خدمات استخر در ولنجک

شهر : تهران

قیمت : 120,000 ريال

DR POOL GROUP

گروه دکتر استخر
مشاوره ، بازدید ، کارشناسی
بازسازی ، نوسازی ، زیباسازی
عیب یابی ، سرویس دوره ای
کنترل ، تعمیر و نگهداری پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، جکوزی آبنما
تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا نمک ، سونا برف در ایـران

شرایط مطلوب آب استخر
کیفیت آب مصرفی استخر ها یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه شود ، چرا که بیشتر استخرها از آب شهری استفاده می کنند اما تعدادی به علت به صرفه بودن از نظر اقتصادی ، از آب چاه استفاده می کنند ولی در مجموع باید آب مصرفی استخرها کلرزنی شود .
تحقیقات این پژوهشگران نشان می دهد که در صورت رعایت نکردن بهداشت ، بیماری هایی از طریق استخر به افراد منتقل می شود که از آن جمله می توان به بیماری های روده ای مانند اسهال ، شبه حصبه ، ناراحتی های معده و نیز عفونت های گوش ، چشم و بینی ، بیماری های پوستی مقاربتی و تنفسی اشاره کرد.
همچنین استفاده از سرویس های بهداشتی پیش از ورود کودکان به استخر اجباری است و شناگران نیز پیش از ورود به استخر باید حتما دوش بگیرند و پس از خروج از آب بدن خود را شستشو دهند تا از ابتلای احتمالی به آلودگی ها پیشگیری شود. از طرفی ، در صورت ابتلا به سرماخوردگی و یا هر نوع بیماری عفونی یا پوستی از ورود شناگران به استخر تا رسیدن به سلامت کامل باید خودداری شود.
شناگران پیش از ورود به استخر حتما باید حداقل به مدت 30 ثانیه پاها را در حوضچه ضدعفونی قرار دهند و از لیف زدن ، اصلاح صورت ، استفاده از کرم و ماسک های زیبایی و جویدن آدامس خودداری کنند.
از آنجا که مخلوط شدن آب استخرها با مواد آرایشی و ترشحات بدن مانند عرق می تواند خطراتی داشته باشد ،
از نظر شیمیایی تصفیه آب استخر و گندزدایی مهم است.
در عین حال میزان PH مناسب آب استخر ، 2/7 تا 8 است که بالاتر یا پایین تر بودن آن مشکلات پوستی و چشمی به وجود می آورد.
درجه حرارت ایده آل برای آب استخرها نیز باید 26تا 28 درجه سانتی گراد باشد. بعضی از پارامترهای شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی که در کیفیت آب استخرهای شنا مورد توجه می باشند عبارتند از :
PH : PH درجه اسیدی و بازی آب را نشان می دهد. PH مناسب آب استخرهای شنا بین 8-2/7 توصیه شده است.
خورندگی سطوح ، ایجاد لک ، تحریک و سوزش چشم و پوست شناگران از اثرات PH پایین و رسوب گذاری ، کاهش کارایی کلر برای گندزدایی ، کدر شدن آب استخر (حالت ابری) ، تحریک و سوزش چشم و پوست از اثرات PH بالا در آب استخرهای شناست.
دما نباید بیشتر از 29 درجه باشد چرا که شنا کردن در آب های بالای 30 درجه ممکن است موجب وقفه تنفسی در فرد گردد.

#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×