menu

ثبت آگهی رایگان

قیمت آینه دکوراتیو در اصفهان

شهر : اصفهان

قیمت : 6,500,000 ريال

قیمت آینه دکوراتیو در اصفهان. مجموعه ما با چندین سال سابقه ی درخشان و عالی در زمینه ی فروش و اجرا و نصب آینه دکوراتیو - فروش و ارایه انواع متریال داخلی و خارجی
آینه های دکوراتیو در طرح ها و مدل های متنوع (سفارشی و آماده تحویل)
آینه دکوراتیو چیست؟ چه مزایایی دارد؟ با چه معیاری انتخاب می شود؟ و مهم ­تر اینکه بهترین مکان برای نصب آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی کجاست؟ خواندن این مقاله ازما به شما کمک می­ کند تا با نحوه نصب آینه ­های دکوراتیو بیشتر آشنا شوید.آینه دکوراتیو چیست؟
آینه ­هایی که جنبه­ زیبایی و تزیینی دارند تحت عنوان آینه­ های دکوراتیو شناخته می ­شوند.
آینه­ های دکوراتیو به عنوان وسیله ­ای که نور را منعکس می­ کنند، عنصری مهم در دکوراسیون داخلی محسوب می ­شوند. این آینه­ ها با مدل­ ها و طرح ­های گوناگون و در ابعاد و رنگ­ های متفاوت ساخته می­ شوند.
آینه­ های دکوراتیو تصاویر را تکرار می­ کنند و به فضا عمق می­ بخشند.
با بازتاب های مکرر نور محیط را روشن و روشن­ تر می­ کنند.
زیبایی خیره ­کننده­ ای را به محیط القا می­ کنند.
به محیط شادی و نشاط می بخشند و احساسی دل انگیز خلق می کنند.
این آینه­ ها علاوه بر نقش تزیین و زیبایی استفاده کاربردی نیز دارند؛ مثلا برای پنهان کردن ترک دیوارها بسیار مناسب هستند.آینه ­های دکوراتیو را کجا نصب کنیم؟
آینه­ های دکوراتیو می ­توانند ه­مه فضای ساختمان را با زیبایی و انرژی سرشار خود درگیر کنند. آن­ ها در پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب، حمام، سرویس بهداشتی و سقف­ ها به زیبایی خودنمایی می­ کنند. این آینه­ های لوکس به عنوان کف­پوش ساختمان هم استفاده می ­شوند و محیطی جذاب و باورنکردنی ایجاد می­ کنند. نصب آینه­ های دکوراتیو به ذوق و زیرکی خاصی نیازمند است. آینه­ های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی باید طوری نصب شوند که تکرار بیشتری از نور و تصویر به وجود آورند تا بازتاب نور حداکثر شود و محیط بزرگ ­تر و زیباتر به نظر برسد.
نصب آینه های دکوراتیو : کجا آره؟ کجا نه؟
در خانه­ هایتان گل و گلدان دارید؟ پس معطل چی هستید؟ آینه ­تان را همان جا نصب کنید. نصب آینه های دکوراتیو فانتزی کنار گلدان ­ها حس دل­نشین و شاعرانه­ ای به محیط می­ بخشند و زیبایی گل­ ها را چند برابر می­ کنند.
اگر می ­خواهید حس خوبی در بالا و پایین رفتن پله­ ها ایجاد کنید، نصب آینه­ های دکوراتیو راه حل خوبی ست. آینه ­ها را در راه ­پله­ ها نصب کنید.
اگر می­ خواهید نور اتاق خوابتان را چند برابر کنید، آینه­ های دکوراتیو را روبه ­روی پنجره اتاقتان نصب کنید.
می­ خواهید آپارتمان نقلی خود را بزرگ نشان دهید؟ دیوار روبه­ روی آشپزخانه یا راهرو را با آینه دکوراتیو بپوشانید.
می­ خواهید خانه ­تان را مرتفع ­تر نشان دهید؟ سقف را نیز با این آینه ها بپوشانید.
می­ خواهید هنگام سرو غذا حس خوب و پرنشاطی داشته ­باشید؟ نصب آینه­ های دکوراتیو در سالن ناهارخوری اشتهایتان را باز و احساس تان را به سمت نشاط و شادابی هدایت می­ کند.
می ­خواهید هنگام رفتن به بیرون ظاهرتان را چک کنید یا با مهمان ­هایتان خوش­امدگویی گرمی داشته ­باشید؟ کنار در ورودی آینه ­های لوکس و دکوراتیو نصب کنید.
با نصب این آینه­ ها در سالن پذیرایی به خوش­امد­گویی مهمانان تان ادامه دهید.
ستو ن ­ها، دیوار پشت مبل ­ها، دیوار روبه ­روی پنجر ه ­ها و چراغ­ ها هم جای مناسبی برای نصب آینه های دکوراتیو هستند.
آینه­ هایی که نصب می ­کنیم، نباید روبه ­روی آینه­ ها یا ویترین ­های آینه­ دار باشند چون محیط را شلوغ و بی­ نظم می ­کنند.
دیوارهایی که قاب عکس دارد، جای مناسبی برای نصب آینه ­ها نیستند.
آینه ­ها را جایی نصب نکنیم که هنگام تماشای تلویزیون چشم­ ها را با انعکاس نور اذیت کنند.
مدل­ آینه ­های دکوراتیو را چگونه انتخاب کنیم؟
آینه­ های لوکس و دکوراتیو باید متناسب با سبک دکوراسیون خانه ­تان انتخاب شود. اگر دکوراسیون خانه مدرن باشد، بهتر است آینه دکوراتیو مدرن نصب کنیم و اگر دکوراسیون کلاسیک باشد، مدل آینه­ های کلاسیک و کارشده گیراتر است. مدل آینه­ های دکوراتیو باید با وسایل دیگر خانه هماهنگی داشته ­باشد؛ مثلا آینه با قاب چوبی با مبلمان دارای پایه ­های استیل هم­خوانی ندارد، کنار گلدا ن ­ها و دیوار پشت مبل ­ها طرح های فانتزی به نسبت طرح های دیگر جذابیت بیشتری ایجاد می­ کند، آینه­ های رو­به­ روی پنجره­ ها باید بزرگ­تر انتخاب شوند تا نور بیشتری ایجاد کنند. آینه­ های سالن پذیرایی و غذاخوری هم باید لوکس و بزرگ انتخاب شود، حتی رنگ آینه ­های دکوراتیو هم باید بین وسایل و دیوارها هارمونی ایجاد کند.

#سایر_موارد_مربوط_به_تزئینات_و_دکوراسیون

×