×

عکس های سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان رشت

نمایشگاه های مرتبط

شرکت کنندگان در نمایشگاه

اخبار نمایشگاه

  • دواردهمین نمایشگاه صنعت ساختمان رشت افتتاح شد.

    دواردهمین نمایشگاه صنعت ساختمان رشت 5تا 8 اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه بین المللی رشت برگزار شد. به گزارش خبرنگار پیام ساختمان در این نمایشگاه 85 واحد تولیدی و بازرگانی از 11 استان حضور یافتند. گفتنی است در این دوره از نمایشگاه محصولات و کالاهایی همچون مصالح ساختمانی، لوله اتصالات، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، دیگ بخار، درب های ضد سرقت، شیرآلات بهداشتی و ساختمانی، شیشه دوجداره، سینک، هود، سنگ نما، کامپوزیت، شیشه های صنعتی، آسانسور و پله برقی در 65 غرفه عرضه شده است. نشریه پیام ساختمان به عنوان حامی رسانه ای با حضور در غرفه ای اختصاصی علاوه بر پوشش خبر اقدام به توزیع رایگان چند هزار نسخه نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان نمایشگاه نمود.

  • ثبت نام در دوازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان رشت

    دوازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان رشت مورخ 5تا 8 اردیبهشن در محل دائمی نمایشگاه بین المللی رشت توسط مجری، شرکت آرتا نمانگر برگزار خواهد شد. از علاقه مندان و صاحبان صنعت جهت ثبت نام می توانند با شماره تلفن های ستاد برگزاری 04533248322 تماس حاصل نمایند و جهت دریافت فرم ثبت نام با آدرس سایت زیر مراجعه نمایند.

  • سابقه یازدهمین دوره نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان رشت

    ذوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در فضایی به‌ مساحت 5500 متر مربع دایر شده است،نمایشگاه مذکور با حضور 85 واحد فعال صنعتی کشور در گیلان برگزار شد. که از این تعداد مذکور 27 واحد تولید کنندگان، نمایندگی و برندهای معتبر از استان گیلانی مشارکت نمودند .این نمایشگاه در سال قبل با حضور استان‌های تهران، البرز ، همدان، قزوین، مازندران، آذربایجان شرقی و غربی،گلستان، قم، خراسان رضوی، اصفهان و اردبیل در رشت دایر شده است. دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان رشت در سال جاری توسط مجری شرکت آرتا نمانگر برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در تاریخ 5تا 8 اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد. از علاقه مندان و صاحبان صنعت ساختمان و انجمن های تخصصی صنعت ساختمان، انجمن انبوه سازان، سازمان نظام مهندسی ، انجمن پیمانکاران و سایر تشکلهای ساختمانی دعوت می شود تا جهت مشارکت و بازدید به این نمایشگاه حضور بهم رسانند.

×