درب فلزی ورودی باغ و ویلا

شهر : تهران

مدل 154 درب فلزی ورودی که دارای طرحی بسیار جذاب و زیبا است به جرات میتوان گفت یکی از مدل های بسیار پرفروش و مدرن میباشد که برای استفاده جهت ورودی باغ و درب ویلا و حیاط می تواند مناسب باشد. ناگفته نماند که این مدل جذاب با ترکیب شیشه سکوریت (نشکن) و رنگ الکترواستاتیک (کوره ای) که باعث افزایش هرچه بیشتر مقاومت ، استحکام و زیبایی آن می شوند به عنوان درب اصلی ساختمان ، درب لابی و یا حفاظ بالکن و پنجره ، قادر است زیبایی و جذابیت فضای داخلی و نمای خارجی ساختمان شما را چندین برابر افزایش دهد.
ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است.
پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

#درب_و_پنجره_آهنی

×