×

عکس های هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان همدان

نمایشگاه های مرتبط

شرکت کنندگان در نمایشگاه

اخبار نمایشگاه

  • افتتاحیه هفدهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان همدان

    هفدهمين دوره نمايشگاه صنعت ساختمان با حضور معاون عمراني استانداري ، شهردار ، اعضاي هيات مديره انجمن انبوه سازان و پبمانكاران ، و مديرعامل شركت نمايشگاه همدان ٧ تا ١٠ شهريور در محل دائمي نمايشگاه بين المللي استان همدان برگزار شد. به گزارش خبرنگار پيام ساختمان اين نمايشگاه با حضور ١١٠ شركت داخلي از استان هاي كشور در ٣ سالن بوعلي ، الوند و هگمتانه آخرين دستاوردهاي خود در زمينه تاسيسات، گرمايش و سرمايش، ديگربخار ، آسانسور، آجر نما، دكوراسيون داخلي ، نور و نما، سيمان و سنگ ، كاسي و سراميك، سازه هاي پيش ساخته ، شيرآلات بهداشتي، ابزارآلات و يراق آلات ، لوله و اتصالات ، در و پنجره يو پي وي سي براي عموم به نمايش گذاشتند. شايان ذكر است هفته نامه پيام ساختمان به عنوان حامي رسانه اي با حضور در غرفه اي اختصاصي علاوه بر پوشش خبر اقدام به توزيع رايگان چند هزار نسخه نشريه بين بازديدكنندگان و شركت كنندگان در نمايشگاه نمود.

  • برگزاری هفدهمين نمايشگاه تخصصي صنعت ساختمان در محل فعلي نمايشگاه هاي بين المللي استان همدان

    فدهمين نمايشگاه تخصصي صنعت ساختمان هم زمان با چهاردهمين نمايشگاه تاسيسات،سيستم هاي سرمايشي و گرمايشي و دکوراسيون داخلي در محل فعلي نمايشگاه هاي بين المللي استان همدان برگزار خواهد شد.به گزارش روابط عمومي اين شرکت،نمايشگاه صنعت ساختمان از 7 شهريور کار خود را آغاز مي کند و تا 10 همان ماه با حضور 85 شرکت کننده از استان هاي تهران ، مرکزي ، خراسان رضوي ، آذربايجان شرقي ،چهارمحال بختياري، همدان و همچنين نمايندگي هايي از برخي کشورهاي خارجي در فضايي بالغ بر 5000 متر مربع و در سالن هاي ابن سينا،الوند ، هگمتانه و فضاي باز شرکت نمايشگاه هاي استان همدان ميزبان بازديدکنندگان گرامي خواهد بود. ضرورت هاي اقليمي ، جغرافيايي،فرهنگي و اقتصادي سبب گشته است که حوزه ي صنعت ساختمان اهميتي دو چندان داشته باشد.توسعه و رشد شهرنشيني نيز تنوع و گوناگوني ساخت و سازها را در پي داشته که روز به روز رشد و گسترش مي يابد. روابط عمومي شرکت نمايشگاه هاي استان عنوان کرد که اهميت و تاکيد نمايشگاه صنعت ساختمان بر توليد داخلي است.استفاده از مصالح،ابزار و طرح هايي که بيشترين باروري اقتصادي را در پي داشته و هماهنگ و متناسب با فرهنگ ، دين و اقليم کشور باشد،مهم ترين دغدغه ي مشارکت کنندگان است. اين نمايشگاه باعث ايجاد فضايي رقابتي در ميان مشارکت کنندگان خواهد شد و توليد کنندگان داخلي را ترغيب مي کند تا ضمن حفظ سنت ها و فرهنگ بومي،پا به پاي تکنولوژي روز دنيا قدم برداشته و کيفيت محصولات خود را همواره در بالاترين سطح ممکن حفظ نمايند. ساعات بازديد از اين نمايشگاه 16 تا 21 مي باشد.

  • ثبت نام هفدهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان همدان

    هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان همدان 7تا 10 شهریور در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان همدان برگزار خواهد شد مشارکت کنندگان جهت ثبت نام می توانند با شماره تلفن های ستاد اجرایی نمایشگاه 021262098720 و شماره همراه 09187027040 و08138268080 تماس حاصل نمایند.

×