کلریناتور ASTRALPOOL

شهر : تهران

قیمت : 25,000,000 ريال

NAQIBSAZEH GROUP

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه های :
استخر ، آبنما ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار

گروه بازرگانی نقیب سازه
واردات ، مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران

چرا ویرون eQuilibrium Chlorinator؟
استخر شما یکی از بزرگترین و مهمترین سرمایه گذاری هایی است که تا به حال انجام داده اید. مهم است که به نظر می رسد عالی است، سالم و امن برای شنا و در ادامه به اضافه ارزش به خانه خود را در همه زمان ها. نیازهای اصلی هر استخر، سیستم تصفیه است که ماده آلرژی ناخوشایند را حذف می کند که باکتری ها و جلبک ها را به همراه مواد بهداشتی که سبب از بین بردن جلبک ها و باکتری هایی است که به آب وارد می شوند، تغذیه می کند. پمپ ها، فیلترها و پاک کننده های استخر امروز، مواد آلی را به طور موثر و خودکار حذف می کنند، تقریبا تمام تعمیرات روزانه را از بین می برند. کلرناتورها هوشمندانه تولید کننده فاضلاب کافی برای از بین بردن باکتری ها و جلبک ها هستند اما تقریبا هیچ مقدار تنظیم کننده آب را تنظیم نمی کنند و تعادل آب را تنظیم نمی کنند. مشکل این است که بهداشت دهان بیش از حد می تواند رنگ استخر را از بین ببرد، تبدیل به خوردگی شود، باعث آسیب به پوسته استخر و تجهیزات استخر شود. علاوه بر این، تقریبا تمام دستگاههای بهداشتی بر میزان تعادل آب (pH) تأثیر می گذارند و باعث می شود که دستگاه ضد عفونی کننده در نابود کردن باکتری ها ناکارآمد باشد و نیاز به مقدار زیادی مواد شیمیایی متعادل کننده اصلاح وجود دارد که متخصص مالک یا استخر به استخر اضافه شود. pH بالا موجب سوزش پوست و چشم های قرمز می شود. خوش آمدید Chlorinator نمک معادل Viron Equilibrium Salt Chlorinator!

سیستم تصفیه خودکار استاندارد
بنابراین آسان برای راه اندازی، هر کسی می تواند آن را انجام دهد!
کریستالیزاسیون کربنات کلسیم Viron eQuilibrium دارای یک الگوریتم بسیار هوشمند است که مقدار pH را تنظیم می کند تا مطابق با مقدار تولید کننده های بهداشتی و تعادل PH از استخر شما باشد. این به دلیل هزینه های بالا به دست نمی آید زیرا هیچ سنسور pH مورد نیاز است. تنظیمات کوچک از طریق دستی آزمایش آب و تنظیم خروجی pH انجام می شود. سیستم Chlorinator eQuilibrium Viron حاوی پمپ و پیستون های پریستالتیک است که به صورت اتوماتیک تنظیم کننده pH را در دوزهای اندازه گیری شده حذف می کند و نیازمند دستیابی به دوز اسید می باشد.

Viron eQuilibrium 2 Chlorinator System
تنظیم کننده pH نهایی
eQuilibrium 2 Chlorinator دارای تمام ویژگی های سیستم eQuilibrium دارای سنسور pH برای حفظ سطح کامل pH می باشد. سطوح سطوح مختلف سطوح مختلف ایده آل pH دارند. pH هیدروژن Viron eQuilibrium Chlorinator شما هر 15 دقیقه را اندازه گیری می کند و اندازه گیری مناسب pH توسط پمپ فشرده شده داخلی انجام می شود. به سادگی تنظیم pH خود را یک بار در ماه و یا حتی طولانی تر دوباره تجدید و اجازه دهید Viron eQuilibrium 2 Chlorinator سیستم sanitize و تعادل pH آب استخر خود را. تعادل کامل PH کمک می کند تا از بین بردن تحریکات پوست، چشم قرمز، و حفاظت از استخر و تجهیزات خود را.
 
ویرون eQuilibrium 3 Chlorinator System
کنترل پیچیده Sanitaser آسان ساخته شده است
Viron eQuilibrium 3 سیستم به طور مداوم سطح حساس را با سنسور طلای خالص پیچیده حس می کند در حالی که پردازنده ی کوچک که این اطلاعات را دریافت می کند، با تعدیل خروجی الکترودهای تولید کننده sanitiser واکنش نشان می دهد. نتیجه یک سطح عالی ضد انفجار است که به سرعت به شرایط مختلف محیطی و استفاده از استخر واکنش نشان می دهد. هنگامی که خانواده برای شنا می رود، عفونی کننده به سرعت از بین می رود. Viron eQuilibrium 3 سطوح پایین تر بهداشتی را حس می کند و فورا راندمان خروجی الکترود را برای افزایش سطح بهداشتی به سطح ایمن. قرار دادن یک پتو در استخر اجازه می دهد تا sanitiser به سرعت جمع آوری و ساخت، اما هر چند، Viron eQuilibrium 3 بلافاصله واکنش نشان می دهد تا الکترود را خنثی کند یا به طور کامل آن را از بین ببرد تا از ایجاد فرسایش بیش از حد و آسیب رساندن به استخر و تجهیزات جلوگیری شود.

حالت eQuilibrium Ai
حالت کامل Ai کنترل کامل کلرینگ را فراهم می کند
هنگامی که به طور کامل با سنسورهای eQuilibrium 2 و 3 انتخاب می شود، حالت Ai را می توان انتخاب کرد. حالت Ai روش سنتی تنظیم یک ساعت را از بین می برد و امیدوار است که پمپ برای زمان کافی برای حذف مواد آلی و پاکسازی استخر عمل کند. هنگامی که به پمپ Viron eVo متصل می شود، انتخاب حالت Ai به صورت خودکار سرعت جریان پمپ، ساعت کار، تولید بهداشتی و تعادل pH را کنترل می کند. نه تنها تمام فیلتراسیون و بهداشت و درمان در حال حاضر به صورت خودکار انجام می شود، حالت Ai به طور مداوم سطح بهداشتی آب استخر را نظارت می کند و بلافاصله سرعت جریان پمپ را خنثی می کند تا دوباره تولید مواد بهداشتی را مجددا فعال می کند هر گاه ناگهان در سطوح صحرایی ناشی از هجوم حوادث ناگهانی رخ می دهد.

#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×