مدل درب فلزی کد 068 پایون طرحی منسجم و مستحکم

شهر : تهران

این طرح که از اشکالی منظم و منسجم، حول دایره بزرگ مرکزی و در محورهایی فرضی به صورت کاملا منظم و متقارن با هم تشکیل شده است به جهت پیچیدگی طرح و انسجام آن و برش روی ورق فولادی یک پارچه از استحکام و امنیت بالایی برخوردار بوده است.
اگرچنانچه هم زیبایی و هم استحکام درب برایتان مهم و حیاتی است، مدل 068 درب فلزی پایون میتواند هردو خواسته شمارا برآورده سازد. این مدل درب فلزی که در ابعاد و اندازه های مختلف به درخواست مشتری، برای استفاده جهت درب ورودی ساختمان ها و پارکینگ ها به شکل راست و چپ بازشو ویا کشویی قابل تولید می باشد.
ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است.
پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

#درب_و_پنجره_آهنی

×