ساخت استخر در گرگان

شهر : اراک

قیمت : 140,000 ريال

ENG POOL GROUP

MOHANDES ESTAKHR GROUP

گروه مهندس استخر
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، ساخت
تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های :
استخر شنا : خصوصی و عمومی
آبنما ، جکوزی ، مجموعه پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه ، حمام سنتی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار

جهت راه اندازی یک سونای بخار توسط دیگ بخار در ابتدا بایستی اتاقی جهت نصب آن تعبیه شود و یا دیگ در محل تصفیه خانه یا موتورخانه جانمایی شود ولی با توجه به ابعاد کوچک و مناسب بخارساز برقی امکان نصب این دستگاه در کمترین فضای ممکن ترجیحا نزدیک اتاق سونا میسر می باشد.
از دیگر الزامات دیگ های بخار فراهم کردن مسیری جهت اجرای دودکش مشعل و همچنین انجام لوله کشی گاز به محل نصب مشعل می باشد که این امر باعث افزایش هزینه های اولیه و فضای مورد نیاز محل نصب دستگاه می شود . در صورتی که برای دستگاه های برقی فقط نیازمند کابل کشی به محل نصب دستگاه می شود . در صورتی که برای دستگاه های برقی فقط نیازمند کابل کشی به محل نصب دستگاه باشیم و همین موضوع باعث شده نصب دستگاه برقی سریعتر، ساده تر و کم هزینه تر باشد.
در صورتی که در اجرای لوله کشی های مربوط به گاز و دودکش موارد استاندارد و ایمنی رعایت نگردد ممکن است در زمان بهره برداری خطرات جبران ناپذیری را بر جای بگذارد.
همچنین با توجه به اینکه دیگ بخار دارای فشار کاری بالا می باشد در صورتی که قطعات و جزئیات مورد استفاده از مواد غیر استاندارد استفاده شود خطر انفجار را در پی خواهد داشت . در ضمن دیگ های بخار بعلت فشار کاری بالا هر ساله باید مورد تست هیدرواستاتیک قرار گیرند تا از صحت عملکرد و مقاومت بدنه دیگ اطمینان خاطر حاصل شود .
در صورتی که دستگاه های بخار ساز برقی علاوه بر اینکه دارای فشار کاری پائین هستند و باز با این حال در این دستگاه ها شیر اطمینان با فشار پائین تعبیه گردیده تا ظریب ایمنی دستگاه بالاتر رود.
دودکش دیگ بخار باعث خروج مقداری از حرارت تولید شده توسط دیگ می شود و همین امر راندمان آن را کاهش می دهد . در صورتی که در بخار ساز برقی انرژی برق در المنت مستقیما به حرارت تبدیل شده و باعث می شود بازدهی و راندمان این دستگاه ها بسیار بالا و پرت حرارتی کمتری داشته باشند.
در دستگاه های برقی استفاده از تابلو برق استاندارد و تجهیزات کنترلی مناسب و همچنین اتصال آن به سیستم ارتینگ استاندارد ایمنی کامل را در پی خواهد داشت .

گروه مهندس استخر تحت نظارت و زیر مجموعه گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه مجری مجاز استخر سونا جکوزی در ایران و کشورهای همجوار میباشد

#استخر_سونا_جکوزی

×