مجری مجاز استخر در یزد

شهر : تهران

قیمت : 14,000,000 ريال

NAQIBPOOL GROUPگـروه نقیب اسـتخرNAQIBESTAKHR GROUPگروه مهندسین نقیب استخر

مشاوره ،  محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  ساخت

تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های :

استخر و اسپا

در ایران و کشورهای همجوار

حرکت درمانی در آب یا همان آب درمانی در واقع همان فیزیوتراپی در آب است این روش رویکردی جامع است . این روش رویکردی جامع است که موجب تلفیق خواص حضور داشتن در آب و ورزش در همان حال می باشد . هر برنامه تمرینی با اجزاء ویژه ای سازماندهی می شود که شامل : گرم کردن ، کشش ، قدرت و استقامت عضلانی و رها سازی ( ریلکشین ) می باشد .  این شیوه درمانی علاوه بر دارا بودن خواص فیزکی مناسب جهت بهبود شکل حرکتی بیمار ، موجب افزایش اتکا به نفس بیمار نیزمی شود .

گرم کردن :

گرم کردن پیش درآمدی برای حرکات فیزیکی و تمرینات اصلی می باشد . از نظر فیزیولوژیک به بدن اجازه می دهد تا خود را با شروع فعالیت تطبیق دهد و نیازهای فیزیکی لازم را برآورده کند . گرم کردن می تواند از طریق افزایش درجه حرارت و گردش خون عضلات بدون ایجاد خستگی یا کاهش ذخایر انرژی ، گروه های عضلانی درگیر را برای کشش یا تقویت آماده کند . این امر به نوبه خود عضلات را منعطف تر می سازد و احتمال آسیب را کاهش می دهد .

موارد کاربرد گرم کردن در آب :

1- زمانیکه گرم شدن یا شل شدن یک بخش یا ناحیه به خصوصی از بدن به پیشگیری ار آسیب کمک می کند .

2- زمانیکه حرارت آب پایین تر از میزان درجه حرارت آب های درمانی  ( 33 تا 37 درجه سانتیگراد )

3- زمانیکه تمرینات قدرتی و کششی باید اجرا شوند .

کشش :

تمرینات کششی در آب می تواند موجب افزایش انعطاف پذیری و دامنه حرکتی مفاصل و بافت نرم شود و این در حالی است که مفصل مورد درمان در حالت تعلیق و بی جاذبگی قرار دارد . د ر تمامی منابع عنوان شده است در آب نباید کشش مداوم و شدید اعمال شود .

تمرینات قدرتی و استقامتی از نظر اصول و شیوه تفاوتی با تمرین درمانی بیرون از آب ندارد .

رها سازی یا ریلکشن :

عموما ریلکشن به عنوان تلاشی آگاهانه برای کاهش تنش در عضله تعریف می شود . برای دست یابی به این هدف بهتراست ازآب گرم استفاده شود . تمرینات در آب برای اینکه جنبه هوازی داشته باشند باید با شدت کم وتکرار زیاد انجام شوند به شرطی که درد بیمار افزایش پیدا نکند . علاوه برکاهش شدت تمرینات برای تاکید بر هوازی بودن تمرینات باید عمق آب زیاد و دمای آب کم باشد .

حرارت آب :

درجه حرارت یک استخر درمانی می بایست بین 32 تا 37 درجه سانتیگراد باشد . البته این حرارت برای تمرینات هوازی مناسب نیست . حرارت یک استخر شنا معمولا سن 27 تا 30 درجه سانتیگراد می باشد .

برای انجام تمرینات کششی و قدرتی دمای گرمتر نیاز است ( 32 تا 37 درجه سانتیگراد ) .

PH آب باید بین 7.5 تا 8 باشد که عمدتا تحت تاثیر کمر است .

با ما تماس بگیرید09121978874

09130137157

09144503208

09155447714

09163661255

09177444313

09188810224

02177703426

02176704066Naqibsazeh.ir

naqibpool.ir

naqibpoolgroup.ir

naqibestakhr.ir

naqibsauna.ir

naqibsazehgroup.ir

naqibspa.ir

NaqibHydrotherapy.irNAQIBPOOL@GMAIL.COM  NAQIBESTAKHR@GMAIL.COMگروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه : در سال 1387 توسط مهندس سید محسن نقیبیان بنیانگذار استخرهای چندمنظوره خانگی در ایران

تاسیس گردید

و هم اکنون در زمینه  مشاوره ، محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  ساخت

تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های

استخر شنا : خصوصی و عمومی

آبنما ، برکه ، دریاچه مصنوعی

مجموعه پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی ، مجموعه اسپا و  ماساژ

سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک

در سطح ایران و کشورهای همجوار فعالیت دارد

آدرس دفتر مرکزی : تهران  ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه هفتم ، واحد 740


#ساخت_استخر  #ساخت_آبدرمانی  #ساخت_استخر_اسپا #ساخت_اسپا #ساخت_حمام_سنتی #ساخت_سونا_نمک #ساخت_سونا_خشک #ساخت_سونا_بخار #ساخت_پارک_آبی #بازسازی_استخر #تعمیر_استخر #تعمیرات_استخر #ساخت_جکوزی #ساخت_استخروجکوزی #تعمیرات_سونا #تعمیرات_استخر  #تعمیرات_استخروجکوزی #تعمیروبازسازی_استخر #تعمیرات_وبازسازی_استخر #مشاور_ساخت_استخر #آببندی_استخر #آببندی_جکوزی #کاشیکاری_استخر #کاشیکاری_جکوزی #کاشیکاری_سونا_بخار #طراحی_استخر  #طراحی_سونا  #طراحی_جکوزی #اجرای_تاسیسات_مکانیکی_استخر  #اجرای_تاسیسات_الکتریکی_استخر  #اجرای_لوله_کشی_استخر  #اجرای_لوله کشی_جکوزی  #بازسازی_و_نوسازی_استخر #طراح_و_مجری_آبدرمانی #طراح_و_مجری_هیدروتراپی #emaux #نقیبیان

#درب_و_پنجره_UPVC

×