شرکت تشفا

از زمان تشکیل شرکت توسعه شبکه های فولادی آسیا (تشفا) در سال 1387 تاکنون،این شرکت به واسطه حضور در پروژه های بزرگ در کشور شناخته شده است.

در این مدت کوتاه این شرکت توانسته است همکاری خوبی در پروژه های مختلف داشته باشد از جمله شرکت ملی گاز ایران، شرکت تام ایران خودرو،شرکت توسعه مهندسی سایپا(seeco)،پتروشیمی (مبین،فن آوران،کرمانشاه،دماوند،تهران و ...)،پروژه های فولاد (بافت ،میانه ،مبارکه ،سبا و ...)،پروژه های سیمان (سامان غرب ،سپاهان ،فارس نو،بهبهان ،شهر کرد و ...)،پروژه های پالایشگاهی(پالایشگاه تهران ،پروژه بنزین سازی پالایشگاه اصفهان و بندر عباس و ....) فاز های مختلف پارس جنوبی ،سکو های نفتی هنگام و رشادت ،انبار نفت شیرازو ماهشهر،شهرداری تهران،اصفهان،اراک و....

این شرکت در حال حرکت به سمت نوآوری و اشتغال زایی در جمهوری اسلامی ایران می باشد. در این راستا با استفاده از فن آوری های مدرن (تولید گریتینگ به روش جوش مقاومتی و شبکه های توری کششی)در مقابل تکنیک های قدیمی (گریتینگ های دست ساز و توری های مفتولی بافته شده ) به عنوان یک تولید کننده شناخته شده مطرح گردیده و امیدوار است در این راستا خدمات لازم را به صنعت ایران اسلامی برساند.

شرکت توسعه شبکه های فولادی آسیا ( تشفا) مفتخر است که برای اولین بار در ایران گریتینگ به روش الکتروفورج را بر اساس استاندارد های بین المللی تولید نماید.

الکتروفورج پیشرفته ترین تکنولوژی تولید گریتینگ فلزی و یک روش کاملا خودکار مکانیکی و الکترونیکی می باشد. در این روش به جای استفاده از جوشکاری دستی، از عبور جریان الکتریکی بالا به مدت چند ثانیه استفاده می کنند، تا اینکه دمای محل جوش به دمای نقطه ذوب نزدیک شود، سپس با وارد کردن فشار مکانیکی به محل اتصال، تسمه و میلگرد در محل برخورد درهم فرو رفته و به صورت یک پارچه درآید و جوشی یکنواخت را با توجه به استاندارد های مورد نظر تشکیل دهد.

×