×

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران

عکس های پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران

نمایشگاه های مرتبط

اخبار نمایشگاه

 • پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخرتهران افتتاح شد

  پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر9تا 12 تیرماه با حضور مهندس نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه جمعی از مسئولین در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. به گزارش خبرنگار پیام ساختمان در نمایشگاه ه امسال ، حدود ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی حضور یافتند و جدیدترین تولیدات و خدمات خودشان را برای عموم به نمایش گذاردند. در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر و در کنار شرکت‌های داخلی ۶۶ شرکت خارجی هم از کشورهای کره جنوبی، ترکیه، فنلاند، چین، فرانسه، ایتالیا، آلمان، برزیل، اسپانیا و هلند حضور و مشارکت کردند. این نمایشگاه در قالب چهار گروه کالائی (گروه کالاهای آشپزخانه، گروه کالاهای حمام، گروه کالاهای سونا و گروه کالاهای مربوط به استخر) و با هدف افزایش راندمان تولید کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی، یافتن بازارهای صادراتی، شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقاء کیفیت تولید، ایجاد ارتباط مستقیم و رو در رو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، تبادل فکر، فناوری و محصول میان شرکت کنندگان داخلی و خارجی و آشنایی با محصولات، نوآوری‌ها و ظرفیتهای موجود این صنعت برگزار شد. گفتنی است نشریه پیام ساختمان به عنوان حامی رسانه ای با حضور در غرفه ای اختصاصی علاوه بر پوشش خبر اقدام به توزیع رایگان چند هزار نسخه از نشریه بین بازیدکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه نمود.

 • اطلاعات پانزدهمین نمایشگاه صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

  :: عنوان نمایشگاه : پانزدهمین نمايشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر ::

   عنوان اختصاری : K&B - S&P :: 
  نوع نمایشگاه : بین المللی تخصصی
   :: زمان برگزاری : ٩ تا ٢١تیر ماه ١٣٩٦ برابر ٣٠ ژوئن تا ٣ ژوئیه ٢٠١٧ 
  :: مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ::
   فضای کلی تحت پوشش : حدود ١٥٥٠٠ مترمربع :: 
  برگزارکننده : شرکت بين المللی بازرگانی و نمايشگاهی تهران با مجوز سازمان توسعه تجارت ايران و با همکاری شرکت سهامی نمايشگاه های بين المللی ايران :: 
  شماره های تماس : ٢٢٣٩٧٥٤٠-٠٢١ و ٤ – ٤٢٢٧٢٨٣ - ٠٩١٩ :: 
  فکس : ٢٢٣٩٦٩٨٤-٠٢١ :: 
  ایمیل : info@titexgroup.com ::
   سایت اینترنتی : www.titexgroup.com

 • اهداف پانزدهمین نمایشگاه صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سوناواستخر

  نمايشگاه بين المللی صنايع و تجهيزات آشپزخانه، حمام، سونا واستخر امسال درحالي به پانزدهمین دوره خود رسيده است كه از نخستين دوره تاكنون شاهد رشد كيفی و كمی بسيار چشمگير آن بوده ايم. بالارفتن سطح تقاضا و انتظار مصرف كنندگان چه از نظر كيفيت و چه از لحاظ كميت مصرف، زمينه ساز افزايش روند توليد و ارتقاء كيفی توليدات داخلی و همچنين اهميت ورود كالاهای مناسب و با كيفيت بالای خارجي به كشور بوده است. در حقيقت بايد گفت تمامی آنچه كه در جلوه و زيبايي ظاهر داخلي هر ساختمان كاربرد دارد در اين نمايشگاه عرضه می گردد. اين موضوع همان چيزی است كه نمايشگاه صنايع و تجهيزات آشپزخانه،حمام ، سونا و استخر را از ساير نمايشگاه های بخش ساختمان متمايز می سازد. اهميت ويژه ای كه هم اينك مصرف كنندگان و نيز سازندگان واحدهای مسكونی به زيبايی و لوكس بودن ساختمان ها می دهند بيش از هر بخش ديگر ساختمان به همين چهار قسمت آشپزخانه، حمام، سونا و استخر معطوف مي شود، چرا كه آنچه كه ساير بخشهاي يك ساختمان را از نظر ظاهری بر سايرين برتری می بخشد دكوراسيون و طراحي داخلي آن است ولي در چهار قسمت موضوع اين نمايشگاه علاوه بر طراحی داخلی هر روز شاهد تنوع توليد، نوآوری و بكارگيری تكنولوژی و ابداعات جديد هستيم. از سوی ديگر مشاركت واحدهای توليدكننده آشپزخانه های صنعتی و صحرايی نيز در اين نمايشگاه هر سال فعالتر و گسترده تر از دوره قبلي بوده و سرانجام پس از سالها فقدان يك نمايشگاه تخصصي براي اينگونه واحدها، شاهد گردهمايی منسجم توليدكنندگان و واردكنندگان اين تجهيزات در اين نمايشگاه می باشيم. نمايشگاه صنايع و تجهيزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از جمله معدود نمايشگاه هايی است كه بازديدكنندگان عام و همچنين متخصصين و فعالان بخش ساختمان، مصرف كنندگان نهايی محصولات و خدمات ارائه شده در آن محسوب می شوند و ارتباط رو در رو و مستقيم اين مخاطبين با شركت كنندگان اين نمايشگاه همواره به نتايج پرثمر و رضايت بخش منتهی شده است.

 • فراخوان مشارکت در پانزدهمین نمایشگاه صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سوناواستخر

  ضمن قدردانی از ابراز تمایل جنابعالی جهت مشارکت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر و با توجه به استقبال چشمگیر متقاضیان مشارکت در این نمایشگاه، این شرکت درنظر دارد به دلیل محدودیت فضای نمایشگاهی و به منظور برنامه ریزی مناسب تر، امور اجرایی چهاردهمین دوره نمایشگاه و استقرار و جانمایی متقاضیان مشارکت را هرچه سریعتر آغاز نماید. به همین منظور از آن واحد محترم تقاضا دارد فرم زیر را که به منزله پیش ثبت نام در نمایشگاه تلقی میگردد تکمیل و ارسال فرمایند. ضمناً در همین رابطه خواهشمند است به موارد زیر توجه کامل مبذول فرمایید: • ثبت نام نهایی از متقاضیان براساس اطلاعات مندرج در فرم های پیش ثبت نام و به ترتیب اولویت آنها آغازخواهد شد. ثبت نام نهایی از حدود یکماه بعد از دریافت فرم های پیش ثبت نام آغازخواهد شد. • پس از تکمیل و ارسال فرم پیش ثبت نام ، نام کاربری و رمز ورود از طریق ایمیل و پیامک برای آن شرکت ارسال خواهد شد. لازم است در نگهداری نام کاربری و رمز ورود دقت لازم بعمل آید چراکه بعد از انجام جانمایی، امکان رویت محل غرفه و دسترسی به فرم های پیش ثبت نام و پیش فاکتور مالی مربوطه صرفاً از طریق نام کاربری و رمز ورود امکان پذیرخواهد بود. • بعد از انجام جانمایی غرفه، مراتب توسط ستاد برگزاری از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع خواهد رسید. • متراژ درخواستی در فرم پیش ثبت نام توسط ستاد برگزاری نمایشگاه بررسی و تنها درصورت امکان تأمین فضای مورد درخواست نسبت به واگذاری آن اقدام خواهدشد. بدیهی است ارسال این فرم به منزله پذیرش قطعی مشارکت در نمایشگاه نخواهد بود. • افزایش متراژ درخواستی در فرم پیش ثبت نام درصورت موجود بودن فضا به هنگام ثبت نام قطعی امکانپذیر می باشد. لیکن کاهش فضا یا انصراف از مشارکت تا پیش از ثبت نام قطعی بلامانع می باشد. • برای مشاهده جدول تعرفه واگذاری غرفه و فضای نمایشگاهی به لینک " هزینه مشارکت و نحوه پرداخت " مراجعه نمایید. • در صورتی که پس از تکمیل و ارسال فرم پیش ثبت نام تمایل به اصلاح فرم مربوطه را داشتید می توانید از طریق آدرس http://kbsp.titexgroup.ir/login.aspx و با استفاده از رمز عبور و نام کاربری خود اصلاحات مورد نیاز را انجام دهید.

گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×