بخارساز سونای بخار SAWO

شهر : تهران

قیمت : 140,000 ريال

NAQIBSAZEH GROUP

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه های :
استخر ، آبنما ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار

گروه بازرگانی نقیب سازه
واردات ، مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران

ژنراتور بخارساز سونای بخار SAWO

ژنراتور بخار NEXT
ژنراتور بخار STN جانشین STP است. همانند سلف آن، از ورق فولاد ضد زنگ در داخل و خارج ساخته شده است که قدرت و دوام طولانی مدت را در اختیار دارد. این ژنراتور بخار دوباره طراحی شده است با لوله بخار 3/4 اینچ، یک لوله اختصاصی برای شیر بخار پر فشار، نصب لوله بخار هم اکنون می تواند سمت چپ یا راست به عنوان نصب دیوار برگشت پذیر است، در میان به روز رسانی است.
هنوز هم با یک سنسور دما، دستگاه کنترل اتصال، سر بخار و رانندگی اتوماتیک بسته بندی شده است. سازگار با کنترل لمسی فولاد ضد زنگ، کنترل کلاسیک و کنترل کلاسیک 2.0.
ژنراتور بخار STN به عنوان 2 عدد گرما (3-5 کیلو وات)، 3 عنصر حرارت (4.5 تا 7.5 کیلو وات) و 6 عنصر گرم (15-15 کیلو وات) در دسترس هستند. رتبه بندی کیلوات از ژنراتور بخار بستگی به اندازه اتاق بخار دارد.

ژنراتور بخار ECONO
یکی دیگر از ژنراتورهای SAWO، STE های با هزینه بالا است.
ژنراتور بخار STE واحد جمع و جور است که از ورق فولاد ضد زنگ ساخته شده است. آنها با لوله بخار اندازه 3/4 اینچ، یک لوله اختصاصی برای شیر بخار بیش از حد هستند ، اکنون نصب لوله بخشی می تواند به صورت چپ یا راست به عنوان نصب دیوار قابل برگشت باشد.
بسته بندی شده با یک سنسور دما، کنترل بخار زیست محیطی و سر بخار
ژنراتور بخار STE به عنوان 2 عدد گرمایش (3-5 کیلو وات) ، 3 عنصر حرارت (4.5 تا 7.5 کیلو وات) و 6 عنصر حرارت (15-15 کیلو وات) در دسترس هستند. رتبه بندی کیلوات از ژنراتور بخار بستگی به اندازه اتاق بخار دارد.

#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×