبر نگار پیام ساختمان این نمایشگاه با حضور بیش از 400 شرکت داخلی و خارجی در فضایی به مساحت 90 هزار متر مربع با مشارکت کشورهای برزیل، ایتالیا، اسپانیا، چین، هند، ترکیه و افغانستان از 25 مهر تا 28 مهر برگزار شد. نشریه پیام ساختمان با حضور در غرفه ای اختصاصی علاوه بر پوشش خبر اقدام به توزیع رایگان نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه نمود.

 • ثبت نام دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران

  مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران گفت: دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران 25 تا 28 مهرماه امسال درشهر نیم ور شهرستان محلات برگزار می شود.بهنام نیکفربا اعلام این خبر افزود:در بیش از 350 غرفه این نمایشگاه آخرین دستاوردهای حوزه سنگ های معدنی و تزئینی در زمینه های فرآوری سنگ های ساختمانی، معادن سنگ، ماشین آلات استخراج معدنی و فرآوری سنگ ساختمانی، قطعات و لوازم سنگ بری، معدن و ماشین آلات تخصصی و سایر صنایع وابسته به صنعت سنگ به نمایش گذاشته می شود.
  وی ادامه داد: این نمایشگاه در 10 کیلومتری جاده محلات به شهر نیم ور بعد از شهرک صنعتی شهید بابایی برپا می شود و تولیدات متنوع صنعت سنگ ایران و کشورهای دیگر در هشت سالن تخصصی در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

  وی بیان کرد: برای برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران یک سوله جدید به مساحت 6 هزار متر به فضای نمایشگاه 55 هزار متری اضافه خواهد شد و عملیات ساخت این سوله در حال انجام است.
  نیکفر تصریح کرد: برای تقویت جنبه بین المللی نمایشگاه سنگ ایران  با نمایشگاه های ویتوریای برزیل، بورسای و ازمیر ترکیه، سی ان ار استامبول، نمایشگاه سنگ مراکش و نمایشگاه سنگ هند بنگلوور تفاهم نامه و قرارداد همکاری به امضاء رسیده که مفاد این تفاهم نامه ها و قراردادها برای نمایشگاه دهم اجرایی خواهد شد.
  وی خاطر نشان کرد: برگزاری مسابقه بین المللی عکس، کارتون، خطاطی و داستان کوتاه از فعالیت های جانبی پیش بینی شده برای این نمایشگاه با موضوع سنگ است و تاکنون حدود 400 اثر هنری از 50 کشور دنیا برای شرکت در این مسابقه ها ارسال شده است.
  وی ادامه داد: 9 هزار تن سنگ خام معادن کشور به منظور معرفی ظرفیت معدنی ایران در نمایشگاه سنگ ایران در محلات هر سال در قالب سالن نمایش سنگ خام (کوپ) در معرض دید عموم قرار می گیرد.
  نیکفر افزود: در نمایشگاه بین المللی امسال حضور معدنکاران و سنگ های کوپ بیشتر از سال های گذشته خواهد بود و پیش بینی می شود که 500 معدن فعال کشور در نمایشگاه حضور یابند. 
  وی بیان کرد: همچنین از 400 تاجر بین المللی که در زمینه صنعت سنگ فعالیت می کنند دعوت شده تا در نمایشگاه حضور داشته باشند.مشارکت کنندگان می توانند با شماره تلفن ستاد اجرایی نمایشگاه زیر تماس حاصل نمایند.                          

  0098-86-43324026
  0098-86-43222057
  0098-86-43222058

×