×

عکس های هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

نمایشگاه های مرتبط

شرکت کنندگان در نمایشگاه

اخبار نمایشگاه

 • ربیعی در هفدهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان تهران: مسکن در سال جاری رونق می گیرد

  وزیرتعاون،کار ورفاه اجتماعی از رونق بخش ساختمانی در سال جاری و همچنین سال آینده خبر داد. مسکن در سال جاری رونق می گیرد به گزارش خبرنگار پیام ساختمان،علی ربیعی در حاشیه هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان که پیش از ظهر امروز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران گشایش یافت،درجمع خبرنگاران در خصوص انتقادات مبنی بر عدم تحقق سهم 25 درصدی تعاون از اقتصاد ملی گفت: کیک اقتصادی طی سال‌های گذشته روز به روز کوچک‌تر شده و نمی‌توان انتظار داشت تا سهم یک بخش را افزایش داد. وی با بیان اینکه با این وجود طی چهار سال گذشته سهم بخش تعاون از 4 درصد به 6 درصد رسیده است که باید این سهم افزایش یابد وی ادامه داد:بخش ساختمانی در سال های 96 و 97 رونق می یابد. صنعت ساختمان آنجا که متکی بر صنایع داخلی است، زیباست و جایی که متکی بر واردات است نازیبا است. ربیعی با بیان اینکه می توان با افزایش تولید داخلی صنعت ساختمان رقابت ایجاد کرد، اظها کرد: با رونق تقاضای مسکن صنعت ساختمان در کشور رونق می گیرد. ربیعی درباره تعاونی‌های مسکن مهر نیز گفت: پروژه های مسکن مهر جایی که به بخش تعاون مربوط است پیشرفت خوبی داشته و توانسته بیش از یک میلیون مسکن مهر را آماده و تحویل صاحبان آن دهد.در برخی از غرفه ها کالاهایی تولیدی را مشاهده کردم که براحتی می توانند با کالای مشابه خارجی رقابت کنند. وی گفت: متاسفانه در برخی غرفه ها پیچ هایی دیده می شد که از چین وارد می کردند در حالیکه در پزشکی ما پیچ هایی تولید می کنیم که از فناوری های بالاتری هم برخوردار هستند. ربیعی با بیان اینکه در حال حاضر حدود120 هزار تعاونی فعال در کشور داریم گفت: در 3 سال گذشته یک اقدام کلینیکی در بخش تعاون شروع کردیم و بخشی از تعاونی‌های غیرفعال را احیا کردیم ضمن اینکه از تعطیلی تعاونی‌ها جلوگیری شد. سرآغاز هر فعالیت و سازندگی در کشور با ساخت و ساز است و این بخش اگر رونق پیدا کند بخش‌های مختلف اقتصاد، تولید و سایر صنایع نیز رونق می‌یابد. انتهای خبر/پ

 • حضور 31 کشور جهان در هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  عضو هیأت رئیسه اتاق تعاون از حضور 31 کشور جهان در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان ایران خبر داد. حضور 31 کشور جهان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان به گزارش خبرنگار پیام ساختمان، سید محمدکریمی با اشاره به اینکه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور ۸۸۷ شرکت داخلی و ۳۹۱ شرکت خارجی برگزار خواهد شد، گفت: در این نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، بانکها و بیمه ها، سازمان استاندارد، سازمان نظام مهندسی نیز حضور دارند. وی افزود:هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور 887 شرکت داخلی و 391 شرکت خارجی به مدت چهار روز از 21 لغایت 24 مرداد در محل نمایشگاه بین المللی برگزار می‌شود. کریمی با بیان اینکه امسال 31 کشور خارجی در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان حضور دارند گفت: اسپانیا، ایتالیا، آلمان، انگلیس، کانادا، اتریش، اوکراین، بلژیک، پرتقال، تایوان، دانمارک و روسیه و تعدادی از کشورهای عربی از جمله قطر، امارات وعمان حضورشان قطعی شده است. به گفته کریمی در مجموع حدود 1278 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه حضور دارند. وی برگزاری کارگاه‌های آموزشی، همایش صنعت ساختمان، بازدید هیات‌های تجاری، اختصاص غرفه برای بانک‌ها و بیمه‌ها، موسسه استاندارد و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، را از جمله برنامه‌های جانبی پیش بینی شده در این نمایشگاه برشمرد. عضو هیات رئیسه اتاق تعاون با اشاره به برگزاری روزانه دو کارگاه آموزشی در حوزه صنعت ساختمان در این نمایشگاه اظهار داشت: به شرکت کنندگان در این کارگاهها گواهینامه داده می شود. گفتنی است ساعت بازدید از هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان را 9صبح تا 18عصر است. انتهای خبر/پ

 • آغاز بکار نمایشگاه هفدهمین دوره صنعت ساختمان تهران

  هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاههای تهران گشایش یافت. آغاز بکار نمایشگاه هفدهم صنعت ساختمان به گزارش خبرنگار پیام ساختمان،هفدهمین نمایشگاه پیام ساختمان پیش از ظهر امروز با حضور علی ربیعی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار کرددر نمایشگاه امسال 31 کشور خارجی حضور دارند که حاکی از اهمیت صنعت ساخت و ساز ایران در سطح بین المللی دارد اسپانیا، ایتالیا، آلمان، انگلیس، کانادا، اتریش، اوکراین، بلژیک، پرتقال، تایوان، دانمارک و روسیه از جمله این کشورها هستند.اتاق‌ها تعاون استانی، تعاونی‌های تامین و توزیع مصالح ساختمانی، تعاونی‌های عمرانی و مسکن،‌حضور فعال کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران به منظور عرضه توانمندی‌های زنان و دعوت از صاحبنظران، اساتید دانشگاهی، دانشجویان، ‌پیمانکاران و انبوه‌سازان در نمایشگاه امسال حضور پررنگی دارند.نمایشگاه صنعت ساختمان بزرگترین رویداد نمایشگاهی در سطح کشور به شمار می‌رود.فضای کلی نمایشگاه 50 هزار متر مربع است که بیش از 35 هزار متر مربع آن سرپوشیده و 9 هزار متر مربع فضای باز است و در اختیار شرکتهای ماشین آلات راهسازی قرار داده شده که امکان استفاده از فضای بسته برایشان وجود نداشت.همچنین بیش از 6هزار متر مربع متر مربع از فضای نمایشگاه نیز برای شرکتهای خارجی اختصاص داده شده است.هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از ساعت 9 تا 18 روزهای 21 تا 24 مرداد ماه پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود. انتهای خبر/پ

 • اطلاعیه شماره 13 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران


  کارت پارکینگ و کارت شناسایی غرفه داران
  مشارکت کنندگان عزیز می­توانند به منظور دریافت کارت پارکینگ و شناسایی خود با در دست داشتن مدارک زیر از روز چهارشنبه مورخ 1396/05/18 لغایت جمعه مورخ 1396/05/20 به ستاد حراست به آدرس نمایشگاه بین المللی تهران، جنب سالن 27، ستاد حراست ط همکف (طبقه زیرین ستاد برگزاری- امور نمایشگاهی اتاق تعاون) از ساعت 9:00 لغایت 16 بعد از ظهر مراجعه نمایند.

  توجه: توزیع کارت پارکینگ و کارت شناسایی بر اساس متراژ غرفه و طبق جدول زیر صورت خواهد پذیرفت.

  مدراک مورد نیاز

  1- یک قطعه عکس 3 در 4 به ازاء هر نفر.
  2- همراه داشتن مهر شرکت.
  3- فرم تعهد نامه که به صورت پشت و رو پرینت شده و ممهور به مهر شرکت و امضای مدیر عامل است.
  حضور بانوان گرامی در غرف با رعایت شئونات اسلامی و پوشش مقنعه امکان پذیر است.


 • اطلاعیه شماره 12 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  با تشکر از مشارکت شما در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران، به منظور تسریع در امر برپایی غرفه خود خواهشمند است موارد زیر را در نظر بگیرید.
  غرف خودساز (بدون تجهیزات)
  1- تحویل سالن به منظور شروع عملیات مونتاژ و برپایی غرفه های خودساز (بدون تجهیرات) و ورود ماشین آلات سنگین یا کالاهایی حجیمی که جابجایی آن­ ها نیازمند استفاده از لیفتراک یا جرثقیل است، از ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 1396/05/17خواهد بود.
  2- آخرین مهلت اتمام عملیات مونتاژ و برپایی غرف خودساز ساعت 22:00 روز پنج شنبه مورخ 1396/05/19 خواهد بود.
  تذکر:  در صورت عدم اتمام کار مونتاژ و برپایی غرفه د رمهلت مقرر، مشارکت کننده مشمول پرداخت جریمه خواهد شد. ( به ازاء هر ساعت تأخیر طبق مقرارت نمایشگاه از محل سپرده غرفه سازی کسر خواهد شد.)
  3- روز جمعه مورخ 1396/05/20 از ساعت 8:30 لغایت 21:00، مشارکت کنندگان فرصت چیدمان کالا، تزئین و غرفه آرایی خواهند داشت. بدیهی است پس از ساعت فوق درب سالن­های تحت پوشش توسط یگان نظامی مستقر در نمایشگاه و سایر عوامل پلمپ خواهد شد.
  تذکر:
   مهلت فوق به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.

  غرف پیش ساخته (با تجهیزات)
  تحویل غرف پیش ساخته (با تجهیزات) روز جمعه مورخ 1396/05/20 از ساعت 8:30 خواهد بود و مهلت چیدمان، تزئین و غرفه آرایی تا ساعت 21:00 معین شده است.
  تذکر:  مهلت فوق به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.

  ساعات کار نمایشگاه:
  بازگشایی سالن ها برای ورود غرفه داران و استقرار در محل غرفه، هر روز از ساعت 9:00 صبح.
  تذکر:
  1- بدیهی است بروز هر گونه خسارت، سرقت و ... به دلیل عدم حضور به موقع در هنگام بازگشایی سالن­ها بر عهده متقاضی است.
  2- به همراه داشتن کارت شناسایی غرفه داران به منظور ورود به محوطه نمایشگاه، سالن و در زمان حضور در غرفه الزامی است.
  3- حفظ و حراست از تجهیزات غرفه و کالاهای نمایشگاهی غرف فضای باز به عهده غرفه داران می­باشد. لذا مقتضی است غرفه داران فضای باز جهت هماهنگی نگهبانان شب با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.
  آقای صیادی 09191377228
  آقای معظمی 09355318217

  بازگشایی سالن ها برای بازدید کنندگان هر روز از ساعت 10:00 لغایت 18:00 می باشد.

  مدیران سالن
  مشارکت کنندگان محترم می توانند به منظور دریافت راهنمایی، رفع موانع و مشکلات خود و نیز محل غرفه بر اساس نقشه جانمایی در سالن یا فضای باز به مدیر سالن یا فضای باز مربوط مراجعه نمایند. اسامی مدیران سالن در ورودی هر سالن به همراه شماره تماس نصب شده است.

 • اطلاعیه شماره 11 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  اطلاعیه شماره 11 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران توسط برگزار کننده نمایشگاه به شرح زیر اعلام شد اطلاعیه شماره 11 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران به اطلاع کلیه ی مشارکت کنندگانی که در پنل کاربری آنها ارائه ی چک تضمین درج شده می رساند نسبت به ارائه ی چک تضمین شده بانکی به واحد مالی ستاد برگزاری حداکثر تا تاریخ 12/05/1396 اقدام نمائید . درصورت عدم ارائه چک تضمین، ستادبرگزاری مجاز می باشد نسبت به حذف جانمایی غرفه اقدام نماید. نحوه ی محاسبه مبلغ چک تضمین شده بانکی به شرح زیر است :ب اتجهیزات داخل سالن: متراژ ریالی *درصد (یا متراژ) مشخص شده *270*45000= مبلغ چک تضمین شده بانکی به ریال بدون تجهیزات داخل سالن: متراژ ریالی *درصد (یا متراژ) مشخص شده *260*45000= مبلغ چک تضمین شده بانکی به ریال فضای باز: متراژ ریالی *درصد (یا متراژ) مشخص شده *155*45000 = مبلغ چک تضمین شده بانکی به ریال بدیهی است در صورتی که مشارکت کننده در خلال برگزاری نمایشگاه طبق نظر کارشناسان ارزی – ریالی نمایشگاه مرتکب تخلف ارزی نشوند عین چک به ایشان مسترد خواهد شد و در غیر اینصورت متناسب با میزان تخلف از مبلغ چک کسر و مابقی مسترد خواهد شد. انتهای خبر/پ

 • اطلاعیه شماره 10 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  اطلاعیه شماره 10 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران توسط برگزار کننده نمایشگاه به شرح زیر اعلام شد اطلاعیه شماره 10 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران مدارک مورد نیاز جهت تأیید طرح غرف خودساز-بدون تجهیزات هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران به اطلاع آن دسته از متقاضیان محترمی که غرفه خود را به صورت بدون تجهیزات (خودساز) انتخاب نموده ­اند می­ رساند، به منظور دریافت مجوز غرفه سازی با در دست داشتن مدارک مورد نیاز از تاریخ 9 مردادماه (روز دوشنبه) به مسئولین تأیید طرح ها مستقر در ستاد برگزاری مراجعه فرمایند. آخرین مهلت ارسال مدارک، پایان وقت اداری روز دوشنبه 16 مردادماه 1396 خواهد بود. این دسته از مشارکت کنندگان به منظور ساخت غرفه خود می توانند به دو صورت عمل کنند، یک این که مشارکت کننده خود رأساً اقدام به غرفه سازی نماید. دوم آن که مشارکت کننده از پیمانکاران غرفه ساز مورد تأیید واحد غرفه آرایی نمایشگاه (دارای گواهینامه غرفه سازی) به منظور طراحی و ساخت غرفه خود استفاده نماید. برای هر یک از دو حالت فوق مدارک مورد نیاز در ادامه به صورت دو جدول جداگانه برای هر مورد آورده شده است. آدرس ستاد برگزاری: تهران، بزرگراه چمران، نرسیده به پارک وی، نمایشگاه بین المللی تهران، جنب سالن 27، ط دوم، اتاق تعاون ایران. مسئول تأیید طرح­ها: مهندسین آقایان صحت، گُلبند، فعله گری و حسینی. تذکر: مبلغ سپرده حسن انجام کار غرفه سازی که در پیش­ فاکتور مشارکت­ کنندگان لحاظ شده است می ­بایست توسط مشارکت کننده پرداخت شده باشد. بدیهی است پس از پایان نمایشگاه مبلغ سپرده حسن انجام کار پس از کسر خسارات غرفه سازی (در صورت وجود) فقط و فقط به مشارکت کننده مسترد خواهد شد و لذا در صورت پرداخت سپرده حسن انجام کار توسط شرکت ­های غرفه ساز، مسئولیت آن متوجه پرداخت کننده است و ستاد برگزاری هیچ مبلغی به هیچ شرکت غرفه سازی مسترد نخواهد کرد. مراحل انجام کار: مراجعه به ستاد برگزاری----> مراجعه به مسئولین تأیید طرح – (بررسی اولیه و ارجاع) --> واحد مالی – (دریافت تأیید مالی و ارجاع) --> مسئولین تأیید طرح – (بررسی نهایی) --> صدور مجوز. انتهای خبر/پ

 • اطلاعیه شماره 9 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  اطلاعیه شماره 9 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران توسط برگزار کننده نمایشگاه به شرح زیر اعلام شد اطلاعیه شماره 9 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان محترم می رساند، با توجه به حجم بالای تراکنش های بانکی و درخواست مشارکت کنندگان، مهلت واریز وجوه اجاره بهای غرف و تضامین غرفه سازی به مدت 24 ساعت تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 26 تیرماه 1396 تمدید گردید و مشارکت کنندگان می بایست اصل فیش به همراه یک نسخه پیش فاکتور را به واحد امور مالی ستاد برگزاری تحویل فرمایند.شایان ذکر است مهلت فوق قابل تمدید نخواهد بود و مشارکت کنندگانی که در مهلت تعیین شده نسبت به پرداخت اقدام ننمایند به صورت خودکار از جانمایی حذف و فضای واگذار شده به آن ها به سایر متقاضیان واگذار خواهد شد. انتهای خبر/پ

 • اطلاعیه شماره 8 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  اطلاعیه شماره 8 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران توسط برگزار کننده نمایشگاه به شرح زیر اعلام شد اطلاعیه شماره 8 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران به اطلاع آن دسته از متقاضیان و مشارکت کنندگانی که تمایل دارند از خدمات فضای مجازی در وبسایت بزرگترین نمایشگاه صنعت ساختمان ایران (IranConfair) بهره مند گردند درخواست می شود با مراجعه به پنل کاربری خود و دریافت صورتحساب خدمات سامانه مجازی نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نموده و اصل فیش واریزی را به کارشناس مربوطه در ستاد برگزاری تحویل نمایند. انتهای خبر/پ

 • اطلاعیه شماره 7 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  اطلاعیه شماره 7 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران توسط برگزار کننده نمایشگاه به شرح زیر اعلام شد اطلاعیه شماره 7 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران می رساند، پس از مشاهده جانمایی خود از طریق پنل کاربری نسبت به دریافت پیش فاکتور اقدام نموده و ظرف مدت 48 ساعت کاری (حداکثر تا پایان وقت اداری یکشنبه 25 تیرماه 1396) نسبت به پرداخت وجه اجاره غرفه و سپرده تضمین غرفه سازی (فقط غرف بدون تجهیز – خودساز) به شماره حساب مندرج در ذیل صورتحساب اقدام نموده و اصل فیش های واریزی را به تفکیک (صورت حساب اول و صورت حساب دوم) به همراه یک برگ پیش فاکتور به امور مالی مستقر در ستاد برگزاری نمایشگاه تحویل دهند.تذکر:1- مشارکت کنندگان بخش ارزی به منظور پرداخت وجوه ارزی غرفه خود به ستاد برگزاری مراجعه فرمایند.2-غرف بدون تجهیز موظف به پرداخت سپرده تضمین حسن انجام کار خواهند بود که در قالب صورت حساب دوم در پیش فاکتور لحاظ گردیده است.3- مشارکت کنندگان غرف بدون تجهیز(خودساز) می بایست صورت حساب دوم خود را به صورت جداگانه طی یک فیش بانکی پرداخت و سند آن را به ستاد برگزاری تحویل نمایند. انتهای خبر/پ

 • اطلاعیه شماره 6 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  اطلاعیه شماره 6 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران توسط برگزار کننده نمایشگاه به شرح زیر اعلام شد اطلاعیه شماره 6 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران از مشارکت کنندگان محترم تقاضا می شود در صورت لزوم به منظور رسیدگی به وضعیت جانمایی طبق جدول ذیل به ستاد برگزاری مراجعه فرمایند. ردیف فضاهای نمایشگاه ساعت پذیرش تاریخ روز 1 مشارکت کنندگان سالن های 8-9-10-11-12-13-14-15 9:30-13:00 1396/04/24 شنبه 2 مشارکت کنندگان سالن های سری 25، 27، 5، 31، 44، 41 13:30 – 17:00 1396/04/24 شنبه 3 مشارکت کنندگان سالن های 38-38A-38B-35-18-20-21-22 9:30-13:00 1396/04/25 یکشنبه 4 مشارکت کنندگان فضاهای باز 13:30 – 17:00 1396/04/25 یکشنبه 5 متقاضیان جانمایی نشده یا در لیست انتظار 9:30-17:000 1396/04/28 چهارشنبه موجب امتننان خواهد بود متقاضیان و مشارکت کنندگان به منظور دریافت پاسخ مناسب بدون سرگردانی و معطلی، بر اساس جدول زمانبدی فوق مراجعه فرمایند. ضمناً تأکید می گردد بر اساس مهلت تعیین شده در اطلاعیه بعدی، نسبت به پرداخت وجوه مربوطه اقدام لازم را مبذول فرمایند. در صورت سپری شدن موعد و عدم پرداخت وجوه ، این امر تلقی شده و مجری نمایشگاه مجاز خواهد بود نسبت به واگذاری غرف به سایر متقاضیان واجد الشرایط یا متقاضیان در لیست انتظار اقدام نماید. انتهای خبر/پ

 • اطلاعیه شماره 5 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  اطلاعیه شماره 5 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران توسط برگزار کننده نمایشگاه به شرح زیر اعلام شد اطلاعیه شماره 5 هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران به اطلاع کلیه متقاضیان هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران می رساند، جانمایی غرف طبق گروه های کالایی متناسب با سالن ها از تاریخ 1396/04/23 از طریق سایت http://www.iranconfair.ir و با ورود به پنل کاربری مشارکت کنندگان یا از طریق اپلیکیش مشارکت کنندگان امکان پذیر خواهد بود.در صورتی که اکنون به اطلاعات مورد نیاز جهت ورود به پنل کاربری دسترسی ندارید، به منظور تسریع در آگاهی از وضعیت جانمایی خود می توانید با دانلود فایل اکسل جانمایی ها که بر اساس شناسه ثبت نام شرکت تنظیم شده است از آخرین وضعیت خود آگاه شوید.بدیهی است با توجه به انبوه درخواست ها و محدود بودن فضای نمایشگاهی، متراژ درخواستی مشارکت کنندگان تعدیل شده است.

 • اطلاعیه شماره چهار ستاد برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان از درگاه خداوند منان، به اطلاع می رساند متقاضیانی که نسبت به ارائه مدارک خود اقدام نموده اند، حداکثر 72 ساعت پس از تحویل مدارک خود به ستاد برگزاری، می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود نسبت به آخرین وضعیت و نظرات کارشناسان ارزی-ریالی (در صورت وجود مورد یا پیام خاصی) در قسمت " وضعیت متقاضی" آگاه گردند. همچنین در خصوص مراحل بعدی و نحوه ادامه کار منتظر اطلاعیه های بعدی باشید. از این که با صبوری خود ما را یاری می‌فرمایید متشکریم. ستاد برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران انتهای خبر/پ

 • اطلاعیه شماره سه ستاد برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در شب های پرفیض قدر، از متقاضیان محترمی که مدارک فیزیکی مورد نیاز را به ستاد برگزاری تحویل داده تشکر می‌نماییم و قدردان صبوری شما هستیم. اطلاعیه شماره سه ستاد برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران ذکر دو نکته در خصوص کلیه متقاضیانی که تا کنون نسبت به ارائه مدارک فیزیکی مورد نیاز اقدام ننموده ­اند ضروری است: 1- مهلت ارائه مدارک فیزیکی تمدید نخواهد شد و همانطور که در اطلاعیه قبلی ذکر شد پس از مهلت ذکر شده هیچ گونه مدارکی از متقاضی دریافت نخواهد گردید. (مهلت ارائه مدارک از 20 خرداد ماه 1396 تا 31 خردادماه 1396 خواهد بود- اطلاعیه شماره دو) 2- با توجه به این که معمولاً در روزهای پایانی شاهد ازدحام و شلوغی جهت تحویل مدارک خواهیم بود، لذا خواهشمند است نسبت به ارائه مدارک خود تا قبل از پایان مهلت مذکور اقدام نمایید. با تشکر ستاد برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران

 • اطلاعیه شماره ۲: تمدید مهلت ثبت نام در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  به اطلاع کلیه متقاضیان هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران می رساند 1.مهلت ثبت نام اینترنتی تا پایان وقت اداری مورخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ تمدید گردید. لازم به ذکر است متقاضیانی که پس از مهلت فوق اقدام به ثبت نام نمایند در لیست انتظار قرار خواهند گرفت. 2.متقاضیان می توانند مدارک فیزیکی را از تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ به ستاد برگزاری نمایشگاه مستقر در نمایشگاه بین المللی تهران، ساختمان اداری جنب سالن ۲۷، طبقه دوم، امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران تحویل دهند 3.مهلت ارسال مدارک فیزیکی به مدت دوازده روز و در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ پایان می یابد. توجه: ستاد برگزاری همه روزه در بازه زمانی فوق از ساعت ۹:۰۰ صبح تا ۱۷:۰۰ مدارک را دریافت خواهد کرد ستاد برگزاری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ (روز جمعه) تعطیل خواهد بود. همچنین در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ (روز پنجشنبه) از ساعت ۹:۰۰ صبح تا ۱۴:۰۰ آمادگی دریافت مدارک را خواهد داشت ستاد برگزاری در قبال مدارکی که از طریق پست یا پیک موتوری ارسال شوند هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد داشت حتی المقدور برای ارسال مدارک از افراد آگاه به زمینه فعالیت شرکت و امور نمایشگاهی استفاده شود متقاضی پس از ارسال مدارک، با مراجعه به پنل کاربری خود می تواند در قسمت "وضعیت متقاضی" در خصوص وضعیت مدارک خود مطلع گردد همچنین در صورتی که پیامی در خصوص مدارک برای متقاضی ارسال شده باشد از محتوای آن در قسمت فوق الذکر آگاه خواهد شد تغییر وضعیت مدارک پس از تحویل آن به ستاد برگزاری ممکن است تا سه روز به طول انجامد در صورت ارائه مدارک خارج از مهلت مقرر، ستاد برگزاری هیچ گونه مسئولیتی در قبال بررسی مدارک ارائه شده نخواهد داشت.

 • آغاز زمان ثبت نام هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

  مدیر امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران به خبرنگار پیام ساختمان گفت: مجوز برگزاری هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان از تاریخ 21 تا 25 مرداد ماه صادر شده است و از مشارکت کنندگان سال گذشته، مشارکت کنندگان جدید با تکنولوژی‌های جدید و شرکت‌های دانش بنیان، دانشگاهیان، صنعتگران و فعالان حوزه ساختمانی دعوت به حضور شده است. به گزارش پیام ساختمان، ثبت نام هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان پس از نمایشگاه بین‌المللی عمران و ساختمان کیش و انتخابات ریاست جمهوری آغاز می‌شود. محمد کریمی افزود: این نمایشگاه با هدف انتقال تکنولوژی برگزار خواهد شد و امید است با تعریف برنامه‌های جدید، خروج از رکود این صنعت آغاز شود. در این راستا مذاکراتی با شرکت‌های چینی، ترکی، اروپایی، و کشورهای صاحب تکنولوژی انجام و تاکید شده است متقاضیان برای حضور در این نمایشگاه با حرف و تکنولوژی‌های جدید ظاهر شوند تا تولیدکنده‌های ایرانی بتوانند با الگو برداری از نمونه‌های خارجی اصلاحات لازمه را انجام دهند. به گفته او، با توجه به اینکه کشور در شرف اتفاق بزرگ و میمون انتخابات است و مشارکت کنندگان نیز بدنبال برنامه‌های جدید دولت دوازدهم هستند می توان این نوید را داد که شرکت کنندگان در هفدهمین نمایشگاه هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ فناوری از شرایط بهتری نسبت به سال گذشته بهره خواهند برد. همچنین، ما امیدوار هستیم با برگزاری هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان شرایط توسعه بازار مسکن رقم بخورد و فقل رکود مسکن شکسته شود. او در مورد میزان مشارکت متقاضیان در این نمایشگاه گفت: با وجود اینکه ما هر سال بیش از 100 هزار متر مربع متقاضی داریم، تقریبا هر ساله با کمبود فضا مواجه می‌شوی. به گفته او، کل ظرفیت نمایشگاه بین‌المللی تهران چیزی در حدود 53 هزار متر مربع است. کریمی افزود: سالن جدید شماره 5 در محل نمایشگاههای بین‌المللی تهران برای اولین بار در اسفند ماه 95 مورد بهره برداری قرار گرفت و اگرچه ممکن است به لحاظ فضاسازی و جدید بودنش برای جذب و پوشش متقاضی کمک کننده باشد اما با این وجود نیز از نظر متراژ، میزان متقاضیان بیش‌تر است. او به نمایشگاه شهرآفتاب اشاره کرد و اظهار داشت: امیدواریم ظرفیت این نمایشگاه در سالهای آتی به میزان رفع نیاز کشور باشد. از جایی که در حال حاضر ظرفیت نمایشگاه‌ها کمتر از میزان 100 هزار متر مربع مورد نیاز کشور است، باید تفکر ظرفیت سازی‌ها توسعه یابد. در حال حاضر نمایشگاه شهر آفتاب نیز به لحاظ متراژ و مسائل زیر ساختی برای برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان با مشکل مواجه خواهد شد . ما امیدوار هستیم هم شرکت نمایشگاه‌های بین‌الللی تهران و هم نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب بتوانند ظرفیت پذیرش میزان کل متقاضیان را برآورده کنند. به گزارش پیام ساختمان، کریمی در مورد زمان ثبت نام مشارکت کنندگان در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان گفت: در آینده‌ای نزدیک پس از نمایشگاه کیش و انتخابات ریاست جمهوری زمان ثبت نام آغاز خواهد شد.

×