ساخت استخر در آجودانیه

شهر : تهرانقیمت : 14,000 ريال

NAQIBSAZEH GROUP

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه های :
استخر ، آبنما ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار

گروه بازرگانی نقیب سازه
واردات ، مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران

ساخت استخر شنا؛ مقایسه تأسیسات بتنی، روکش وینیل و فایبرگلاس
ساخت استخر فایبرگلاس
متوسط ​​زمان ساخت استخر فایبرگلس: 2 تا 4 هفته

(بعضی از پروژه ها و سازندگان سریع تر و بعضی کندتر خواهند بود)

مرحله 1: گودبرداری
هنگام گودبرداری برای یک استخر فایبرگلس، به طورمعمول 12 تا 16 اینچ حفاری اضافه انجام می دهیم تا فضا برای قراردادن استخر فراهم شود و اطمینان از پُرشدن مجدد اطراف استخر حاصل گردد. گودال در حدود 4 اینچ عمیق تر از عمق استخر حفاری می شود تا فضا برای مواد سنگی زیرساخت فراهم گردد.

مدت زمان: 3 ساعت تا یک روز
چهارچوب زمانی در پروژه: روز اول
مرحله 2: تحویل استخر
استخر به طورمعمول در روز اول با تریلر به محل می رسد و با یک وسیله مکانیکی تخلیه می شود. گاهی اوقات در صورت لزوم و بسته به شرایط، از تجهیزات دیگری مانند جرثقیل یا لیفتراک استفاده می شود. استخر تخلیه شده و بر روی زمین قرار می گیرد تا در روند آماده سازی برای استقرار، لوله کشی شود.

مدت زمان: 1 تا 2 ساعت
چهارچوب زمانی در پروژه: روز اول
مرحله 3: جاگذاری زیرساخت سنگی استخر و لوله کشی

معمولاً تا اواسط ظهر، حفاری تکمیل است و بدنه استخر فایبرگلس در محل قرار دارد. بخشی از گروه، زیرساخت سنگی را در کف گودال حفاری قرار می دهند؛ درحالی که دیگران مشغول لوله کشی استخر هستند که در بالای زمین قرار دارد.

مدت زمان: 2 ساعت
چهارچوب زمانی در پروژه: روز اول
مرحله 4: استقرار و ترازکردن استخر

در پایان روز اول یا در ابتدای روز دوم، بدنه استخر فایبرگلس در گودال قرار می گیرد و اطمینان حاصل می شود که دقیقاً در محل مناسب قرار گرفته و سطح آن تراز است.
مدت زمان: 1 تا 2 ساعت
چهارچوب زمانی در پروژه: روز اول یا دوم
مرحله 5: پُرکردن پیرامون استخر و پُرکردن استخر با آب

ساخت استخر
هنگامی که استخر تراز شد، پُرکردن مجدد محیط بیرونی استخر با سنگ شروع می شود. درحالی که استخر با آب پُر می شود، پُرکردن مجدد با سنگ در اطراف استخر صورت می گیرد. حفظ 12 اینچ فاصله پُرسازی اطراف و آب از یکدیگر، فشار هر دو طرف را برابر می کند. سنگ زیر پله ها و نیمکت ها نیز فشرده سازی می شوند تا هرگونه حفره ای بسته شود. اطراف استخرهایی که دارای لبه های مخصوص آفتابگیری هستند، اغلب با ماده ای به نام FLOWABLE پُر می شود که مخلوطی دوغابی از سیمان، ماسه و آب است. این ماده، زیرِ لبه ها سفت شده و یک پایه محکم ایجاد می کند.

مدت زمان: 2 تا 6 ساعت
چهارچوب زمانی در پروژه: به طورمعمول روز دوم
توجه: بازرسی اتصالات موردنیاز است

مرحله 6: نصب پاسیو
هنگام انجام محوطه‏سازی در اطراف یک استخر فایبرگلس، ضروری است که حداقل 12 اینچ بتن در اطراف محیط استخر بریزید. همچنین بهترین روش این است که با استفاده از برخی ابزارها، بدنه استخر و بتن اطراف را باهم متصل کنید.

مدت زمان: 1 تا 2 هفته
چهارچوب زمانی در پروژه: هفته دوم تا سوم
مرحله 7: راه اندازی استخر فایبرگلس
ازآنجاکه سطح استخرهای فایبرگلس در کارخانه نصب می شود و بخش جدایی ناپذیر بدنه استخر است، کاملاً عمل آوری شده و از لحظه ای که تولید می شود، آماده شنا است. هنگامی که استخر پر شد و سیستم پمپ و فیلتر به کار افتاد، آب باید از لحاظ شیمیایی متوازن شده و مطابق آن، فیلتر تمیز شود.
مدت زمان: 1 تا 2 روز
چهارچوب زمانی در پروژه: هفته دوم تا چهارم

ارائه کننده :

نقیب-سازهنقیب سازه
اطلاعات تماس :لطفا در زمان تماس بگویید شما را در پیام ساختمان دیده ایم مشاهده اطلاعات تماس

گروه کالایی :

استخر ، سونا ، جکوزی

برای مشاهده کالا های مشابه وارد صفحه گروه کالایی شوید (روی لینک بالا کلیک کنید)

گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×