menu

ثبت آگهی رایگان

ساخت-ویلا-در-پرند

ساخت ویلا در پرند

شهر : تهران

قیمت : 14,000,000 ريال

NAQIBMEMAR GROUP

NAQIBARCHITECT & NAQIBVILLA
گروه هنر و معماری نقیب معمار
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه های
ویلا ، باغ ویلا ، ویلاهای لوکس
در ایران و کشورهای همجوار
خدمات ما :
معماری محوطه ( لنداسکیپ )
معماری داخلی ، دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون محوطه
روف گاردن ، دیوارسبز
استخر ، آبنما ، جکوزی ، حمام سنتی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک

دیوار سبز که در زبان انگلیسی به آن green wall یا گرین وال گفته می شود و با عناوین دیگری همچون دیوارهای گیاهی، دیوارهای زندگی یا باغ های عمودی شناخته می شود در سال های اخیر با استقبال زیادی روبه رو شده و روند رو به رشدی را در میزان استفاده شدن در محیط های ساختمانی داشته اند.
دیوار سبز یکی از زیباترین طراحی های فضای سبز است که نمای بیرونی ساختمان ها را زیباتر خواهد کرد. در واقع این دیوار مجموعه از پوشش گیاهی است که به صورت عمودی نصب می شود. این حالت را در کشورهای خارجی به ویژه در استرالیا به وفور خواهید دید. حتما خانه هایی را در تصاویر مشاهده کرده اید که دیوارهای خارجی آن ها پوشیده از گیاه است و همین برای شما بسیار جالب خواهد بود. برای این خانه های طراحی دیوار سبز به گونه ای صورت می گیرد که گیاهان طبیعی بسته به شرایط اقلیمی حاکم در آن منطقه، در طول سال زنده مانده و منظره زیبایی را ایجاد نمایند.
ساخت دیوار سبز به ویژه در کشورهای پر جمعیت که میزان استفاده از ماشین ، تعداد کارخانه ها و… زیاد است از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که اگر گیاهان به کار رفته در دیوار سبز طبیعی باشند، نقش بسیار مهمی در پاکسازی هوا خواهند داشت. به همین دلیل است که در چند سال اخیر موضوع طراحی دیوار سبز برای خانه ها در ایران نیز با جدیت در حال پیگیری بوده و صاحبان سرمایه به ساخت دیوار سبز برای خانه ها و ساختمان ها تشویق می شود.
در سال های اخیر مطالعات زیادی صورت گرفته که تأثیرات گیاهان بر افراد و نتایج مربوط به اثربخشی آن بر روحیه افراد را بررسی کرده است. این نتایج شامل بهبود در رویارویی با استرس، عملکرد وظایف، وضعیت های احساسی و ارزیابی محیط می باشد. با توجه به اینکه با افزایش جمعیت طبیعت ما در حال کاهش می باشد می توان گفت که درواقع تمرکز اصلی دیوار سبز و باغ های عمودی ایجاد شرایط بهتر زیست محیطی است. گرین وال naqib سازه ای ساده و درعین حال نوآورانه است که مزایای زیادی را به ارمغان می آورد.

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب معمار فعالیت خود را از سال 1387 در زمینه :
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، ساخت
تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های :
ویلا ، باغ ویلا ، ویلاهای لوکس
معماری محوطه ( لنداسکیپ ) ، باغ پشت بام ( روف گاردن ) ، دیوار سبز ( گرین وال )
استخر شنا : خصوصی و عمومی
آبنما ، جکوزی ، مجموعه پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه ، حمام سنتی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار آغاز و هم اکنون با گروه فنی و مهندسی مجرب
و اکیپ های اجرایی مختلف در زمینه های فوق مشغول به فعالیت میباشد

#سایر_موارد_خدمات_دکوراسیون_و_معماری

×