×

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران

مشخصات نمایشگاه ، برگزار کننده ، اطلاعات تماس :

نام نمایشگاه : سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران

تاریخ : 29 تیر تا 1 مرداد 1394شهر : تهرانبرگزارکننده : شرکت نمايشگاهي و بازرگاني تهرانشماره های تماس : 021-22719540

نمایشگاه های مرتبط

شرکت کنندگان در نمایشگاه

اخبار نمایشگاه

 • استقبال از کالای ایرانی رو به افزایش است

  مدیرعامل شرکت بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران:

  استقبال از کالای ایرانی رو به افزایش است

   

   

  شرکت بین‌المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران ابتدای سال 1380تأسیس شد و تاکنون بیش از سی نمایشگاه مختلف را برگزار نموده است . از جمله این نمایشگاه‌ها، 12 دوره نمایشگاه بین‌المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر است و سیزدهمین دوره آن نیز از تاریخ 29تیر الی 1 مرداد ماه در محل نمایشگاه های دائمی تهران برگزار خواهد شد. به همین بهانه گفتگویی داریم با آقای فرهاد امینیان ، مدیرعامل شرکت بین‌المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران که از سال 1374 تا به حال این سمت را عهده دار است.   توجه شما را به متن این گفتگو جلب می کنیم.   

  پیام ساختمان: چه مقدار فضا به سیزدهمین نمايشگاه صنايع و تجهيزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر اختصاص داده شده و از چه تعداد شرکت‌ برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام به عمل آمده است؟  

  حدود 17 هزار مترمربع فضای سرپوشیده و حدود 2 هزار مترمربع فضای باز تحت پوشش این نمایشگاه است . تاکنون حدود 190 شرکت ایرانی و 30 شرکت خارجی در نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند که شرکت‌های خارجی از کشورهای کره جنوبی، اسپانیا ، ترکیه ، ایتالیا ، چین ، آلمان ، فنلاند ، برزیل ، هلند و مالزی هستند .

  پیام ساختمان: شما ادوار گذشته  این نمايشگاه را از نظر كيفی و كمی چگونه ارزیابی می‌کنید؟

  این نمایشگاه علاوه بر رشد کمی که در ادوار مختلف آن داشته است ، خوشبختانه از رشد کیفی خیلی خوبی برخوردار بوده و در هر دوره شاهد تنوع محصولات و خدمات و به‌ویژه ارتقای سطح کیفی کالاها و خدمات ارائه‌شده بوده‌ایم . در حال حاضر نیز به دلیل رشدی که این نمایشگاه داشته است از سال جاری در گرید B نمایشگاه‌ها طبقه‌بندی‌شده است .

  پیام ساختمان: فکر می‌کنید آنچه را که بازدیدکنندگان به دنبال آن هستند در این نمایشگاه می یابند؟  

  دقیقا همینطور است! اکثر کسانی که از نمایشگاه بازدید می‌کنند در پی کالاهای با کیفیت و به‌روز هستند و این امر به‌مرور و طی دوره‌های مختلف نمایشگاه کاملاً محسوس بوده است . به‌خوبی ملاحظه می‌شود که سطح کیفی کالا و  خدماتی که مخاطبین و مصرف‌کنندگان به دنبال آنها هستند از هر دوره نمایشگاه نسبت به دوره قبل متفاوت بوده و از سوی دیگر کالاهای ایرانی خوشبختانه مسیر پیشرفت کیفی را طی می‌کنند . ضمن اینکه در چند دوره اخیر نمایشگاه ، مخاطبین شرکت‌های ساختمانی و انبوه‌ساز افزایش قابل‌ملاحظه‌ای یافته است .

  پیام ساختمان: باتوجه به فصل گرما، و به منظور آسایش بازدیدکنندگان چه تمهیداتی اندیشیده شده است؟

  تا جایی که بنده در جریان اقدامات صورت گرفته از سوی مدیریت‌های مربوطه در شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران درخصوص تأسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی سالن‌ها هستم ، مشکلاتی که در گذشته وجود داشته تا حد زیادی حداقل در سالن‌های مربوط به نمایشگاه آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر برطرف شده و احتمالاً امسال از این نظر مشکلی نخواهیم داشت .

  پیام ساختمان: میزان حضور فناوری‌های نوین و تکنولوژی‌های روز دنیا را در نمايشگاه بین‌المللی صنايع و تجهيزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر چگونه ارزیابی می‌کنید؟

  حضور شرکت‌های خارجی صاحب فناوری پیشرفته در نمایشگاه‌های ما هنوز چندان قوی نیست . این شرکت‌ها ناگزیرند نسبت به آینده تعاملات خود با شرکت‌های همکار ایرانی و اهدافی که برای بعد از مشارکت خود در نمایشگاه برنامه‌ریزی نموده‌اند یک اطمینان نسبی پیدا کنند . این موضوع نیز تا حدود زیادی به شرایط موجود اقتصادی و تجاری کشورمان و نحوه تعاملات بین‌المللی با سایر کشورها برمی‌گردد .

  پیام ساختمان: چنانچه حرف ناگفته‌ای دارید، بفرمایید .

  ضمن تشکر از شما بابت این گفتگو، باید بگویم نمایشگاه بین‌المللی صنايع و تجهيزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر یکی  از زیباترین نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه صنعت ساختمان است . ضمن اینکه امسال این نمایشگاه با دو رویداد هم‌جنس یعنی نمایشگاه چینی ، کاشی و سرامیک و نمایشگاه سنگ‌های تزئینی و ساختمانی همزمان است .  به همین دلیل از عموم مردم عزیزمان و به‌ویژه شرکت‌های ساختمانی و انبوه‌ساز و به‌طورکلی از تمامی فعالان حوزه صنعت ساختمان برای بازدید از این نمایشگاه دعوت می‌ کنم.

 • سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

  سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از تاریخ 29 تیر تا 1 مرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا خواهد شد. همزمان با آن، نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی و همچنین نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمانی و تزئینی برگزار می شود که به دلیل سنخیت موضوعی این نمایشگاه ها، فرصت بسیار مغتنمی برای مصرف کنندگان این کالاها فراهم شده است.

  این نمایشگاه با همین عنوان همه ساله در کشورهایی همچون آلمان، آمریکا، فرانسه، روسیه، انگلستان، ژاپن ، امارات متحده عربی و ترکیه برگزار می شود که به دلیل تقاضای بازار این کشورها نسبت به گروه های کالایی این نمایشگاه و حجم بسیار زیاد صادرات این محصولات، بسیار مورد توجه مخاطبان واقع می شود.

  در کشور ما نیز بازار این محصولات از استقبال بسیار خوبی برخوردار است، چرا که از معدود نمایشگاه های تخصصی در حوزه ساختمان است که توأمان مورد توجه عموم جامعه و نیز متخصصان و فعالان صنعت ساختمان است . کیفیت محصولات داخلی عرضه شده در این نمایشگاه در هر دوره برپایی آن نسبت به دورۀ قبل ارتقاء پیدا کرده است هر چند خطری هم اکنون  به شدت محصولات داخلی ما را تهدید می کند و آن عرضه کالاهای چینی مشابه، با کیفیت نه چندان مطلوب ولی با قیمت های نازل تر در بازار داخلی است.

  اهداف عمومی نمایشگاه

  از مهم ترین هدف ها و برنامه هایی که برای برگزاری این نمایشگاه مد نظر است می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  ·        معرفي ظرفيت هاي بالقوه و بالفعل در كشور در زمينه توليد ،‌ بازرگاني و خدمات مربوط به صنايع آشپزخانه های خانگی ، صنعتی و صحرایی ، تجهیزات و لوازم حمام ، سونا ، استخرهای خانگی و ورزشگاهی و صنایع و ملزومات  جانبي آنها به عموم مردم ، مسئولين و رسانه ها

  ·        شناسایی و معرفي مشکلات ، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت و تلاش در جهت جلب حمايت سازمان  های دولتی ذيربط از دست اندرکاران صنعت مذکور

  ·        آشنایی دست اندرکاران با محصولات ، نوآوری ها و ظرفیت های موجود در ساير كشورها و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی و ايجاد فضاي رقابتي سالم ميان توليدكنندگان داخلي در جهت ارتقای كيفيت توليد

  ·        ايجاد ارتباط مستقيم ، بدون واسطه و رودررو ميان توليدكنندگان و مصرف كنندگان به منظور آشنايي بهتر با نيازهاي بازار مصرف  و ايجاد يا ارتقای رويكرد صادرات محصول به ساير كشورها

  ·        شناسايي واحدهاي برتر در زمينه توليد ، صادرات ، بازرگاني و خدمات مرتبط با موضوع نمايشگاه

  مخاطبان نمایشگاه

  مخاطبان و مصرف کنندگان کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه را عمدتاً شرکت های ساختمانی ، انبوه سازان مسکن ، هتل ها ، بیمارستان ها ، رستوران ها ، مراکز تجاری و اداری و به طور عام صنعتی سازان ساختمان ها تشکیل می دهند . ضمن اینکه عموم کسانی که در پی بازسازی یا نوسازی محل سکونت و کسب و کار خود هستند نیز سهم مهمی از مخاطبان این نمایشگاه را به خود اختصاص داده اند.

  کالاهای قابل ارائه در نمایشگاه

  گروه آشپزخانه

  الف- آشپزخانه های خانگی: انواع کابینت آشپزخانه ، یراق آلات ,دستگاه های تهویه ، هود و سینک آشپزخانه ، انواع شیرآلات ، نورپردازی ، طراحی و دکوراسیون ، تجهیزات و وسایل نظافتی، ابزار و ماشین آلات مربوطه ، لوازم جانبی

  ب- آشپزخانه های صنعتی: تجهیزات عمل آوری غذا(چرخ گوشت،خلال کن صنعتی،کالباس برو...)تجهیزات آماده سازی غذا (سیستم های پخت)، تجهیزات سروغذا ، سلف سرویس ، کیترینگ ، تجهیزات نگهداری(سردخانه ثابت ومتحرک و...)،ظرفشویی های صنعتی ، ابزار و ماشین آلات مربوطه ، لوازم جانبی

  ج- آشپزخانه های صحرایی: کلیه تجهیزات و ملزومات مربوطه

  گروه حمام

  انواع وان، توالت فرنگی کابین دوش، شیرآلات ، تجهیزات بهداشتی، آینه و کابینت مخصوص حمام ، جکوزی ، انواع تجهیزات نورپردازی، طراحی و دکوراسیون ، ابزار و ماشین آلات مربوطه، وسایل جانبی.

  گروه سونا

  تأسیسات سونا و استخر، تجهیزات سونای خشک و بخار، ابزار و ماشین آلات مربوطه  وسایل جانبی.

  گروه استخر

  اجرای انواع استخر شنای روباز و سرپوشیده ، سیستم های تصفیه آب ، وسایل و تجهیزات اطراف استخر، تجهیزات روشنایی و نورپردازی ، رنگ و پوشش مخصوص استخر، طراحی و دکوراسیون،  ابزاروماشین آلات مربوطه ، وسایل جانبی

 • فراخوان مشارکت در سیزدهمین نمایشگاه صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×