چراغ لب پله روکار سالن سینما mcr

شهر : کرج

چراغ راه پله ال ای دی جهت نشانگر مسیر در فضای تاریک در گرادیان سالن های آمفی تئاتر ، سینما ، کنفرانس ،همایش ، رستوران ها ، مراکز خرید ، هتل ها و .. مورد استفاده قرار میگیرد .
این چراغ های لب پله از استرکچر الومنیوم مخصوص با ضربه پذیری بالا و رنگ آنودایز که مانع از زنگ زدگی بوده تشکیل شده است .
چراغهای لب پله در دو نوع قابل تولید می باشد .
1- چراغ لب پله دو طرفه
در مدل چراغ راه پله ال ای دوطرفه دو نوار LEDیکی در لبه بالا و دیگری در قسمت زیرین پله تعبیه میگردد که باعث روشنایی پله در اماکن تاریک در قسمت زیر پله و سطح رویه پله با ارتفاع استاندارد طراحی گردیده است ، نورپردازی پله نه تنها برای روشنایی پله بلکه برای ایمنی افراد به هنگام عبور در زمان پخش فیلم نیز طراحی شده است . نوار لاستیکی تعبیه شده در چراغ راه پله نیز مانع از لغزش در پله می گردد.
2- چراغ لب پله یک طرفه
در مدل چراغ راه پله ال ای دی یکطرفه یک ردیف ال ای دی در قیمت بالای پله تعبیه می گردد که توسط ناظر از قسمت بالا قابل رویت می باشد این نوع چراغ پله با ارتفاع کمتر از استاندارد طراحی گردیده است .
از ویژگی های مهم این چراغ های لب پله طراحی جذاب ، سهولت در نصب ، مصرف کم انرژی ، دوام وماندگاری ، وزن پایین ، جلوگیری از آسیب به کفپوش ویا موکت لبه کار می باشد .
شرکت MCRدر تولید این محصول از قطعات با کیفیت و تکنیک مدرن استفاده می نماید .
شما می توانید نور این نوع چراغ پله را می توان متناسب با رنگ آمیزی سالن انتخاب نمود این چراغ پله قابلیت نصب ال ای دی با نور RGB را نیز دارد . از جمله سالن های اجرا شده توسط این چراغ های لب پله می توان به سالن سینمایی اکومال کرج ، سالن سینمایی روشا زنجان و ... اشاره کرد .

#صنایع_الکتریکی_روشنایی_لامپ

×