مواد ضدعفونی استخر سونا جکوزی

شهر : تهران

قیمت : 12,000 ريال

NAQIBSAZEH GROUP

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه های :
استخر ، آبنما ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار

گروه بازرگانی نقیب سازه
واردات ، مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران

ویروس و باکتری (Virus & Bacteria)

هم ویروس و هم باکتری میکروارگانیسم هایی هستند که طبق استاندارد آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا نمی بایست از حد مجاز خود در آب آشامیدنی تجاوز کنند. ویروس ها ریزترین نوع میکروارگانیسم ها هستند که می توانند باعث بیماری شوند علی الخصوص ویروس هایی که از بدن انسان یا حیوان دفع شده و در آب منتشر می شوند. باکتری ها نیز که عموماً میکروارگانیسم های تک سلولی هستند، می توانند عامل بیماری در انسانها، حیوانات و حتی گیاهان شوند.

انواع مختلفی از ویروس ها و باکتری ها هستند که در آب تصفیه نشده یا آبی که بدرستی تصفیه نشده است وجود دارند.
در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم :

- لژیونلا (Legionella): باکتری هایی هستند که در طبیعت یافت شده و در آب (مخصوصاً آب گرم) نیز وجود دارند. این باکتری ها زمانی که در هوا منتشر شده و استنشاق شوند (بعنوان مثال در زمان باز بودن دوش حمام)، برای بدن ضرر داشته و می توانند باعث بیماری Legionnaires شود.

- انتروویروس (Enterovirus): ویروس های ریزی هستند که در روده حیوانات و انسانهایی که بیماری های خاصی دارند وجود داشته و در فضولات آنها یافت میشود. انتشار این ویروس ها در آب و ورود مجدد آنها به بدن انسان می تواند باعث بیماری های گوناگونی شود.

ضمناً باید توجه داشت که گاهی وجود برخی باکتری و ویروس ها علائمی از وجود یک مشکل در آب یا سیستم تصفیه آب هستند:

- کدر بودن آب، حتی اگر در ابتدا دارای ویروس و باکتری زیادی نباشد، می تواند محیطی را ایجاد کند که ضمن مقاومت در برابر ضدعفونی کامل، باعث رشد میکروب ها در طول زمان شده و ایجاد امراضی مانند سردرد، دل درد، حالت تهوع و اسهال و غیره نماید.

- باکتری کالیفرم (Califirm) بصورت عادی در طبیعت وجود دارد. اما میزان بیش از حد مجاز آن در آب نشاندهنده این است که امکان حضور سایر باکتری های خطرناک برای سلامتی در آب وجود دارد.

- وجود میکروب هایی که منبع آنها فضولات انسانی و حیوانی هستند، نشاندهنده مشکل تصفیه آب هستند. این میکروب ها می توانند باعث ایجاد مشکلاتی مانند دل درد، حالت تهوع، اسهال و سردرد شده و حتی برای کسانیکه سیستم ایمنی بدن آنها ضعیف است (مانند کودکان و یا سالمندان) ایجاد مشکلات بیشتری نماید.#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×