×

نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان رشت

مشخصات نمایشگاه ، برگزار کننده ، اطلاعات تماس :

نمایشگاه های مرتبط

شرکت کنندگان در نمایشگاه

اخبار نمایشگاه

 • توانمندی بالای شرکت آرتانمانگر اردبیل در برگزاری نمایشگاه‌ها

  تنها مجری برگزار نمایشگاه های صنعت ساختمان در 5 استان کشور در سال جاری

  نمایشگاه‌های تخصصی صنعت ساختمان استان‌های گیلان، اردبیل، کرمانشاه، زنجان و قزوین در سال 1394 توسط شرکت نمایشگاهی آرتانمانگر اردبیل برگزار خواهد شد.

  مدیرعامل شرکت آرتانمانگر اردبیل در گفتگو با پیام ساختمان گفت: نهمین نمایشگاه صنعت ساختمان رشت از تاریخ 8 لغایت 11 اردیبهشت ماه، دوازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان اردبیل از تاریخ 6 لغایت 9 خرداد، چهاردهمین نمایشگاه صنعت ساختمان کرمانشاه از تاریخ 31 تیر لغایت 3 مرداد، نهمین نمایشگاه صنعت ساختمان زنجان از تاریخ 7 لغایت 10 مردادماه، چهارمین نمایشگاه تاسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی قزوین از تاریخ 3 لغایت 6 شهریورماه و نهمین نمایشگاه صنعت ساختمان قزوین از تاریخ 6 لغایت 9 بهمن ماه 1394 توسط شرکت آرتانمانگر اردبیل برگزارخواهد شد.

  مسلم نوروزی در مورد اهداف برگزاری این نمایشگاه‌ها گفت: صنعت ساختمان به عنوان یکی از مهمترین پایه‌های اقتصادی کشور هر روز شاهد پیشرفت‌های اساسی در نوآوری، تولیدات، تکنولوژی و خدمات فنی مهندسی می‌باشد. در این مسیر برپایی نمایشگاه‌های تخصصی توانسته است جایگاه مناسب و ایده‌آل برای آشنایی و تبادل اطلاعات و تجربیات بین مصرف کنندگان، تولیدکنندگان و دست‌اندرکاران این صنعت ایجاد نماید. لذا این نمایشگاه‌ها در همین راستا و به منظور ارائه آخرین فناوری‌ها و تکنولوژی‌های نوین صنعت ساختمان با هدف تبادل دانش و اطلاعات و تعاملات اثربخش تکنولوژی و فنی و ارتقاء روابط صنعتی، آگاه‌سازی بیشتر سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و مصرف‌کنندگان برگزار می‌گردد.

  به گفته نوروزی شرکت آرتانمانگر اردبیل تنها مجری نمایشگاهی در سطح کشور است که در سال جاری نمایشگاه‌های صنعت ساختمان 5 استان را برگزار می‌نماید که نشان از توانمندی بالای این شرکت در امر برگزاری نمایشگاه‌ها می‌باشد.

  علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ فرم‌های مشارکت در نمایشگاه‌های فوق می‌توانند با شماره تلفن‌های 2-33248051  و 4-33248322-045 تماس حاصل فرمایند.×