×

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران

شرکت کنندگان در نمایشگاه

اخبار نمایشگاه

 • اطلاعیه شماره 21 (اطلاعات دایرکتوری)

  ازکلیه مشارکت کنندگان دربیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت گاز،پالایش و پتروشیمی که هزینه های مشارکت را پرداخت نموده اند ،تقاضا میگردد با مراجعه به سامانه کاربری نسبت به تکمیل اطلاعات مربوط به کتاب ،کارت شناسایی و کارت پارکینگ اقدام نمایند

 • اطلاعیه شماره 20 (تسویه مالی)

  شرکتهای حاضردر نمایشگاه می بایست کلیه هزینه های مشارکت و تبلیغات و اطلاع رسانی ویژه را تا پایان ساعت اداری روز پنجشنبه مورخ 96/01/24 واریز و نسبت به تحویل فیش واریزی به امور مالی ستاد اقدام نمایند ، در غیر اینصورت این ستاد راساً نسبت به واگذاری غرفه به سایر درخواست کنندگان اقدام خواهد نمود.(زمان اعلام شده قطعی و غیر قابل تمدید می باشد.)

 • اطلاعیه شماره 19(سامانه جدید کاربری)

  ه اطلاع کلیه مشارکت کنندگان محترم میرساند User Name و Password ورود به سامانه جدید کاربری برای کلیه شرکتها از طریق ایمیل ارسال گردیده است. خواهشمند است جهت ثبت اطلاعات به منظور درج در کتاب و CD نمایشگاه به سامانه فوق مراجعه فرموده و در صورت عدم دریافت User Name و Password با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمائید.

   بخش خارجی : شماره تماس 22662706 
  سالن‌های (15-14-13-12-11-10-9-8): شماره تماس22662854-22652012 
  سالن‌های ( 27-26-25-22-21-20-18) : شماره تماس 22662797 
  فضای باز: 22662800 
  ضمناً مطلع باشید از این تاریخ به بعد کلیه تعاملات از طریق سامانه انجام خواهد پذیرفت

 • اطلاعیه شماره 18(مدارک تکمیلی ثبت نام)

  به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان محترم می رساند ( با توجه به جدول زمان بندی) نسبت به ارسال فرم های تکمیلی و نیز موارد زیر اقدام فرمایید. 

   1- فیش تسویه حساب غرفه 
   2- چک تضمین ارزی-ریالی 
   3- عکس پرسنل حاضر در غرفه
   4- نامه درخواست صدور گواهی مشارکت شرکت کنندگان بخش ارزی جهت ترخیص موقت کالا از گمرک( در صورت نیاز)

 • اطلاعیه شماره 17(شروع به کار ستاد اجرایی در سال96)

  ضمن تبریک فرارسیدن سال نو وامید بهروزی و سلامت درسال پیش رو برای کلیه مشارکت کنندگان عزیز به اطلاع می رساند :ستاد اجرایی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی جهت ارائه خدمات به شرکت کنندگان کنندگان گرامی در ایام نوروز از تاریخ 1396/01/05 از ساعت 9 الی 16 آماده پاسخگویی خواهد بود.

 • اطلاعیه شماره 16 (تاریخ های مهم)

  تاریخ های مهم ثبت نام اولیه شروع پیش ثبت نام 95/11/10-95/11/19 

   ارسال کاتالوگ حداکثر تا تاریخ 95/12/24
   بررسی کاتالوگ و تایید یا عدم تایید شرکت ها سه روز پس از دریافت کاتالوگ 
   واریز هزینه حداکثر تا تاریخ 96/01/15
   چک ضمانت + فرم تعهد ارزی و ریالی حداکثر تا تاریخ 96/01/15 
   تغییر نوع غرفه (با تجهیزات و بدون تجهیزات) 96/01/17 
   مدارک تکمیلی ارسال اطلاعات جهت درج در دایرکتوری، سایت، CD و APP موبایل 96/01/17 
   ارسال اسامی و عکس غرفه داران 96/01/17
   فرم حراست 96/01/17 
   کتیبه 96/01/17 
   ارسال پاسپورت مشارکت کنندگانی که میهمان خارجی دارند 96/01/21 
   مراحل اجرایی اخذ مجوز غرفه سازی 96/02/05 
   اخذ مجوز انشعاب برق 96/02/05
   تحویل غرف خودساز 96/02/10
   تحویل غرف پیش ساخته 96/02/14 
   ورود کالاهای سنگین نمایشگاهی 96/02/10
   تحویل کارت سینه و پارکینگ غرفه داران 96/02/13
   جمع آوری غرف 96/02/20-96/02/21

 • اطلاعیه شماره 15 (ارسال مدارک)

  از کلیه مشارکت کنندگان محترم در بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تقاضا می‌گردد نسبت به ارسال مدارک ذیل به ستاد اجرائی نمایشگاه واقع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران سالن 37 در طی 48 ساعت آینده اقدام نمائید. -مدارکی دال بر تولیدی بودن آن مجموعه محترم که مشتمل بر موارد زیر می باشد: پروانه بهره برداری جواز تاسیس جواز صنفی گواهی رتبه بندی از سازمان مدیریت برنامه ریزی کد اقتصادی و یا مدرک دیگری که ثابت نماید تولیدات و خدمات آن مجموعه منشا داخلی دارد. ارائه کاتالوگ و بروشور که در زمان برگزاری در داخل غرفه ارائه می نمایند. -کلیه شرکت هایی که در تهران و حومه ساکن هستند بصورت حضوری ارائه مدارک نمایند(حداکثر تا تاریخ 95/12/22 ) - آن دسته از شرکتهایی که در شهرستان ها ساکن هستند کلیه مدارک را به صورت پست پیشتاز ارسال نمایند (حداکثر تا تاریخ 95/12/24) ضمنا مجموعه قوانین و مقررات که قبلا در صفحه اول سایت درج شده بود را تهیه و با مهر و امضا و همراه با مدارک فوق تحویل ستاد گردد. شرکت میلاد مبتکر شرق مجری برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی

 • اطلاعیه شماره 14 (دریافت پیشنهادات، انتقادات و شکایات)

  به اطلاع متقاضیان مشارکت در نمایشگاه می رساند، دبیرخانه دائمی نمایشگاه از تاریخ 19 اسفندماه، همزمان با شروع به کار ستاد اجرایی، در آن ستاد مستقر بوده و پاسخگوی سوالات شما در خصوص جانمایی و آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات و شکایات شما عزیزان است. شایان ذکر است شرکت های متقاضی می توانند شکایات خود را به ایمیل (info@iran-oilshow.ir) نیز ارسال نمایند. ساعت کاری دبیرخانه دائمی نمایشگاه: 9 الی 16

 • اطلاعیه شماره 13 (اعلام ثبت نام قطعی مشارکت کنندگان)

  به اطلاع کلیه شرکت های محترم که نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نموده اند، می رساند با عنایت به افزایش بسیار بالای تعداد شرکت های متقاضی نسبت به دوره قبل و محدودیت فضای نمایشگاهی و لزوم بررسی فعالیت شرکت های متقاضی از سوی ستاد برگزاری، وضعیت ثبت نام قطعی شرکت های متقاضی که فعالیت آنها ارتباط مستقیم با نمایشگاه داشته باشد، از طریق سایت اعلام شده است. متقاضیان محترم می توانند در بخش نقشه سالن ها جانمایی خود را مشاهده نمایند. ستاد اجرایی نمایشگاه در سالن 37 نمایشگاه از تاریخ 19 اسفندماه آماده پاسخگویی و انجام امور ثبت نام متقاضیان محترم است. ضمناً ستاد برگزاری نمایشگاه در روز جمعه مورخ 20 اسفندماه دایر می باشد.

 • اطلاعیه شماره 12(اطلاعیه ویرایش و تایید اطلاعات ثبت نام اولیه)

  به اطلاع کلیه متقاضیان محترم که از طریق سایت تخصصی نمایشگاه نفت ثبت نام اولیه نموده اند می رساند پیرو تماس های مکرر تعداد زیادی از شرکت ها مبنی بر اینکه در زمان انجام ثبت نام اولیه اطلاعات کامل به ویژه انتخاب گروه کالایی خود را به دقت انجام نداده اند ستاد برگزاری نمایشگاه به درخواست این متقاضیان مبنی بر امکان ویرایش و تغییر اطلاعات از تاریخ 25/11/1395 ساعت 10 صبح الی تاریخ 2/12/1395 ساعت 16 شرایطی را از طریق مراجعه مجدد شرکت به سایت و تغییر و یا ویرایش اطلاعات خود فراهم آورده است لذا خواهشمند است به نکات ذیل توجه فرموده و از تماس تلفنی با ستاد برگزاری در این خصوص جدا خودداری فرمایید. -این امکان تنها برای متقاضیانی که از طریق سایت در فاصله زمانی 10 الی 19 بهمن ماه ثبت نام اولیه نموده اند فراهم می باشد لذا شرکت هایی که در این فاصله زمانی ثبت نام اولیه انجام نداده اند از مراجعه به سایت و تماس تلفنی با ستاد برگزاری بابت این موضوع خودداری نمایند. -این امکان صرفا به منظور ویرایش و یا تایید اطلاعات شرکت فراهم گردیده است و هیچگونه ارتباطی با اولویت ثبت نام و جانمایی نخواهد داشت بدیهی است ستاد برگزاری این امکان را تنها به منظور جمع آوری کامل و دقیق اطلاعات اولیه کلیه متقاضیان فراهم آورده است، لذا خواهشمند است جهت ویرایش و یا تایید اطلاعات به هیچ عنوان عجله نفرمائید. -نکته بسیار مهم:تائید مجدد اطلاعات شما الزامی می باشد لذا در صورتیکه هیچ گونه ویرایش و یا تغییری در اطلاعات شما وجود ندارد حتما نسبت به تائید مجدد اطلاعات اقدام نمائید در غیر اینصورت عواقب ناشی از نواقص سیستم ثبت نامی اطلاعات آن شرکت متوجه خود شرکت بوده و ستاد برگزاری نمایشگاه مسولیتی در این زمینه ندارد. -جهت انجام ویرایش و یا تائید اطلاعات ، نام کاربری و رمز عبور و لینک ورود به سامانه ویرایش و تائید اطلاعات ثبت نام اولیه ، ظرف مدت 72 ساعت از تاریخ 25/11/1395ساعت 10 به آدرس ایمیل متقاضی ارسال خواهد شد که با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود و از طریق این لینک امکان ورود به سامانه برای کاربر مهیا می گردد. نکته مهم: قطعا در فاصله زمانی 72 ساعت از شروع ویرایش ثبت نام اولیه برای شما ایمیل مربوطه ارسال خواهد شد لذا قبل از مهلت مقرر از تماس تلفنی با ستاد جدا خودداری فرمایید. -چنانچه شرکت ظرف مدت 72 ساعت از شروع عملیات ویرایش و تائید، ایمیل خود را دریافت نکرد این امکان برای متقاضی فراهم می باشد که پس از سپری شدن72 ساعت و از تاریخ 28/11/1395 ساعت 10 با استفاده از نام کاربری و رمز عبور تعیین شده در مرحله ثبت نام اولیه وارد سامانه ویرایش و تائید اطلاعات گردند. نکته مهم:در صورتیکه که متقاضی محترم پیش از فرا رسیدن 72 ساعت مقرر ، از طریق نام کاربری و رمز عبور تعیین شده در مرحله ثبت نام اولیه اقدام به ورود به سامانه نماید سامانه ثبت نام برای آن شرکت فعال نمی باشد و این امکان تنها پس از دریافت ایمیل و یا سپری شدن 72 ساعت از شروع ویرایش ثبت نام اولیه فراهم خواهد شد لذا تنها در زمان مقرر نسبت به ویرایش و تائید اقدام نمائید. -انجام ویرایش و تائید اطلاعات تنها یک بار امکان پذیر خواهد بود لذا قبل از ویرایش و تائید با کمال دقت و حوصله در این خصوص اقدام فرمائید. همکاری متقاضیان محترم در ویرایش و تائید اطلاعات موجب می گردد ستاد برگزاری نسبت به تهیه مستندات کامل شرکت جهت اطلاع رسانی و پوشش توانمندی های همه شرکت ها به صورت دقیق تر عمل نماید لذا در این مورد کمال همکاری با ستاد برگزاری را مبذول فرمائید.

 • اطلاعیه شماره 11(اطلاعیه پیشگیری از سوءاستفاده سودجویان)

  متقاضیان محترم شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی با توجه به حجم بالای درخواست شرکت های متقاضی حضور در نمایشگاه برخی افراد سودجو سعی در سواستفاده از این نیاز شرکت ها داشته و مدعی هستند که با پرداخت هزینه‌هایی بالاتر از هزینه قانونی نمایشگاه امکان دریافت غرفه وجود دارد مستحضر باشید که جانمایی و دریافت غرفه تنها از طریق مجاری قانونی و ستاد و دبیرخانه نمایشگاه ممکن خواهد بود و در صورت هرگونه کلاهبرداری ستاد اجرایی نمایشگاه مسئولیتی در این رابطه را نمی‌پذیرد.

 • b_Newsاطلاعیه شماره 10(اطلاعیه مهم پیش ثبت نام)

  قابل توجه مشارکت کنندگان محترمی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند، جانمایی مشاركت كنندگان بر اساس اولويت زمانی ثبت نام اولیه نبوده و ملاك جانمایی بر مبناي نوع فعاليت هر شركت مي باشد. لذا با توجه به امکان انجام ثبت نام اولیه تا تاريخ 19 بهمن نسبت به ثبت نام اوليه به هيچ عنوان عجله نفرماييد و با ارامش كامل در زمان تعيين شده ثبت نام نمایید.

 • اطلاعیه شماره 9 (راهنمای ثبت نام اولیه بخش ریالی)

  راهنمای ثبت نام اولیه به منظور سهولت در انجام پیش ثبت نام و پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی در هنگام انجام پیش ثبت نام برای مشارکت کنندگان محترم مطالعه دقیق و کامل این راهنما الزامی می‌باشد. در نظر داشته باشید که مهلت انجام پیش ثبت نام و بارگذاری اطلاعات 5 دقیقه بوده بدیهی است می‌بایست راهنمای پیش ثبت نام را به طور کامل و دقیق مطالعه نموده و اطلاعات خود را از قبل آماده نمایید. تکمیل اطلاعات ستاره دار فرم اولیه ثبت نام بصورت کامل الزامی است. درصورتیکه اطلاعات فرم اولیه بصورت کامل ارسال نگردد، نام متقاضی از فهرست حذف خواهد شد. ضمناً درصورت عدم صحت اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام اولیه، نام شرکت مذکور از فهرست ثبت نام از سوی ستاد برگزاری حذف خواهد شد و هیچگونه اعتراضی از سوی متقاضی قابل پذیرش نمی‌باشد. از انجام چندباره ثبت نام اکیداً خودداری نمایید، شرکت هایی که ثبت نام تکراری داشته باشند از فهرست حذف خواهند شد. قابل ذکر می باشد متراژ درخواست شده از سوی متقاضیان تائید شده از سوی ستاد برگزاری با توجه به محدودیت های سالن های تحت پوشش و درخواست ها مورد بررسی قرار گرفته و در صورت موجود بودن ظرفیت سالن ها متراژ مورد نظر تخصیص خواهد يافت، در غیر اینصورت متراژ درخواست شده از سوی متقاضی توسط ستاد تعدیل مي شود. جانمایی نهايي در سالن های تحت پوشش توسط ستاد انجام خواهد شد و موقعیت هر شرکت و سالن مربوطه پس از نهایی شدن از طریق سایت قابل دسترسی خواهد بود. لازم به ذکر است پس از رویت موقعیت و سالن مربوطه در صورت عدم تمایل به حضور در موقعیت موجود ، امکان انصراف توسط متقاضی وجود دارد و موقعیت مذکور به سایر شرکتهای متقاضی واگذار می شود. پس از ارسال تائیدیه از سوی ستاد و اعلام متراژ قطعی، متقاضی می بایست براساس متراژ اعلام شده فرآیند ثبت نام را تکمیل نماید و براساس پیش فاکتور ارسال شده از سوی سایت نسبت به واریز وجه مذکور طی مدت 72 ساعت به حساب شرکت ملی نفت ایران که در پیش فاکتور صادر شده در وب سایت رسمی نمایشگاه درج میگردد اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم واریز وجه مذکور نام شرکت متقاضی از لیست ثبت نام حذف و فضای متقاضی به سایر شرکت ها واگذار خواهد شد. مطالعه کامل قوانین ارزی و ریالی که در بخش ثبت نام سایت بطور کامل توضیح داده شده است بسیار ضروری است. لذا خواهشمند است پس از مطالعه کامل قوانین ارزی و ریالی نسبت به ثبت نام فضای ریالی و ارزی اقدام فرمايد. بدیهی است ستاد برگزاری طبق روال از کلیه متقاضیان فضای ریالی ضمانت نامه های لازم را اخذ خواهد نمود. کلیه فرآیندهای ثبت نام تنها از طریق سایت و ایمیل امکان پذیر خواهد بود و مراجعه حضوری نماینده شرکت ها به ستاد امکان پذیر نخواهد بود لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری به ستاد خودداری فرمائید. توجه: با عنايت به اينكه پس از ثبت نام نهايي و واريز وجه امكان عودت مبلغ واريزي وجود ندارد توصيه مي شود با بررسي كامل و در صورت اطمينان از قطعي بودن شركت در نمايشگاه ثبت نام نهايي انجام شود . در ادامه هر یک از بخش های ثبت نام به تفصیل شرح داده خواهد شد؛ ثبت‌نام حقیقی/حقوقی: پیش ثبت نام تمامی شرکت ها اعم از خصوصی و دولتی به صورت حقوقی می‌باشد. پیش‌ثبت‌نام حقیقی صرفا جهت کارگاه‌های تولیدی، فروشگاه‌ها و موارد مشابه می باشد که با استفاده از کد ملی مدیرعامل امکان پذیر می باشد. اطلاعات حقوقی شرکت‌ها جهت صدور فاکتور در مراحل آتی: در صورت تایید پیش‌ثبت‌نام شرکت‌ها و تخصیص فضا اطلاعاتی که در این مرحله بر روی سامانه ثبت می گردد، در فاکتور شرکت‌ها درج می گردد.متقاضیان می‌بایست نسبت به صحت اطلاعات خود دقت نمایند. این اطلاعات شامل موارد زیر می باشد: حقوقی: نام شرکت، نام مدیرعامل، کد اقتصادی، شناسه ملی، شماره تلفن و فکس، نام شهر، استان، کشور و نشانی شرکت، کد پستی حقیقی: نام شرکت، نام مدیرعامل، کد ملی مدیرعامل، شماره تلفن و فکس، نام شهر، استان، کشور و نشانی شرکت، کد پستی اطلاعات دسترسی شرکت ها: ایمیل، وب سایت، مسئول هماهنگی (نماینده تام‌الاختیار شرکت) و شماره موبایل مسئول هماهنگی با توجه به اهمیت موارد زیر در بحث جانمایی شرکت ها در تکمیل این موارد دقت بسیار زیادی نیاز است. نکات بسیار مهم و تاثیرگذار بر جانمایی: زمینه فعالیت: شرکت ها در این بخش به شرح زمینه فعالیت خود به صورت کامل اقدام می نمایند. انتخاب گروه های کالایی و خدماتی: مشارکت کنندگان می‌بایست حداقل 1 و حداکثر 5 گروه کالایی و خدماتی از مجموع گروه های کالایی و خدماتی موجود را انتخاب نمایند (جهت سهولت در تعیین گروه های کالایی و خدماتی و مشاهده زیرگروه های هر گروه کالایی و خدماتی لیست پیوست را دانلود نموده و مطالعه فرمایید). در صورتی که فعالیت مشارکت کنندگان در هیچ یک از گروه های کالایی و خدماتی موجود نمی گنجد، می بایست با انتخاب سایر گروه های کالایی و خدماتی به شرح فعالیت خود بپردازند. انجمن ها: مشارکت کنندگان محترم در صورت عضویت در انجمن‌های زیر می بایست ستاد برگزاری نمایشگاه نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی را در این بخش مطلع نمایند. 1-سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران – استصنا (SIPIEM) 2- اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی ایران (OPEX) 3-انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران – ستصا در صورت عدم عضویت در هیچکدام از انجمن های فوق گزینه هیچکدام را انتخاب نمایید. عضویت در وندور لیست: متقاضیان در صورت عضویت در وندور هر یک از چهار شرکت اصلی، در این بخش می‌بایست نسبت به اعلام آن اقدام نمایند. انتخاب متراژ: حداقل متراژ درخواستی برای غرفه های داخل سالن 12 مترمربع و غرفه های فضای باز 30 مترمربع می باشد. حداقل متراژ درخواستی جهت انجام غرفه سازی 24 مترمربع می‌باشد. جانمایی بر اساس اولویت زمانی پیش ثبت نام انجام خواهد شد. جهت دریافت نمونه فرم پیش‌ثبت‌نام حقیقی و حقوقی از لینک‌های زیر اقدام بفرمایید. دانلود نمونه فرم حقیقی دانلود نمونه فرم حقوقی دانلود گروه های کالایی و خدماتی دانلود زیر گروه های کالایی و خدماتی

 • اطلاعیه شماره 8 (پیش ثبت نام غرفه های ریالی)

  به اطلاع می­رساند، پیش ثبت نام متقاضیان شركت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از روز یکشنبه مورخ 1395/11/10 ساعت 10 صبح در سایت اختصاصی نمایشگاه به آدرس www.iran-oilshow.ir آغاز می شود و آخرین مهلت جهت ثبت نام روز سه شنبه مورخ 1395/11/19 ساعت 16 خواهد بود. بدیهی است پس از تاریخ تعیین شده ستاد برگزاری امکان ثبت نام متقاضیان را تحت هیچ شرایطی نخواهد داشت. ثبت نام اولیه متقاضیان محترم تنها به عنوان شناسایی شرکت های متقاضی و برآورد میزان درخواست متقاضیان می باشد و به هیچ عنوان به معني ثبت نام قطعي متقاضیان محترم نيست و هیچگونه تعهدی را برای ستاد برگزاری جهت حضور متقاضیان ایجاد نخواهد کرد و حق پذیرش یا عدم پذیرش شرکت­ها برای دبیرخانه محفوظ است. تکمیل اطلاعات فرم اولیه ثبت نام بصورت کامل الزامی است و درصورتی که اطلاعات فرم اولیه بصورت کامل ارسال نگردد، نام متقاضی از لیست حذف خواهد شد. ضمناً درصورت عدم صحت اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام اولیه، از سوی ستاد برگزاری نام شرکت مذکور از لیست ثبت نام حذف خواهد شد و هیچگونه اعتراضی از سوی متقاضی قابل پذیرش نخواهد بود. به منظور تکمیل کامل فرم اولیه ثبت نام متقاضیان می توانند اطلاعیه شماره 9 (راهنمای ثبت نام اولیه ) و راهنمای ثبت نام از منوی ثبت نام را جهت اطلاعات کامل تر مطالعه نمایند. پس از ثبت نام اولیه متقاضیان، ستاد برگزاری نسبت به بررسی نوع فعالیت شرکت های متقاضی اقدام و در صورتیکه نوع فعالیت متقاضی ارتباط مستقیم با موضوع نمایشگاه داشته باشد ، طی ارسال ایمیل امکان ثبت نام قطعی را برای ادامه ثبت نام متقاضی تائید شده فراهم می نماید و درصورتی که نوع فعالیت متقاضی غیرمرتبط باشد، طی ارسال ایمیل به متقاضی محترم اعلام خواهد شد که امکان ثبت نام در نمایشگاه را نخواهد داشت. قابل ذکر می باشد متراژ درخواست شده از سوی متقاضیان تائید شده از سوی ستاد برگزاری با توجه به محدودیت های سالن های تحت پوشش و درخواست ها مورد بررسی قرار گرفته و در صورت موجود بودن ظرفیت سالن ها متراژ مورد نظر تخصیص خواهد يافت، در غیر اینصورت متراژ درخواست شده از سوی متقاضی توسط ستاد تعدیل مي شود. جانمایی نهايي در سالن های تحت پوشش توسط ستاد انجام خواهد شد و موقعیت هر شرکت و سالن مربوطه پس از نهایی شدن از طریق سایت قابل دسترسی خواهد بود. لازم به ذکر است پس از رویت موقعیت و سالن مربوطه در صورت عدم تمایل به حضور در موقعیت موجود ، امکان انصراف توسط متقاضی وجود دارد و موقعیت مذکور به سایر شرکتهای متقاضی واگذار می شود. پس از ارسال تائیدیه از سوی ستاد و اعلام متراژ قطعی، متقاضی می بایست براساس متراژ اعلام شده فرآیند ثبت نام را تکمیل نماید و براساس پیش فاکتور ارسال شده از سوی سایت نسبت به واریز وجه مذکور طی مدت 72 ساعت به حساب شرکت ملی نفت ایران که در پیش فاکتور صادر شده در وب سایت رسمی نمایشگاه درج میگردد اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم واریز وجه مذکور نام شرکت متقاضی از لیست ثبت نام حذف و فضای متقاضی به سایر شرکت ها واگذار خواهد شد. مطالعه کامل قوانین ارزی و ریالی که در بخش ثبت نام سایت بطور کامل توضیح داده شده است بسیار ضروری است. لذا خواهشمند است پس از مطالعه کامل قوانین ارزی و ریالی نسبت به ثبت نام فضای ریالی و ارزی اقدام فرمايد. بدیهی است ستاد برگزاری طبق روال از کلیه متقاضیان فضای ریالی ضمانت نامه های لازم را اخذ خواهد نمود. شایان ذکر است درصورتی که شرکت ها، ثبت نام ریالی نمایند و پس از بررسی ستاد عدم صحت ریالی بودن متقاضی مشخص گردد، نام شرکت مذکور از لیست شرکت های حاضر در نمایشگاه حذف خواهد شد . کلیه فرآیندهای ثبت نام تنها از طریق سایت و ایمیل امکان پذیر خواهد بود و مراجعه حضوری نماینده شرکت ها به ستاد امکان پذیر نخواهد بود لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری به ستاد خودداری فرمائید. پس از نهایی شدن موقعیت متقاضیان در سالن ها نماینده ستاد در خصوص هر سالن با ذکر نام، تلفن و تلفن همراه از طریق سایت معرفی و متقاضیان می توانند اطلاعات خود را از طریق نماینده معرفی شده توسط ستاد دریافت نمایند. توجه: با عنايت به اينكه پس از ثبت نام نهايي و واريز وجه امكان عودت مبلغ واريزي وجود ندارد توصيه مي شود با بررسي كامل و در صورت اطمينان از قطعي بودن شركت در نمايشگاه ثبت نام نهايي انجام شود . ***لازم به ذکر است نمونه فرم های پیش ثبت نام حقیقی و حقوقی متعاقبا به این اطلاعیه افزوده خواهد شد.

 • اطلاعیه شماره 7 (فراخوان شناسايي و ارزيابي پيمانكار( يك مرحله اي))

  مناقصه عمومي يك مرحله اي خدمات اجرايي برگزاري بيست و دومين نمايشگاه بين المللي نفت،گاز،پالايش و پتروشيمي بشماره 20-95 شركت ملي نفت ايران در نظر دارد خدمات اجرايي برگزاري بيست و دومين نمايشگاه بين المللي نفت،گاز،پا لايش و پتروشيمي را طبق شرايط و مدارك مربوطه از طريق برگزاري مناقصه عمومي به صورت يك مرحله اي به شركتهاي ذيصلاح و واجد شرايط واگذار نمايد. ازمتقاضياني كه داراي شرايط ذيل مي باشند، درخوا ست مي گردد از زمان چاپ آگهي نوبت اول تاحداكثر 10 روز پس از درج دومين آگهي ضمن به همراه داشتن درخواست كتبي شركت در مناقصه و معرفي نامه نماينده شركت ، جهت دريافت اسناد ارزيابي، تكميل و عودت آن در مهلت تعيين شده در اسناد، به امور قراردادها و برآورد مقادير- معاونت امور پشتيباني -مديريت توسعه منابع انساني به نشاني : تهران- خيابان حافظ – نبش خيابان رود سر - ساختمان مركزي جديد شركت ملي نفت ايران- طبقه 12- اتاق 1203 مراجعه و در صورت لزوم با شماره تلفن هاي 61625041 تماس حاصل نمايند. الف- شرايط مناقصه گران 1- داشتن شخصيت حقوقي مستقل 2- داشتن تجهيزات و امكانات و تخصص لازم و توانايي انجام كار مطابق استانداردهاي رايج در صنعت نفت 3- داشتن توانايي مالي و فني كافي جهت اجراي موضوع پيمان 4- داشتن توانايي ارائه ضمانتنامه بانكي براي شركت در فرايند ارجاع كار به مبلغ 000ر000ر020ر2 ريال 5- ارائه شناسه ملي و شماره اقتصادي 6- انطباق موضوع مناقصه با موضوع فعاليت شركت مندرج در اساسنامه 7- ارائه آگهي تاسيس و آگهي آخرين تغييرات 8- ارائه گواهي صلاحيت معتبر مرتبط با موضوع مناقصه ازسازمان توسعه و تجارت ب- شرايط و مشخصات كار و شركت در مناقصه 1 - شرح مختصر عمليات ، خدمات اجرايي برگزاري بيست و دومين نمايشگاه بين المللي نفت،گاز،پالايش و پتروشيمي 2- محل اجرای عملیات: تهران - شركت ملي نفت ايران 3- مدت اجراي عمليات : نه ماه شمسي مي باشد . 4- برآورد اوليه اجراي كار:000ر000ر000ر41 ريال 5- زمان ارائه پاكتهاي پيشنهاد قيمت: روز 23/11/1395تهران خيابان حافظ ، نبش خيابان رود سر شركت ملي نفت ايران ساختمان مركزي جديد طبقه 2 اتاق 217 ميباشد 6-زمان و محل بازگشايي پاكتهاي پيشنهاد قيمت : روز 27/11/ 1395تهران خيابان حافظ ، نبش خيابان رود سر شركت ملي نفت ايران ساختمان مركزي جديد طبقه 2 اتاق سالن جلسات ميباشد .( لازم به ذكر است در صورت هر گونه تغيير زمان دقيق جلسه بازگشايي كتبا به مناقصه گران اطلاع داده خواهد شد.) ج- مدارك مورد نياز 1- ارائه صورتهاي مالي حسابرسي شده منتهي به سال مالي 1394 . 2- - ساير موارد دراسناد ارزيابي درج گرديده است. پس از بررسي مدارك و اسناد ارزيابي تكميل شده واصله از سوي مناقصه گران و انجام ارزيابي , اسناد مناقصه بين شركتهاي واجد شرايط توزيع خواهد شد. بديهي است درصورت عدم انطباق موضوع فعاليت شركت با موضوع مناقصه و همچنين عدم رضايت كارفرما از عملكرد مناقصه گر ، مدارك شركت مزبور مورد بررسي قرار نخواهد گرفت . ارائه مدارك و فرم هاي استعلام ارزيابي تكميل شده از سوي مناقصه گران هيچگونه حقي را جهت متقاضيان براي شركت در مناقصه ايجاد نخواهد كرد. شركت ملي نفت ايران مديريت توسعه منابع انساني معاونت امور پشتيباني امورقراردادها و برآورد مقادير همه آگهي هاي ستاد شركت ملي نفت ايران در سايت www.nioc.ir قابل مشاهده است . شماره مجوز: 1395.4092 روابط عمومي شركت ملي نفت ايران

 • اطلاعیه شماره 6 (جانمایی غرفه های ارزی )

  به اطلاع مشارکت­ کنندگان گرامی می ­رساند، جانمایی غرفه ­های ارزی (شرکت­ های تماماً ارزی ایرانی) که پیش ثبت ­نام خود را از طریق فرم Pre-Registration انجام داده­ اند، بر اساس اولویت زمانی، توسط ستاد برگزاری از تاریخ 1395/10/01 آغاز می­شود. در این راستا جهت هماهنگی­ های بیشتر ستاد برگزاری با مسئول هماهنگی معرفی‌شده در فرم پیش ثبت ­نام تماس حاصل کرده و نسبت به نهایی کردن جانمایی اقدام خواهد نمود. بدیهی است پس از تعیین جانمایی توسط ستاد، شرکت­ ها می­ بایست ظرف مدت 24 ساعت نسبت به تکمیل فرم ثبت­ نام خود بر روی سامانه ثبت­ نام و اخذ پیش‌فاکتور اقدام نمایند. رزرو انجام‌شده برای جانمایی به مدت 5 روز کاری معتبر بوده و متقاضیان می­ بایست در این مدت جهت تسویه‌حساب در قالب پرداخت نقدی یورو و اخذ رسید به بخش مالی ستاد مراجعه کنند. بدیهی است متقاضیانی که در مدت مقرر نسبت به تسویه‌حساب و پرداخت کامل وجه پیش‌فاکتور اقدام مقتضی ننمایند، از فرآیند جانمایی حذف‌شده و فضای مربوطه به سایر متقاضیان تخصیص داده می­شود.

 • اطلاعیه شماره 4 (فراخوان طراحي تنديس و پوستر اطلاع رساني)

  فراخوان طراحي تنديس و پوستر اطلاع رساني بيست و دومين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي (16 الي 19 ارديبهشت 1396)- محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي تهران · محوريت موضوعي پوستر و تنديس: o جذب سرمايه،انتقال فناوري با هدف توسعه و تعالي صنعت نفت o همكاري و مشاركت بين المللي براي تامين پايدار، مقرون بصرفه و مطمئن انرژي براي مردمان جهان و توجه به مسوليت اجتماعي صنعت نفت و گاز براي رفاه ، آرامش و صلح جهاني و حفظ محيط زيست o بهره گيري از آخرين فناوري روز دنيا براي توليد انرژي پاك o توجه به چهار موضوع اصلي عنوان نمايشگاه يعني نفت،گاز،پالايش و پتروشيمي لطفا طرح هاي پيشنهادي خود را تا پایان آذر ماه به دبيرخانه نمايشگاه به نشاني شهرک غرب، بلوار دریا، نرسیده به تقاطع خوردین، خیابان رامشه، خیابان توحید1،پلاک32يا واحد امور نمايشگاهي و همايش هاي روابط عمومي شركت ملي نفت ايران به نشاني تهران، خيابان حافظ، خيابان رودسر، شماره 18، مركزي سوم شركت ملي نفت ،طبقه اول،اطاق 117 و120ارسال نماييد.ضمنا جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن هاي زير تماس حاصل فرماييد. دبيرخانه نمايشگاه : تلفن : 88082294 - 88088829 فاكس: 88088829 ايميل: : info@iran-oilshow.ir روابط عمومي شركت ملي نفت ايران – واحد امور نمايشگاهي و همايش ها : تلفن : 88946361 - 88946335 فاكس: 88946236 ايميل:Eam.nioc@gmail.com

 • اطلاعیه شماره 3 (قابل توجه متقاضیان محترم جهت حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی)

  به اطلاع علاقه مندان به شرکت دربیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می رساند که تاریخ شروع پیش ثبت نام نمایشگاه متعاقبا اعلام می گردد. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های دبیرخانه تماس حاصل فرمایید. 88082294 - 88088829

 • اطلاعیه شماره 2 (فراخوان شناسايي نمايندگان فروش فضاي غرفه هاي بخش خارجي )

  بدين وسيله از تمام شركت هاي علاقمند و داراي صلاحيت كه تمايل دارند به عنوان عامل فروش فضاي غرفه هاي بخش خارجي در بيست و دومين نمايشگاه بين المللي نفت ،گاز، پالايش و پتروشيمي تهران فعاليت نمايند درخواست مي گردد ضمن ارسال تقاضانامه رسمي ،حوزه جغرافيايي مورد نظر را مشخص و خلاصه اي از سابقه و توانمندي خود را حداكثر تا تاريخ 25/5/95 به نشاني : تهران خيابان حافظ، خيابان رودسر ، شماره 18 ، ساختمان مركزي سوم شركت ملي نفت ايران ، طبقه اول اتاق 117 و يا به پست الكترونيكي: INTL@IRAN-OILSHOW.IR ارسال نمايند و در صورت لزوم با شماره تلفن: 88946361-021 تماس حاصل نمايند ، فرستادن تقاضا به هيچ وجه الزامي براي برگزار كننده ايجاد نخواهد كردد. برگزار كننده مخير است در مورد ارزيابي از متقاضيان اسناد و مدارك تكميلي را نيز درخواست نمايد. به تقاضا هايي كه پس از تاريخ قيد شده دريافت گردند، ترتيب اثر داده نخواهد شد. الف : شرايط متقاضيان : 1- فقط به درخواست متقاضيان حقوقي رسيدگي خواهد شد. 2- داشتن حداقل پنج سال سابقه فعاليت نمايشگاهي 3- داشتن شركت يا نمايندگي در خارج از ايران 4- داشتن سابقه بازاريابي يا برگزاري نمايشگاه خارجي 5- متقاضيان داراي سابقه بازاريابي و يا برگزاري رويدادهاي حوزه انرژي از اولويت برخوردارند. ب : مدارك مورد نياز : 1- تقاضانامه رسمي ، مدارك و اسناد لازم 2- خلاصه اي از سابقه فعاليت در زمينه بازاريابي يا برگزاري نمايشگاه هاي خارجي 3- مشخص كردن حوزه جغرافيايي فعاليت متقاضي * اين آگهي در سايت شركت ملي نفت ايران به نشاني www.nioc.ir و سايت نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي به نشاني www.iran-oilshow.ir قابل مشاهده است. روابط عمومي شركت ملي نفت ايران

 • اطلاعیه شماره 1 (آغاز پیش ثبت نام ارزی)

  مشارکت کنندگان محترم به اطلاع می رساند پیش ثبت نام بخش ارزی بیست و دومین نمایشگاه بین امللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تاریخ اول June 2016 آغاز گردیده است. لطفا جهت پیش ثبت نام به بخش انگلیسی سایت مراجعه و از بخش preregistration نسبت به ثبت نام اولیه خود اقدام نمایید. شایان ذکر است ثبت درخواست شما اطلاع رسانی خواهد شد و تیم فروش در زمان مقرر تماس خواهد گرفت. بر جسب خبر : -

گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×