دیوار پیش ساخته سبک(وال اسپید)

پانل پیش ساخته وال اسپید
هسته مرکزی دیوار پیش ساخته وال اسپید تشکیل شده از پلی استایرن منبسط شده با دانسیته حداقل 20 کیلوگرم بر متر مکعب است که با استفاده از دستگاه های تمام مکانیزه بین استاد های پانچ شده تزریق می شود.از ورق های پانچ شده به دلیل پیوستگی بهتر پلی استایرن ها و یکپارچگی پانل و همین طور عبور راحت تر تاسیسات برقی و مکانیکی در جهت افقی دیوار استفاده می شود. پانل سبک وال اسپید بدون محدودیت در ارتفاع بوده و قابلیت تولید ضخامت 8 سانتی متر الی 20 سانتی متر را دارد که معمولا از دیوار ضخامت 8 به عنوان دیوار داخلی (پارتیشن) و از دیوارهای ضخامت 10 به عنوان دیوارنما استفاده می شود.
هسته مرکزی وال اسپید به عنوان یک دیوار پیش ساخته در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد این هسته به دو مدل مختلف تقسیم می شود و هر مدل به دو بخش تک استاد و دوبل استاد قابل تولید است. پانل پیش ساخته وال اسپید دارای عرض ثابت بوده و ارتفاع و ضخامت های متغیر، بنا به نیاز پروژه و درخواست مشتری قابل تولید خواهد بود.

انواع هسته پانل پیش ساخته وال اسپید
نوع نرمال
یکی از انواع پانل وال اسپید از لحاظ هسته، پانل نرمال است. پانل نرمال به پانلی گفته می شود که ضخامت استاد از جنس ورق گالوانیزه با ضخامت پانل پیش ساخته یکسان باشد به طریقی که بال استاد از هر دوسمت پانل قابل رویت است.

نوع ویژه
یکی دیگر از انواع پانل پیش ساخته وال اسپید، پانل ویژه است که به پانلی اتلاق می شود که ضخامت استاد از جنس ورق گالوانیزه از ضخامت پانل 2 تا 4 سانتی متر و از یک سمت پانل بنا بر سفارش مورد نیاز کمتر باشد. در این روش بال استاد از یک سمت پانل ها قابل رویت است و از سمت دیگر داخل پانل قرار گرفته و دیده نمی شود. پانل ویژه در مقایسه با پانل نرمال ضریب انتقال حرارتی کمتری دارد و و فاقد پل حرارتی است.

انواع پانل پیش ساخته وال اسپید
پانل تک استاد

در مدل تک استاد پانل پیش ساخته وال اسپید، در هر یک از پانل ها یک عدد استاد وجود دارد. یعنی پس از نصب پانل ها در کنار هم، فاصله استادها از یکدیگر به 60 سانتی متر می رسد. قابلیت تولید این محصول به صورت نرمال و ویژه وجود دارد.

پانل دوبل استاد

در این مدل از پانل وال اسپید، در هر یک از پانل های پیش ساختهدو عدد استاد وجود دارد. یعنی پس از نصب پانل ها در کنار هم، فاصله استادها از یکدیگر به 30 سانتی متر می رسد. قابلیت تولید این محصول به صورت نرمال و ویژه وجود دارد.

اجزای تشکیل دهنده پانل پیش ساخته وال اسپید
پلی استایرن

پلی استایرن تهیه شده برای تولید دیوار پیش ساخته وال اسپید از نوع کند سوز است و دارای تاییدیه مرکز آتش نشانی است و در مواجهه با آتش اشتعال زا نیست و گاز سمی تولید نمی کند.

همچنین چگالی مصرف در هر متر مکعب برای تولید پانل وال اسپید 20 کیلو گرم است.

پروفیل گالوانیزه
ورق گالوانیزه مورد مصرف در داخل پانل پیش ساخته وال اسپید که نقش استاد را داخل پانل ایفا می کنند، دارای ضخامت 0.6 میلی متر می باشد، که بسته به نیاز این ضخامت تا 0.8 میلی متر قابل افزایش است. استادها در فواصل 30 تا 60 سانتی متر داخل پانل ها در کنار یکدیگر به صورت مدولار تکرار می شوند که باعث حذف تمامی وال پست های عمودی و افقی در دهانه بین دو تیر یا دو ستون می شوند. قابل ذکر است سطح مقطع استاد قبل از قرار گرفتن داخل قالب و تولید محصول توسط دستگاه مخصوص به صورت سرتاسری در دو سایز مختلف پانچ می شود. این عمل جهت انسجام بیشتر پلی استایرن و استاد بعد از فرایند تولید می شود همچنین امکان عبور تاسیسات را به صورت افقی از داخل دیوار برای ما میسر می نماید.

ارائه کننده :

ابنیه مقاوم
اطلاعات تماس :لطفا در زمان تماس بگویید شما را در پیام ساختمان دیده ایم مشاهده اطلاعات تماس

گروه کالایی :

مصالح پایه

برای مشاهده کالا های مشابه وارد صفحه گروه کالایی شوید (روی لینک بالا کلیک کنید)

دیدگاه خوانندگان :

از مزایای دیگه درای وال ها وزن بسیار سبک و سرعت اجرای بالا هست هر محصولی که به تازگی وارد بازار میشه پشتیبانی قوی رو میطلبه بنده یک پروژه ویلایی با وال اسپید انجام دادم و خداروشکر به موقع محصول رو همراه اجرای کامل به ما تحویل دادند در صورتی که با متریال سنتی قطعا ما به برنامه تحویل پروژه خیلی دیر میرسیدیم ...قطعا محصول بسیار خوبی برای پروژه هایی با مقیاس بالا هست

من بخاطر قیمتش فقط برای دیوارهای پیرامونی پروژه ام استفاده کردم و مشکل مبحث 19 مقررات ملی (مصرف انرژی ساختمان) کامل برطرف شد فقط مشکلش اینه که هنوز خوب تو بازار جا نیفتاده وگرنه که قطعا از سفال و بلوک بهتره


گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×