مدل درب ورودی حیاط و ساختمان با طرحی پرفروش

شهر : تهران

مدل 055 از درب آهنی صاحب طرحی با سبک کاملا کلاسیک می باشد که بسیار محبوب و پرفروش بوده و در کنار معماری خارجی و نماهایی با سبک کلاسیک ، جلوه و ظاهری زیبا برای شما به ارمغان خواهد آورد. این طرح که بر اساس سبک اسلیمی و ختایی طراحی شده و برروی فولاد ضد زنگ با استفاده از لیزر برش داده شده ، یک طرح کاملا اصیل ایرانیست و به عنوان درب های اصلی و ورودی حیاط و ساختمان استفاده ی فراوانی دارد.
ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3 mm و 4 mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است.
پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

#درب_و_پنجره_آهنی

×