بازدید امروز تا این لحظه 3150 بار

پلی استایرن

شهر : تهران

نام محصول : پلی استایرن
عنوان انگلیسی : Polystyrene
تولیدکننده : ایران
فرم شیمیایی : جامد
واحد اندازه گیری : کیلوگرم
نوع بسته بندی : کیسه

جهت دانلود فایل آنالیز پلی استایرن به وب سایت پیلار تجارت مراجعه فرمایید .

پلی استایرن نوعی پلیمر آروماتیک مصنوعی معطر با وزن سبک ، دوام بالا و عایق حرارتی زیاد است که در دمای اتاق جامد بوده و ساختاری انعطاف پذیر دارد اما در دماهای بالاتر از دمای عادی ، ذوب شده و می تواند به شکل قالب دربیاید. این ماده در حقیقت یک هیدروکربن طویل زنجیر است که در آن به صورت یکی در میان به هر اتم کربن یک گروه فنیل متصل شده است.

انواع پلی استایرن ؟
این ماده که از مونومر استایرن ساخته شده است به صورت کلی به چهار دسته ، معمولی ، مقاوم ، انبساطی و اکسترود شده تقسیم بندی می شود. نوع معمولی آن که غالبا به کریستال ها شهرت دارند ، بسیار شفاف هستند و در مقابل حرارت مقاوت خوبی داشته ، قدرت ضربه پذیری و استحکام بالایی دارند. نوع مقاوم آن نیز هایمپک نامیده می شود و همچنان که از نامش پیداست نسبت به نوع معمولی آن مقاوم تر هستند.

نوع انبساطی این ماده که با نام یونولیت نیز شناخته می شود بسیار سبک بوده و رسانایی گرمایی کمی داشته اما مقاومت زیادی در برابر فشرگی و توانایی مناسبی در جذب ضربه دارد.در انتها نوع اکسترود شده آن قرار دارد که نوعی پلاستیک می باشد که به شکل یک ماده اسفنجی متراکم یا به صورت یک محصول جامد و غیر قابل تراکم تولید می گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصول " پلی استایرن " به وب سایت پیلار تجارت مراجعه فرمایید .

به دلیل نوسانات بازار ارز لطفا جهت استعلام قیمت تماس بگیرید .

نحوه خرید و ارسال

#رنگ_و_رزین

اطلاعات تماسلطفا در زمان تماس بگویید شما را در پیام ساختمان دیده ایم
×