شیر هوا تک روزنه فلنجدارچدن داکتیل

شهر : تهران

شیرهای هوا برای خارج کردن هوای موجود در خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرند و معمولاً در نقاطی از سامانه که امکان تجمع هوا وجود دارد نصب خواهند شد. مکانیزم عملکرد آنها عبارت از یک شناور کوچک است که به نسبت حجم معینی در داخل آب شناور است و مقطع عبور آب رابسته نگه می دارد و با نفوذ هوا به داخل محفظه گوی شناور به طرف پایین حرکت کرده و روزنه را باز می کند.بعد از خارج شدن هوا گوی مجدداً بالا می آید تا روزنه بسته شود.
نحوه عملکرد شیرتخلیه هوا
شیر های هوا باید در ورودی خود دارای یک عدد شیر قطع و وصل باشند تا در صورت نیاز به تعمیرات امکان قطع آب توسط شیر و باز کردن شیر هوا از خط لوله تعمیر و یا تعویض وجود داشته باشد. شیر های تخلیه هوا به منظور تخلیه حبابهای هوا که در نقاط مرتفع خطوط لوله جمع می شوند به کار میروند.
عمل هوادهی و تخلیه هوا را به شکل خودکار در خطوط اصلی و تغذیه صورت می گیرد و عبور سیال بطور مستقیم با عملکرد شیرهوا انجام می شود. شیر هوا برای تخلیه هوای درون لوله ها هنگام پرکردن آنها از آب و تخلیه لوله ها از آب و در هنگام بهره برداری شبکه ، ضروری می باشد.
شیرهای هوا باید در طول خط لوله در مکانهای که شیب خط لوله تغییر می کند و امکان جمع شدن هوا در آن نقاط وجود دارد قرار داده شوند.در طول خط لوله معمولا از شیرهای هوای دو روزنه استفاده می شود.
روزنه برزگ شیر:
در جهت هوادهی و تخلیه هوا با حجم زیاد در هنگام پرکردن خط و تخلیه خط مورد استفاده قرار می گیرد.
روزنه کوچک شیر:
درجهت تخلیه هوای جمع شده هنگامی که خط تحت فشار کاری قرار می گیرد، استفاده می شود.
مشخصات و طراحی مدل شیر:
1- دارای یک مخزن هوا به همراه شناور و روزنه بزرگ برای تخلیه حجم زیاد هوا به هنگام پرشدن(ورود آب به درون خطوط لوله)
2- ورود هوا به داخل خطوط لوله به هنگام خالی شدن خطوط (برداشت آب)
3- روزنه کوچک برای تخلیه حباب های هوا بوجود آمده در خطوط لوله کشی ناشی از کاویتاسیون

ارائه کننده :

شرکت آب و حباب مهرکیا
اطلاعات تماس :لطفا در زمان تماس بگویید شما را در پیام ساختمان دیده ایم مشاهده اطلاعات تماس

گروه کالایی :

شیرآلات صنعتی

برای مشاهده کالا های مشابه وارد صفحه گروه کالایی شوید (روی لینک بالا کلیک کنید)

گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×