سیلر بتن

شهر : اصفهان

از سیلر بتن جذبی کوپسیل COUPSYL®LS-SEALER برای افزایش نفوذ ناپذیری، براقیت و درخشنده کردن بیشتر، آب بندی و ضد گرد و غبار کردن انواع سطوح بتنی مانند کفپوش های بتنی ، موزاییکی و بتن سخت و کف های بتنی دکوراتیو و بتن استامپی استفاده می شود. همچنین در زیباسازی ظاهری بتن نقش موثری دارد. این محصول به راحتی و بدون نیاز به اجرای هیچگونه لایه جدید می تواند با نفوذ در سطح بتن و واکنش با آن نفوذپذیری آن را هم شدیدا کاهش بدهند و براقیت سطح را افزایش می دهد.
این محصول در بازار به عنوان ضد آب کننده بتن ، بتن سیلر ، مایع براق کننده و ضد گرد و غبار کننده سطوح بتنی نیز شناخته می شود.
با توجه به مات و کدر بودن رنگ های سطوح بتنی و سیمانی و همچنین وجود خلل و فرج موجود در سطوح مذکور و ایجاد گرد و غبار استفاده از بتن سیلر نفوذگر کوپسیل بر روی انواع سطوح کفسازی بتنی و سیمانی توصیه می گردد.
همچنین از سیلر کوپسیل جهت پوشش کف های بتنی دکوراتیو و بتن استامپی نیز استفاده می شود.
همچنین از سیلر جذبی کوپسیل در کارخانجات خودرو سازی ، قطعه سازی ، صنایع غذایی ، صنایع لبنی و وابسته ، صنایع بسته بندی ، صنایع نفت و گاز پتروشیمی ، صنایع ریخته گری ، نورد لوله ، صنایع سنگین ، نیروگاهها ، کشتارگاهها ، سرد خانه ها ، بیمارستانها ، محوطه سازی ، پارکینگ های طبقاتی و … استفاده می شود.

#مصالح_پایه

کالای های مشابه #مصالح_پایه
×