ساخت استخر در ولنجک

شهر : تهران

قیمت : 14,000,000 ريال

گـروه نقیب اسـتخر

گروه مهندسین نقیب استخر
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، ساخت
تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های :
استخر شنا : خصوصی و عمومی
جکوزی : معمولی ، تلفیقی ، درمانی
مجموعه پارک آبی ، رودخانه مصنوعی ، استخر موج ، اتاق باران
مجتمع آبدرمانی (هیدروتراپی ) ، مجموعه اسپا و ماساژ ، حمام سنتی ایرانی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
آبنما ، برکـه ، دریاچه مصنوعی
در ایران و کشورهای همجوار

روشنایی
هدف از نصب چراغ استخر و جکوزی ، تنها نورپردازی استخر و محوطه ی آن نیست. شما می توانید با نصب چراغ، آرامش و لذت شنا در تاریکی شب پس از یک روز طولانی را تجربه کنید. اینکار همچنین از بروز حادثه در محوطه ی استخر جلوگیری می کند و در عین حال، موجب می شود که دید بهتری برای مراقب از سایر شناگران، به ویژه کودکان، باشید.

چراغ های استخر و جکوزی naqibpool انواع مختلفی دارند: چراغ های زیرآبی که به صورت روکار یا توکار، در دیواره و کف استخر نصب می شوند، چراغ های شناور که به صورت شارژی یا باطری دار هستند و چراغ هایی که برای روشنایی محوطه ی استخرها و جکوزی ها مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه برای روشنایی استخرها و جکوزی ها، از لامپ های LED به جای لامپ های رشته ای و هالوژنی استفاده می شود. لامپ های LED، بسیار بادوام، کم مصرف و مقرون به صرفه هستند، نوردهی بالایی دارد و می توانند نور رنگی تولید کنند. چراغ های استخر و جکوزی باید کاملاً ضد آب باشند و رینگ آنها نیز باید از متریال مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی ساخته شود.

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه : در سال 1387 توسط مهندس سید محسن نقیبیان تاسیس گردید و هم اکنون در زمینه مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، ساخت تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های استخر شنا : خصوصی و عمومی آبنما ، برکه ، دریاچه مصنوعی
مجموعه پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی ، مجموعه اسپا و ماساژ
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک در سطح ایران و کشورهای همجوار فعالیت دارد

#استخر_سونا_جکوزی

×